Azura Deluxe Resort & SPA

TurkijaAlanija
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Azura Deluxe Resort & SPA - Alanija

Šiuolaikiškas kurortas tarp Viduržemio jūros ir Tauro kalnų

Tarp Viduržemio jūros ir Tauro kalnų įsikūręs penkių žvaigždučių viešbutis Azura Deluxe Resort & SPA yra skirtas ieškantiems aukščiausio lygio komforto ir paslaugų kokybės, nepriekaištingo aptarnavimo bei prabanga spinduliuojančios atostogų atmosferos.  

Azura Deluxe Resort & SPA - NNN
Azura Deluxe Resort & SPA - NNN
Azura Deluxe Resort & SPA - NNN

Azura Deluxe apima 12 000 kv. m. teritoriją, įskaitant 70 metrus siekiantį privatų Viduržemio jūros paplūdimį, kuris yra apdovanotas „Mėlynosios vėliavos“ sertifikatu. 

Šiame „viskas įskaičiuota“ poilsio komplekse rasite šiuolaikiškai įrengtus prašmatnius kambarius su įstabiu vaizdu į Viduržemio jūrą, lauko baseinus, aukštos klasės restoranus ir barus, SPA centrą bei daug kitų patogumų, kurie užtikrins nepakartojamas atostogas.

Kitos paslaugos

Azura Deluxe komplekse visos dienos metu yra organizuojamos įvairios sportinės, pramoginės, atpalaiduojančios veiklos – tiek suaugusiems, tiek mažiems vaikams ar paaugliams. Kasdien čia vyksta įvairūs gyvos muzikos ar DJ pasirodymai, pramoginiai šou, vakarėliai, žaidimai ir daug kitų smagių užsiėmimų.

Viešbučiui priklausančiame 70 m. ilgio paplūdimyje įrengti gultai su skėčiais, o taip pat didžiulė prieplauka, kurioje galima mėgautis saulės spinduliais ir atpalaiduojančiu poilsiu. 

Viešbučio SPA centras „Symphony“ leis atitrūkti nuo šurmulio, susigrąžinti jėgas ir pagerinti savo savijautą, išvaizdą. Čia įrengtos VIP procedūrų zonos, Ajurvedos ritualų kambariai, masažo kabinetai, hamamai, saunos, garinės pirtys, masažiniai dušai, atsipalaidavimo zonos, vidaus baseinas, sūkurinės vonios, profesionali treniruoklių salė.

Apsilankiusių Azura Deluxe Resort & SPA atsiliepimai šį viešbutį įvertina kaip puikiai tinkantį atostogoms vienumoje, poroje ar su šeima. 

Netoliese esantys lankytini objektai

  • Avsallaro paplūdimys (už 650 m.)
  • Incekumo nacionalinis gamtos rezervatas (už 1,6 km.)
  • Wome paplūdimys (už 1,7 km.)
  • Pisarissos miesto istorinė sritis (už 5,7 km.)
  • Türklerio mečetė (už 6,1 km.)
  • Türklerio atrakcionų parkas (už 6,6 km.)
  • „Sealanya“ vandens pramogų parkas (už 6,9 km.)