Sultan Gardens Resort - NNN

Sultan Gardens Resort

EgiptasŠarm aš Šeichas

Vienas geriausiai įvertintų kurortų Šarm aš Šeiche

Prie vaizdingos Raudonosios jūros pakrantės ir koralų rifo ruožo esantis penkių žvaigždučių kurortas Sultan Gardens Resort yra daugiausiai apdovanojimų pelnęs „viskas įskaičiuota“ tipo viešbutis Šarm aš Šeicho mieste Egipte. Taip pat ir apsilankiusių Sultan Gardens Resort atsiliepimai šį viešbutį priskiria prie vienų geriausių Šarm aš Šeiche.

Sultan Gardens supa vešlių sodų, baseinų, jūros ir 220 metrų privataus balto smėlio paplūdimio kraštovaizdis, atsiveria įspūdingas vaizdas į Tirano salą. Teikiamos aukščiausio lygio paslaugos. Tai – idealus pasirinkimas atostogaujant vienumoje, poroje ar su visa šeima.  

Restoranai ir barai

Sultan Gardens Resort savo svečiams siūlo mėgautis profesionalių šefų pagamintu maistu ir aukšto lygio aptarnavimu aštuoniuose skirtinguose viešbučio restoranuose.  

Čia rasite ir šeimyninių ir suaugusiems skirtų restoranų, visame regione puikiai įvertintų Artimųjų Rytų, italų, indų ir kitų pasaulio virtuvių restoranų. O amerikiečių virtuvės įkvėptas Sultan Gardens restoranas „Fleur De Lis“ 2015 m. buvo išrinktas konkurso „Top Choice Restaurants“ nugalėtoju.  

Taip pat skaniu maistu, užkandžiais ir gėrimais pasirūpina baseinų, paplūdimio, sporto barai, rafinuoti kokteilių ir vestibiulio barai. Čia veikia ir naktinis klubas „Golden Club“.

Viešbučio svečiai gali naudotis 24 valandas per parą veikiančia kambarių tarnyba, kuri gali pasiūlyti platų maisto, užkandžių ir gėrimų meniu.

Pramogos ir kitos veiklos

Sultan Gardens Resort 5* priklauso privatus paplūdimys, prieš kurį driekiasi įspūdingas koralinio rifo ruožas. Paplūdimys suskirstytas į „aktyvią“ ir „atpalaiduojančią“ zonas. „Aktyviojoje“ zonoje rasite paplūdimio barą, vandens sporto centrą, masažo zoną, pramogų zoną. „Atpalaiduojančioje“ paplūdimio zonoje užtikrinama tyla ir ramybė, yra atskiras baras, nardymo centras ir iškastinis senovinis rifas.

Viešbutyje įrengti 5 gėlo vandens baseinai: suaugusiems skirtas baseinas su didele sūkurine vonia, baseinas su poilsio zona, du centriniai baseinai su vaizdu į jūrą, baseinas su vaikų plaukimo zona ir čiuožyklomis. Prie kiekvieno baseino veikia skirtingo koncepto barai.

SPA ir sporto centras „Elysium Spa“ teikia masažo, refleksologijos, kūno terapijos, marokietiško hamamo, dienos ir porų SPA, grožio procedūras. Čia galima lankytis įvairiose pirtyse, treniruoklių salėje.

Viešbutyje vyksta ir paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio, jogos, aerobikos, vandensvydžio, šokių, dartų, amerikietiško bilijardo, stalo teniso, badmintono bei kiti sportiniai užsiėmimai.

Vaikų klubas „Magic Carpet Club“ su profesionalia animatorių komanda rūpinasi 4-12 metų amžiaus viešbučio svečių veikla visos dienos metu. 

Netoliese esantys lankytini objektai 

  • „Sinai Grand“ kazino (už 6,4 km.)
  • Naama įlankos turgaus gatvės (už 7 km.)
  • Šarm aš Šeicho muziejus (už 8,2 km.)
  • Nacionalinis parkas Taikos aikštė (už 8,8 km.)
  • Karaliaus Tuto muziejus (už 9,6 km.)
  • Mustafa mečetė (už 12,9 km.)