Gural Premier Belek

TurkijaAntalija
VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Gural Premier Belek - Antalija
2023 balandis - spalis
Ant jūros kranto
Netoli kurorto centro
Vandens pramogų parkas
Nuo 899
Noriu


Prabangus kurortas Tekirovos širdyje

Gural Premier Tekirova yra elegantiškas ir prašmatnus penkių žvaigždučių kurortas, įsikūręs pačioje Tekirovos miesto širdyje. Suprojektuotas pagal tradicinę turkišką architektūrą, šis poilsio kompleksas siūlo viską, ko gali prireikti visapusiškai atpalaiduojančioms ir nepamirštamoms atostogoms. 

Gural Premier Belek - NNN
Gural Premier Belek - NNN
Gural Premier Belek - NNN

Nuo pušynų apsuptyje esančio viešbučio per kelias minutes pasiekiamas smėliu ir akmenukais grįstas privatus Viduržemio jūros paplūdimys, apdovanotas „Mėlynosios vėliavos“ sertifikatu. Gural Premier komplekse taip pat yra vandens parkas, SPA centras, sporto aikštės, treniruoklių salė, nacionaliniu mastu pripažinti restoranai ir barai. Sudarytos puikios sąlygos atostogaujantiems su vaikais.   

Gural Premier Tekirova 5* yra pastatytas pagal aukščiausio lygio standartus bei pelnęs nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų kaip vienas geriausių „viskas įskaičiuota“ viešbučių Turkijoje.

Restoranai ir barai

Gural Premier Tekirova veikia keturi a la carte restoranai – tradicinių turkų, italų, kinų virtuvių bei žuvies ir jūrų gėrybių restoranas. Pagrindiniame viešbučio restorane kasdien tiekiami savitarnos pusryčiai, priešpiečiai, pietūs ir vakarienės. Taip pat viešbutyje įrengti vandens parko, vaikų restoranai, desertinė-kepyklėlė.  

 ia veikia turkiškos, airiškos užeigos, baseino, paplūdimio, vestibiulio, kokteilių ir kiti barai, kasdien pasirūpinantys rinktiniais gėrimais, aukščiausios kokybės užkandžiais, muzika bei atpalaiduojančia atmosfera.

Kitos paslaugos 

Profesionalių animatorių komanda užtikrina, kad viešbučio svečiai visos dienos metu galėtų įsitraukti į įvairias pramogines, sportines, atpalaiduojančias veiklas. Vakarais viešbučio amfiteatre vyksta įvairūs šou, meno ir muzikos pasirodymai, o baruose – vakarėliai.  

Gural Premier Tekirova 5* priklauso net 440 metrų ilgio privatus paplūdimys, apdovanotas „Mėlynosios vėliavos“ sertifikatu. Jame įrengti gultai su skėčiais, maisto ir gėrimų paviljonai. Viešbučio teritorijoje yra 22 000 kv. m. siekiantis vandens parkas, kuriame įrengtos 26 čiuožyklos (iš jų 9 skirtos tik suaugusiems), suaugusiųjų ir vaikų baseinai. Atskirai nuo vandens parko, šiame komplekse yra du dideli lauko baseinai suaugusiems ir vienas baseinas vaikams.   

Taip pat viešbučio teritorijoje įrengta net 13 teniso kortų, vandens sporto centras, fitneso salė, paplūdimio tinklinio aikštelė, dartų, stalo teniso ir kitų žaidimų zona. SPA centre „QuuSpa“ Gural Premier svečiai gali mėgautis prabangiomis grožio, odos ir viso kūno puoselėjimo procedūromis, kurių metu naudojami 100 proc. natūralūs ir ekologiški kosmetikos produktai bei priemonės. SPA erdvėje yra įrengtos turkiškos pirtys, saunos, įvairūs vandens procedūrų įrenginiai.  

Viešbutyje įkurtas ir specialus užsiėmimų-pramogų kompleksas „HappyLand“, skirtas kūdikiams, vaikams ir paaugliams iki 17 metų. Apsilankiusių Gural Premier Tekirova atsiliepimai šį viešbutį išskiria kaip itin komfortišką tiek atostogaujantiems suaugusiems, tiek šeimoms su vaikais

Netoliese esantys lankytini objektai

  • Tekirovos paplūdimys (už 1 km.) 
  • Tekirovos mečetė (už 1 km.)
  • Tekirovos nacionalinis miškas (už 2,2 km.)
  • Alacasu įlanka (už 4,8 km.)
  • Phaselio miesto istorinė sritis (už 5 km.)
  • Phaselio muziejus (už 5,9 km.)
  • Phaselio įlanka (už 7 km.)