Įsijunk poilsį
Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Dovanų idėjos
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Pramogų kategorijos
:
Kada norite pailsėti?
Anuliuoti pasirinktas datas
Kaina
Nakvynių skaičius
Galiojimas
Asmenų skaičius
Noriu IDĖJOS poilsiui
Noriu REZERVUOTI
Noriu DOVANOTI
Noriu PRAMOGOS
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Kaina
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
Galiojimas

Degustacinė vakarienė

Rinkitės iš 3 NoriuNoriuNoriu.lt poilsio pasiūlymų
Harmony Park dienos pramogos - Viešbučiai Prienų rajone
GREITA PERŽIŪRA
5 patiekalų degustacinė vakarienė
Vienam arba dviem asmenims
Galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS
Galioja 9 mėn. po pirkimo
nuo 39€
NORIU
Esperanza Resort & SPA - dienos poilsis - Viešbučiai Trakuose
GREITA PERŽIŪRA
6 patiekalų degustacinė vakarienė
Dviem asmenims
Galioja DARBO DIENOMIS
Galioja iki 2022.09.30
169€
NORIU
  • Padovanok poilsį, o mes jį supakuosime ir PRISTATYSIME į bet kurį Lietuvos kampelį!*
nuo 10€
NORIU
Daugiau informacijos:

Degustacinė vakarienė

Jei ieškote dovanos gero maisto gerbėjui, tikram gurmanui ar dievinančiam kokybiškus gėrimus bičiuliui, tai gėrimų bei maisto degustacija bus būtent tokia dovana, kokios Jums reikia! O geriausia, kad degustacijų įvairovė yra plati, todėl idealiai tinkančią rasite vyrui ar moteriai, priklausomai nuo pomėgių. Mūsų komanda pasistengė, kad turėtumėte platų alternatyvų lauką!

Degustacijos pasirinkimas pagal dovanos gavėjo pomėgius

Dažnai vyrauja nuomonė, jog moterims labiausiai tinka desertų, vyno degustacijos, o štai vyrus maloniai nustebina gero maisto, alaus, viskio ir pan. degustacijos. Tačiau tai ne visai teisingas požiūris, mat daugelis vyrų saldėsius mėgsta net labiau nei moterys, o štai pastarosios neretai neatsisako paragauti gardaus maisto ar aukštos kokybės tauraus gėrimo gurkšnio. Tad renkantis konkrečią degustaciją, kaip dovaną, tikslingiausia yra vertinti ne dovanos gavėjo lytį, bet jo pomėgius, gyvenimo būdą.

Smaližiams neabejotinai idealiai tiks desertų degustacijos: šokolado, saldainių, saldžių vaflių, pyragėlių ir kitų kepinių. Tokia dovana suteiks progą leistis į įstabių saldžių skonių pasaulį ir pasilepinti pasakiškais atradimais.

Gurmanams, mėgstantiems puikius, kokybiškus patiekalus labai patiks maisto degustacija. Pasirinkti reikėtų pagal konkretaus žmogaus pomėgius – tai gali būti austrių, sušių degustacija, taip pat žuvies, lietuviškos virtuvės, konkretaus restorano patiekalų ar kitokia degustacija. Rinkdami dovanų kuponą greičiausiai žinosite, kokį maistą dievina dovanos gavėjas ar gavėja arba kokios virtuvės patiekalų trokšta paragauti.

Vienas populiariausių pasirinkimų yra sūrio degustacija. Tai puiki proga paragauti pačių įvairiausių sūrių: minkštų, pusiau kietų, kietų, su žolelėmis ar kitais pagardais. Tad sūrio mėgėjui tai bus tobula dovana. Tiesa, rinkdamiesi sūrio degustaciją įsitikinkite, kad dovanos gavėjas mėgsta sūrius ir yra nealergiškas pieno produktams.

O kaip gi gėrimai? Šiuo atveju esminis pasirinkimo kriterijus bus dovanos gavėjo mėgiami gėrimai: jei jis prioritetą teikia geram vynui, tai vyno degustacija bus nepriekaištingas variantas, jei dovaną renkate alaus mėgėjui, tai alaus degustacija jį tikrai maloniai nustebins. O galbūt dovaną įteiksite tauriųjų gėrimų mylėtojui? Šiuo atveju gero viskio degustacija tikrai paliks įsimintiną įspūdį.

Kokiai progai dovana skirta?

Maisto ar gėrimų degustacijos bus šaunus pasirinkimas daugeliu progų: gimtadienio, vardadienio, Kalėdų, meilės dienos, tam tikrų sukaktuvių ir pan. Galite atsižvelgti į konkrečią šventę, pavyzdžiui, Kalėdoms ar romantika alsuojančiai Valentino dienai puikiai tiktų vyno, austrių, šampano degustacija, Vyrų dienos proga puikus variantas bus alaus degustacija, gimtadieniui ar vestuvių metinėms rinkitės desertų degustaciją.

Maisto ar gėrimų degustacija – šauni dovana vyrui, moteriai ar porai.

Kiek kainuoja degustacija?

Degustacijos kaina priklauso nuo to, kur ji organizuojama, kas konkrečiai bus ragaujama, kiek patiekalų įeina į degustacijos programą. Todėl pasirinkite patinkantį mūsų komandos pasiūlymą ir prie kiekvieno iš jų rasite tikslią kainą. Jai įtakos turi ir tai, ar dovana skirta vienam, ar dviem asmenims.

Rinkdamiesi dovanoti degustaciją atsižvelkite ir į tai, kuriame mieste paslauga bus teikiama: Vilniuje, Kaune ar kitame. Tikslinga derinti prie dovanos gavėjo gyvenamosios vietos, siekiant maksimalaus patogumo jam.

Dovanų idėjos su Noriunoriunoriu.lt – lengva, greita ir labai taiklu!

Dabar poilsio ieško 2 žm. Paskubėkite ir jūs.
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau