Mukarnas SPA & Resort

TurkijaAlanija
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Mukarnas SPA & Resort - Alanija

Islamo architektūros įkvėptas kurortas šeimai

Antalijos įlankoje ant Viduržemio jūros kranto esantis penkių žvaigždučių viešbutis Mukarnas SPA & Resort atvėrė duris 2007-aisiais ir šiandien yra tapęs vienu patraukliausių „viskas įskaičiuota“ kurortų regione.

Mukarnas SPA & Resort - NNN
Mukarnas SPA & Resort - NNN
Mukarnas SPA & Resort - NNN

Seldžiukų imperijos architektūros įkvėptas Mukarnas SPA & Resort 5* išsiskiria prabanga ir šiuolaikiškumu, persipinančiu su vietos tradicijomis. Tai puikus pasirinkimas keliaujantiems poroje, su draugais ar šeima. 

Viešbučio teritorija siekia net 30 000 kv. m. plotą, įskaitant 200 metrų ilgio paplūdimį su prieplauka. Čia taip pat įrengtas aukštos klasės SPA centras, virš 10 restoranų ir barų, vidaus ir lauko baseinai, puikiai išvystyta sporto infrastruktūra. Visos dienos metu viešbutyje vyksta įvairūs užsiėmimai tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

Kitos paslaugos

Viešbutyje veikia 5 restoranai ir 6 barai, užtikrinantys penkių žvaigždučių aptarnavimą bei gastronomines patirtis. Naktiniame klube vyksta įvairūs vakarėliai, o amfiteatre – cirko, teatro, šokio ir kiti pasirodymai.  

Daugiafunkciniame SPA centre teikiamos profesionalios odos ir kūno puoselėjimo procedūros, hamamo ritualai, rytietiški masažai, sveikatingumo terapijos. SPA centre taip pat įrengtas grožio salonas, pirtys, treniruoklių salė, baseinai.

Mukarnas SPA & Resort - NNN
Mukarnas SPA & Resort - NNN
Mukarnas SPA & Resort - NNN

Viešbučio teritorijoje įrengti trys lauko baseinai su vandens čiuožyklomis, teniso kortai, boulingo, biliardo, dartų, stalo teniso, bočios zona, kompiuterinių žaidimų kambarys, skvošo aikštelė, vandens sporto centras.   

2-6 ir 7-12 metų amžiaus vaikams specialiai sukurtas Vaikų klubas, organizuojantis įvairias veiklas dienos metu. Taip pat viešbutyje įrengtas vaikų vandens parkas, baseinas su čiuožyklomis, žaidimų aikštelė, batutai, mini golfo aikštynas ir kitos smagios erdvės vaikams. 

Netoliese esantys lankytini objektai

  • Okurcalaro mečetė (už 1,3 km.) 
  • Alaros Didysis turgus (už 2 km.) 
  • Kibyros miesto istorinė sritis (už 3,7 km.) 
  • Sea Garden paplūdimys (už 4,3 km.) 
  • Boztepes mečetė (už 5,4 km.)
  • Yalcıdibi krioklių parkas-muziejus (už 8,6 km.)
  • Alaros pilis (už 11,9 km.)