Desert Rose Resort

EgiptasHurgada
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Desert Rose Resort - Hurgada
2023 vasaris - spalis
Ant jūros kranto
Vandens pramogų parkas
Poilsiui su šeima
Nuo 796
Noriu

 Išskirtinis kurortas prie Raudonosios jūros krantų

Hurgadoje, prie Raudonosios jūros paplūdimio veikiantis penkių žvaigždučių viešbutis Desert Rose Resort sukuria puikią atmosferą siekiantiems nerūpestingų ir turiningų atostogų, o taip pat šeimoms su vaikais. 

Puikios apgyvendinimo sąlygos, efektyviai išplėtota viešbučio infrastruktūra, aukščiausio lygio restoranai ir barai, net 130 pramoginių ir poilsinių veiklų – visa tai laukia Jūsų apsistojus unikaliame Desert Rose viešbutyje. 

Viešbutis nuolatos vykdo aplinką tausojančias iniciatyvas, palaiko santykius su vietos bendruomene, veikia pagal tvarumo ir ekologiškumo principus.

Restoranai ir barai

Viešbutyje galėsite apsilankyti 5 skirtinguose restoranuose. Pagrindiniame „The Palm“ restorane kasdien tiekiami savitarnos pusryčiai, pietūs, rengiamos teminės vakarienės. Raudonosios jūros pakrantėje įsikūręs „Il Delfino“ restoranas siūlo vietinių jūrų gėrybių patiekalus. Autentiškus virtuvių skonius galėsite pažinti specializuotuose Artimųjų Rytų, meksikiečių ir italų restoranuose.

 Desert Rose teritorijoje veikia naktinis klubas, kur kiekvieną vakarą organizuojami vakarėliai su DJ muzika. Net keturi skirtingo koncepto barai įrengti paplūdimio ir lauko baseinų teritorijoje. Čia taip pat galėsite apsilankyti autentiškame kaljanų bare, sporto, kokteilių baruose.

Kitos veiklos ir paslaugos 

Apsilankiusių Desert Rose Resort atsiliepimai yra vieni geriausių tarp atostogaujančių Hurgados kurortuose. Viena pagrindinių priežasčių – Desert Rose Resort 5* svečiai viešnagės metu gali išbandyti daugiau kaip 130 veiklų.

Viešbutyje veikia sporto salė, futbolo, teniso aikštės, nardymo centras, jogos ir meditacijos denis prie Raudonosios jūros krantų, baseinų, saunų ir sūkurinių vonių kompleksas, teikiamos įvairios SPA procedūros. 

Kiekvieną dieną viešbutyje vedami rytinės mankštos, pilateso, zumbos, pilvo šokių užsiėmimai, jogos, meditacijos praktikos. Svečiai gali išbandyti įvairias vandens sporto šakas, paplūdimio žaidimus ir kitas aktyvias pramogas.

Specialiai šeimoms su vaikais įrengtas vandens parkas, žaidimų aikštelės, teikiamos auklių paslaugos. Vaikams organizuojamos filmų peržiūros, meniniai ir kiti užsiėmimai.

Norintiems labiau pažinti Egipto kultūrą, viešbutis suteikia galimybę dalyvauti Egipto kultūros pažinimo ir maisto gaminimo pamokose, gidų vedamuose turuose po vietines apylinkes.

Norintiems pasinerti į naktinį gyvenimą, skirtingose viešbučio vietose kiekvieną vakarą organizuojami teminiai vakarėliai, įvairūs gyvų šokių ir muzikos pasirodymai, linksmybės ir pramogos po atviru dangumi.

Netoliese esantys lankytini objektai

  • Smėlio skulptūrų muziejus „Sand City Hurghada“ (už 2,4 km.)
  • Hurgados amfiteatras (už 3,2 km.)
  • Hurgados Didysis akvariumas (už 6,3 km.)
  • Hurgados muziejus (už 9 km.)
  • Sahl Hasheesh senamiestis (už 9,6 km.)
  • Hurgados delfinų parkas (už 14 km.)