Utopia Resort & Residence

TurkijaAlanija
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Utopia Resort & Residence - Alanija
2023 balandis - spalis
Ant jūros kranto
Poilsiui su šeima
Vandens sportas
Nuo 739
Noriu


Prabangus Viduržemio jūros pakrantės Antalijoje kurortas

Utopia Resort & Residence yra penkių žvaigždučių „ultra viskas įskaičiuota“ kurortas, įkurtas šalia privataus Viduržemio jūros paplūdimio Antalijos įlankoje. 

Utopia Resort & Residence - NNN
Utopia Resort & Residence - NNN
Utopia Resort & Residence - NNN

Viešbutis išsiskiria prabanga ir elegantiškumu, aukščiausios klasės apgyvendinimo, aptarnavimo paslaugomis. Itin didelė viešbučio lauko teritorija yra apsupta vešlių palmių ir žaliuojančių sodų, išskirtinių baseinų bei unikalios prieigos prie Viduržemio jūros. 

Viešbučiui priklausantis paplūdimys yra pelnęs tarptautinį „Mėlynosios vėliavos“ sertifikatą, kuris nurodo, jog paplūdimys atitinka aukščiausios klasės aplinkosaugos reikalavimus. Utopia Resort & Residence 5* puikiai tinka šeimų, porų ar draugų atostogoms.

Kitos paslaugos

Utopia Resort & Residence veikia keturi restoranai, įskaitant Viduržemio jūros regiono, pasaulio ir italų virtuvų restoranus. Taip pat užkandžių, kokteilių, baseino, vestibiulio ir kiti barai. Vakarais viešbučio amfiteatre vyksta gyvos muzikos, teatro, šokio ir kiti pasirodymai.

Lauko teritorijoje įrengti įvairių tipų baseinai, pritaikyti skirtingo amžiaus žmonėms. Specialiai sukurtas teminis vandens parkas vaikams. Per kelias minutes pasiekiamas privatus paplūdimys su gultais, paplūdimio skėčiais bei dvejomis prieplaukomis, nuo kurių galima mėgautis maudynėmis žydrojoje Viduržemio jūroje. 

Viešbučio SPA centre įrengta turkiško hamamo erdvė, saunos, vidaus baseinai ir sūkurinės vonios, masažo kabinetai, vitaminų baras. Čia teikiamos įvairios grožio, veido ir odos puoselėjimo procedūros, sveikatinimosi terapijos. Atskirai įrengta treniruoklių salė, sporto aikštelės. 

Magiškoji Utopia Šeimos klubo erdvė specialiai sukurta kokybiškam tėvų ir vaikų laikui kartu. Taip pat viešbutyje vaikams yra įrengtos žaidimų aikštelės ir zonos, organizuojami įvairūs praktiniai pramoginiai, edukaciniai, meniniai užsiėmimai. 

Viešnagės viešbutyje metu galima prisijungti prie organizuojamų ekskursijų ir pažintinių veiklų po apylinkes. Utopia Resort & Residence atsiliepimai iš apsilankiusiųjų šį viešbutį įvertina kaip vieną geriausių regione.

Netoliese esantys lankytini objektai

  • Incekum nacionalinis gamtos rezervatas (už 650 m.) 
  • Wome paplūdimys (už 750 m.)
  • Avsallar Halk paplūdimys (už 1,8 km.)
  • Kesteloğlu mečetė (už 3,4 km.)
  • Deliktaþ mečetė (už 3,7 km.)
  • Sealanya vandens parkas (už 4,8 km.) 
  • Payallar Sahili paplūdimys (už 9,2 km.)