Long Beach Resort & Spa Deluxe

TurkijaAlanija
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Long Beach Resort & Spa Deluxe - Alanija

 Aukštos kokybės poilsis žemesnėmis kainomis

Viešbutis Long Beach Resort & Spa Deluxe 5* siūlo aukštos kokybės poilsį žemesnėmis kainomis. Jis įsikūręs vos 20 kilometrų nuo vieno populiariausių Turkijos kurortų – Alanijos, o smėlio – žvyro paplūdimį rasite vos už 50 metrų. Visame komplekse yra 1138 kambariai, tad čia nuolat daug poilsiaujančių žmonių. 

Long Beach Resort & SPA - NNN
Long Beach Resort & SPA - NNN
Long Beach Resort & SPA - NNN

Viešbučio teritorijoje yra net 12 barų, didelė diskoteka, kino salė ir net 11 skirtingų baseinų. Maisto gurmanai galės mėgautis ne tik standartine kavine, bet ir apsilankyti net 12-oje įvairių virtuvių A’la carte restoranų. Esant poreikiui, Viešbutis Long Beach Resort & Spa Deluxe 5* siūlo gydytojo paslaugas. Na, o jei apsistojate ilgesniam laikui, nešvariais drabužiais pasirūpins speciali svečiams skirta skalbykla. 

Long Beach Resort & Spa Deluxe kambariai

  • Swim-up tipo kambarys išskirtinis tuo, kad tiesiai iš jo galėsite įžengti į baseiną. Jame apsistoti gali 2 suaugę ir vienas vaikas. 
  • Villa Suite Second Floor ir Villa Suite First Floor kambariai turi privačią terasą su gultais ir ir skėčiais nuo saulės. Taip pat, šio tipo kambariai dalinasi baseinu su mažesniu skaičiumi žmonių. Pirmo aukšto kambaryje apsistoti gali 4 suaugę ir vienas vaikas, o antro – 6 suaugę ir vienas vaikas. 
  • Family Chalet ir Family Dublex tipo kambariai yra skirti šeimoms. Pagrindinis jų skirtumas – Family Chalet kambarys turi atskirą terasą ir yra vilose, o ne pagrindiniame pastate. 
  • Standard Land View ir Standard Sea View yra standartinio tipo kambariai pagrindiniame viešbučio pastate. Juose gali apsistoti 3 suaugę ir vienas vaikas. Šie kambariai skiriasi vaizdu pro langus – vieno langai atsiveria į jūrą, o kito į kalnus. 

Long Beach Resort & Spa Deluxe atsiliepimai

Svečiai teigiamai vertina viešbutį Long Beach Resort & Spa Deluxe. Jiems itin patiko maisto kokybė, kambarių švara bei draugiškas ir paslaugus aptarnaujantis personalas. Vienintelis šio viešbučio trūkumas gali būti tas, kad jūrą pasiekti galima einant per specialiai tam skirtą požeminį tunelį.