Swandor Topkapi Palace

TurkijaAntalija
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Swandor Topkapi Palace - Antalija
2023 balandis
Ant jūros kranto
Vandens pramogų parkas
Vandens sportas
Nuo 715
Noriu

Prabanga dvelkiančioms atostogoms

Jei ieškote prabangių ir išskirtinių viešbučių atostogoms – Swandor Hotels & Resorts Topkapi Palace 5* yra vienas geriausių pasirinkimų. Didingųjų sultonų rūmų Stambule stilistiką atkartojantis penkių žvaigždučių viešbutis Swandor Topkapi Palace yra įsikūręs viename įspūdingiausių Viduržemio jūros pakrantės kurortų Antalijoje – Kundu mieste.   

Swandor Topkapi Palace - NNN
Swandor Topkapi Palace - NNN
Swandor Topkapi Palace - NNN

Vos per tris minutes pasiekiamas paplūdimys, prabanga dvelkianti viešbučio aplinka, aukščiausio lygio paslaugos ir aptarnavimas leis pasijusti it karališkose atostogose. Tai puiki vieta poilsiui poroje, su draugais ar visa šeima. 

Restoranai ir barai

Swandor Topkapi Palace 5* savo svečiams suteikia galimybę leistis į nepakartojamų skonių ir kvapų pasaulį. Viešbutyje veikia 6 restoranai, įskaitant À la carte klasės restoranus. Viešbutyje galėsite išbandyti kruopščiai atrinktus įvairių pasaulio virtuvių patiekalus, kuriuos ruošia profesionalūs ir patyrę šefai.

Viešbutyje įrengti keturi šiuolaikiški barai, kuriuose galėsite mėgautis karštais ir šaltais, rinktiniais alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais. Nuo rūšinės kavos, arbatos iki populiariausių pasaulio kokteilių – viskas vienoje vietoje.

Dieninės ir naktinės veiklos

Visos dienos metu Swandor Topkapi Palace svečiai gali užsiimti įvairiomis sportinėmis ir poilsinėmis veiklomis. 

Sporto ir žaidimų entuziastai kviečiami žaisti stalo tenisą, smiginį, lankytis sporto salėje, dalyvauti jogos, pilateso, įvairių šokių, fitneso, vandens sporto ir pramogų užsiėmimuose. Viešbutyje įrengti įvairūs baseinai, sūkurinės vonios.  

Viešbučio SPA centre „Egna SPA“ svečiai gali mėgautis hamamo gydomosiomis procedūromis, klasikiniais ir įvairių pasaulio šalių masažais, veido ir kūno puoselėjimo procedūromis.

Mažieji viešbučio lankytojai gali leisti laiką specialiai sukurtame „Rino vaikų klube“, kuriame organizuojami įvairūs lavinamieji, pramoginiai užsiėmimai, veikia vaikų restoranas. Teikiamos privačios auklės, vaiko priežiūros paslaugos.

Vakarais viešbučio amfiteatre vyksta teatro, humoro pasirodymai, o garsiojoje „Xone“ renginių zonoje kiekvieną naktį organizuojami teminiai renginiai ir vakarėliai su DJ pasirodymais, vizualiniais efektais, dekoracijomis, lazerių šou.

Atostogavusių Swandor Topkapi Palace atsiliepimai ir įvertinimai apie viešbutį – vieni geriausių Turkijos Antalijos regione.