Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Armani viešbutis

TOP pasiūlymai
Armani viešbutis

Ištikimi dienoraščio skaitytojai pamena mūsų įrašą apie prabangos oazę. Problema tame, kad anas kurortas randasi tolimoje Amerikoje. Mėgstantiems prabangą ir norintiems prisiliesti prie mados pasaulio legendos Georgio Armani siūlome apsistoti jo vardo viešbutyje, kuris yra Milane.

Armani viešbutis  - Noriu Noriu Noriu

Po sėkmingo pirmojo viešbučio Dubajuje debiuto Georgio Armani nusprendė atidaryti antra viešbutį - šį kartą senutėje Europoje. Viešbutyje jūsų laukia 95 skoningai ir prabangiai įrengti kambariai. Viešbučio atidaryme dalyvavo daugybė visame pasaulyje žinomų aktorių ir žymių žmonių. Atidarymo metu buvo demonstruojama 2011 metų rudens-žiemos kolekcija.

Armani viešbutis  - Noriu Noriu Noriu

Dizaineris, viešbučio statybai, šį miestą pasirinko neatsitiktinai - tai yra jo gimtasis miestas. Kaip pareiškė pats dizaineris - "Tai tarytum meilės išraiška mano gimtajam miestui". Yra didelė tikimybė, kad apsistoję šiame viešbutyje sutiksite ir patį Georgio Armani - viešbutis įrengtas tame pačiame pastate kaip ir dizainerio mados namai. 

Armani viešbutis  - Noriu Noriu Noriu

Ir visa tai dar ne pabaiga - dizaineris planuoja panašių viešbučių atidarymą Niujorke, Londone, Paryžiuje ir kitose pasaulio sostinėse. Noriu priminti, kad žymusis dizaineris yra 77 metų amžiaus, bet panašu, kad nemažina darbo tempo ir net kaip išsireiškė pats dizaineris - "Man patinka eksperementuoti. Šiuo metu atrandu save kaip architektas". 

Armani viešbutis  - Noriu Noriu Noriu

Lankysitės Milane, būtinai apsistokite šiame viešbutyje. Vienos nakties kaina tik 500 eurų. Prezidentinis numeris 11000 eurų. Gero poilsio!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau