Crystal Aura Beach Resort & SPA

TurkijaKemeras
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Crystal Aura Beach Resort & SPA - Kemeras
2023 balandis - spalis
Ant jūros kranto
Šalia kurorto centro
Vandens sportas
Nuo 549
Noriu

Šiuolaikiškas, šeimoms pritaikytas kurortas Kemere

Tauro kalnų papėdėje, kurortiniame Kemero mieste įkurtas penkių žvaigždučių „viskas įskaičiuota“ viešbutis Crystal Aura Beach Resort & SPA yra šeimų atostogoms ir pramogoms pritaikytas kurortas, kuriame susijungia paprastumas, prabanga ir šiuolaikiškumas.

Crystal Aura Beach Resort & SPA - NNN
Crystal Aura Beach Resort & SPA - NNN
Crystal Aura Beach Resort & SPA - NNN

Unikalių ir nepamirštamų atostogų patirčių čia pasisems tiek suaugusieji, tiek vaikai. Viešbutyje įrengtas vandens parkas, vandens sporto centras, SPA ir sveikatingumo centras, pramoginių žaidimų erdvė, sporto aikštės, aukštos klasės restoranai ir barai, vaikų klubas, specializuotos erdvės vaikams. Per 1 minutę pėsčiomis yra pasiekiamas garsusis Viduržemio jūros Kemero paplūdimys.  

2019 metais Crystal Aura buvo įvertintas vienu geriausių 5 žvaigždučių viešbučių Kemere.

Restoranai ir barai

Pagrindinis Crystal Aura Beach Resort & SPA 5* restoranas „Caretta“ kasdien tiekia savitarnos pusryčius, pietus ir vakarienes, o trys a la carte restoranai kviečia mėgautis tradicine Viduržemio jūros regiono, italų ir turkų gastronomija. Viešbutyje veikia ir ledainė, blyninė, kepyklėlė-desertinė. Šalia vandens parko ir baseinų įsikūrę greito maisto bei užkandžių restoranai. 

Taip pat čia įrengtas visą parą dirbantis „Aqua“ baras, siūlantis platų vietinių ir pasaulio gėrimų meniu, kokteilių-disko darbas bei sveikuoliškus daržovių, sulčių, vitaminizuotus gėrimus tiekiantis „Detox“ baras.

Kitos paslaugos

Visos dienos metu viešbutyje organizuojamos įvairios sportinės ir pramoginės veiklos, o vakarais – gyvos muzikos koncertai, meniniai pasirodymai ar vakarėliai. Pramogų centre svečiai gali žaisti bilijardą, smiginį, stalo futbolą, stalo tenisą ir kitus žaidimus.  

Sporto ir aktyvių pramogų mėgėjams sukurtas vandens sporto centras, fitneso salė, teniso kortai, krepšinio aikštelė, vandens parkas su vaikų ir suaugusiųjų baseinais, čiuožyklomis.

SPA sveikatingumo ir grožio centre svečiams teikiamos įvairios odos ir kūno puoselėjimo procedūros (pavyzdžiui, su natūraliais jūros dumbliais ar gėlių ekstraktais), masažai, terapijos (įskaitant hidroterapiją, refleksologiją, reiki). SPA centre taip pat įrengta hamamo erdvė, sauna, garinė pirtis, masažinės/gydomosios vonios, baseinas, kirpykla. 

Profesionali Crystal Aura Beach animatorių komanda ir mini klubas „Crispy“ pasirūpina 4-12 metų amžiaus vaikų užimtumu dienos metu. Vaikams yra organizuojamos smagios pramoginės ir edukacinės veiklos, renginiai, kuriuose jie gali susipažinti ir bendrauti su bendraamžiais. Taip pat viešbutyje vaikams yra sukurtos žaidimų aikštelės, atskiri baseinai. Užtikrinamas vaikų meniu restoranuose. 

Apsilankiusių Crystal Aura Beach Resort & SPA atsiliepimai puikiai įvertina viešbučio vietovę ir susisiekimą su apylinkėmis. 

Netoliese esantys lankytini objektai

  • Kemero paplūdimys (už 110 m.)
  • Kemero miesto centras (už 1,2 km.)
  • Seldžiukų archeologinė vietovė (už 1,6 km.)
  • Moon Light parkas (už 2,5 km.)
  • Yoruk parkas (už 2,7 km.)
  • Beydağları pakrantės nacionalinis parkas (už 6,2 km.)
  • Phaselio miesto istorinė sritis (už 13,9 km.)