Utopia World

TurkijaAlanija
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Utopia World - Alanija
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Utopia World - Alanija
2023 balandis - spalis
Ant jūros kranto
Vandens parkas
SPA
Nuo 645
Noriu

Tobulų atostogų pasaulis

Viešbutis Utopia World 5* yra įsikūręs viename geriausiai žinomų Turkijos kurortinių miestelių – Alanijoje. Miestelio centrą pasieksite greitai, nes jis yra vos už 20km nuo viešbučio. Tuo tarpu, iki paplūdimio galėsite prasieiti pėsčiomis. Jei nenorėsite vargintis – galėsite pasinaudoti viešbučio organizuojamu transportu, nuvežančiu tiesiai iki žvyro-smėlio paplūdimio.

Viešbutyje yra net 567 kambariai, diskoteka, trys a‘la carte restoranai ir kavinė „all inclusive“ paketą pasirinkusiems svečiams. Čia rasite tiek atvirą, tiek dengtą baseiną, galėsite naudotis gultais bei skėčiais paplūdimyje prie jūros. Vykstant į viešbutį Utopia World 5* nereikia vežtis rankšluosčių – juos jums parūpins personalas. Esant poreikiui, vos už kelių žingsnių nuo kambario rasite gydytojo bei grožio salono paslaugas.

Mėgstantiems aktyvų poilsį viešbutis Utopia World 5* rekomenduoja žaisti krepšinį, mini futbolą, biliardą ar lauko tenisą. Visas aikšteles rasite viešbučio teritorijoje, tad nereikės niekur papildomai važiuoti. Taip pat, čia nuolat rengiami įvairūs pramoginiai renginiai ir veikia vandens pramogų parkas. 

Utopia World de Luxe Hotel kambariai

Visuose Utopia World de Luxe Hotel kambariuose atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą arba kalnus. 

  • Villa Standard ir Standard Hotel kambariai yra panašūs, tik pirmasis yra šiek tiek didesnis. Abiejuose vaizdas atsiveria į jūrą arba kalnus, maksimaliai gyventi gali iki keturių žmonių.  
  • Terrace, Junior Suite ir Corner Suite kambariuose yra įrengta sukūrinė vonia ir esant poreikiui už papildomą kainą yra teikiamas 24 val/parą aptarnavimas. Junior Suite kambarys skiriasi tuo, kad jame gali gyventi net iki 6 asmenų vienu metu. 
  • Penthouse Suite yra aukščiausios klasės kambarys, esantis Utopia World de Luxe Hotel viešbutyje. Tai dviejų aukštų numeris, kuriame rasite ne tik dvi vonias, bet ir itin patogias lovas. Kambarys yra itin erdvus, tad jame vienu metu gali gyventi 6 svečiai.