Barcelo Santiago

Kanarų salosTenerifė
Barcelo Santiago - Tenerifė

Poilsiui ir pramogoms Tenerifės pietuose

Įstabaus grožio Tenerifės salos pietinėje dalyje, šalia La Gomera salos ir Los Gigantes uolų esantis keturių žvaigždučių viešbutis Barcelo Santiago suteikia puikias sąlygas kokybiškam poilsiui, atsipalaidavimui bei pasirūpina, kad svečiai galėtų pasisemti ypatingų patirčių visų atostogų metu.

Už 200 metrų nuo viešbučio pasiekiamas Puerto Santiago paplūdimys, o kelių kilometrų spinduliu – įvairūs istorinio paveldo, turistiniai objektai. Barcelo Santiago 4* užtikrina „viskas įskaičiuota“ paslaugas ir kitus patogumus visos šeimos atostogoms.

Restoranai ir barai 

Barcelo Santiago veikia savitarnos restoranas „Drago Buffet“, kuriame tiekiami mėsos, žuvies patiekalai, ant akmens krosnies kepamos picos. Restorane yra erdvi terasa su vaizdu į jūrą ir Kanarų salas.

Netoli pagrindinio restorano, po atviru dangumi įrengtas įvairius užkandžius ir gėrimus tiekiantis baras-restoranas „Los Gigantes“. Taip pat viešbutyje veikia išskirtinio interjero, prabangus kokteilių baras „Aloe Reception“ bei „Theatre“ baras, kuriame be plataus gėrimų pasirinkimo kiekvieną vakarą svečiai gali mėgautis įvairiais muzikos ir meno pasirodymais.

Kitos veiklos

Barcelo Santiago atsiliepimai aukščiausiu balu įvertina svečiams suteikiamas sąlygas, o „Tripadvisor“ 2021 metais viešbučiui įteikė „Keliautojų pasirinkimo“ apdovanojimą. 

Viešbutyje įrengti trys lauko baseinai (vienas iš jų šildomas), modernus SPA centras „U-Spa“, kuriame yra penki SPA procedūrų kambariai, masažo kabinetai, hidroterapijos vonios, sūkurinės, turkiškos vonios, sauna, erdvi treniruoklių salė ir kiti patogumai.

Barcelo Santiago 4* savo svečiams organizuoja jūros žinduolių stebėjimo ekskursijas, nardymo, kalnų trekingo, žygių, žvejybos užsiėmimus. Norintieji geriau pažinti apylinkes, gali dalyvauti išvykose į laukinių gyvūnų rezervatą „Loro Park“, La Gomera salą, Teidės Nacionalinį parką ar vieną iš moderniausių vandens parkų Europoje „Siam Park“. 

 4-12 metų amžiaus vaikai atostogų viešbutyje metu gali prisijungti prie „Barcy“ klubo, organizuojančio įvairias pramogines, edukacines ir kūrybines veiklas dienos metu.

Netoliese esantys lankytini objektai 

  • Mirador Tancón apžvalgos aikštė (už 21 m.)
  • Vistas de Los Gigantes apžvalgos aikštė (už 850 m.)
  • Mirador Archipenque apžvalgos aikštė (už 1,4 km.)
  • Playa Del Eco apžvalgos aikštė (už 7,5 km.)
  • Guama kalnas (už 7,7 km.)
  • Negras ugnikalnis (už 17,5 km.)