Pasitik Bobų vasarą!
Karšti poilsio pasiūlymai laukia Tavęs!
Lietuva
Grįžti
Dovanų idėjos
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Pramogų kategorijos
:
Kada norite pailsėti?
Anuliuoti pasirinktas datas
Kaina
Nakvynių skaičius
Galiojimas
Asmenų skaičius
Noriu IDĖJOS poilsiui
Noriu REZERVUOTI
Noriu DOVANOTI
Noriu PRAMOGOS
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Kaina
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
Galiojimas

Oro balionas

Rinkitės iš 3 NoriuNoriuNoriu.lt poilsio pasiūlymų
Pramogos ORE - Viešbučiai Vilniuje
Galioja 36 mėn. po pirkimo
Idėja dovanai
GREITA PERŽIŪRA
Skrydis oro balionu virš Vilniaus arba Trakų Skrydis Vilnius arba Trakai Tinka DOVANAI
nuo 115€
NORIU
Fly On - Oro balionai - Viešbučiai Kaune
Galioja 36 mėn. po pirkimo
Idėja dovanai
GREITA PERŽIŪRA
  • Padovanok poilsį, o mes jį supakuosime ir PRISTATYSIME į bet kurį Lietuvos kampelį!*
nuo 10€
NORIU
Daugiau informacijos:

Oro balionas

Visiškai nehiperbolizuojame sakydami, jog ši pramoga bus viena įspūdingiausių ir įsimins visam gyvenimui. Tie, kurie išbandė, ką reiškia oro balionu pakilti virš žemės, negaili pagyrų šiai pramogai ir mielai leistųsi dar bent sykį į tokį nuotykį. Ar Jūs jau bandėt? Jei ne, būtinai įtraukite į privalomų nuveikti veiklų sąrašą, o jei oro balionas jau išbandytas, tai neabejojame, kad neatsisakysite pakartoti.
Kodėl verta rinktis šią pramogą?

Jei manote, kad puikiai pažįstate savo šalį ir jau matėte gražiausius jos kampelius, tai didelė tikimybė, jog pakilę virš jos oro balionu suprasite, kad nematėte nė mažos dalies to grožio. Iš aukštai atsiveriantys vaizdai nepalieka abejingų net didžiausių skeptikų. Skrydį oro balionu galima rinktis virš miesto arba užmiestyje. Pakilę virš miesto stebėsite, kokie miniatiūriniai atrodo didžiuliai miesto pastatai, kaip žavingai driekiasi daugybės gatvių tinklas, koks šurmuliuojantis gyvenimas verta ten, apačioje. Gamtos mylėtojai renkasi skrydžius už miesto ir semte semia mūsų šalies grožį su besistiebiančiais miškais, vinguriuojančiomis upėmis, tyvuliuojančiais ežerais. Pasakiški vaizdai atsiveria oro balionu pakilus bet kuriuo metų laiku: rudenį užburia tarytum teptuko potėpiais nuspalvinta žemė, vasarą žavi svajinga, sodri žaluma, pavasarį simpatijas pelno žiedų jūros, o žiemą labai smagu iš aukštai apžiūrėti tą neaprėpiamą baltą paklodę...

Skrydis oro balionu yra unikali proga mėgautis paukščio skrydžiu. Sutikite, matyti visa, kas dedasi žemėje, iš aukštai yra nekasdienė, unikali ir nepaprastai įdomi patirtis.

Skrydis oro balionu dviem – nepaprastai romantiškas laikas. Taip pat tai puiki dovana vestuvių metinių ar kitos sukakties proga porai

Kada rinktis skristi oro balionu?

Nors skrydžio oro balionu laiką daugiau diktuoja oro sąlygos, visgi dažniausiai žmonės į dangų nori pakilti ankstyvą rytą arba saulei leidžiantis. O šis metas ir yra geriausias. Rytinis skrydis oro balionu nepaprastai žavingas, kuomet kylama drauge su saule. Tai labai romantiškas metas. Žinoma, romantikai dievina ir skrydžius vakarais – juk palydėti saulę iš aukštai yra ne kasdienė patirtis.

Kiek trunka oro baliono skrydis?

Pats skrydis trunka apie valandą. Tiesa, buvimo ore laikas gali šiek tiek sutrumpėti ar pailgėti, nes jis priklauso nuo tokių aplinkybių kaip galimybės nusileisti, vėjo stiprumas. Ši pramoga ir visiškai saugi, bet jai pasiruošti irgi reikia laiko, taip pat dar užtrunkama, kol oro balionai po skrydžio supakuojami, pakrikštijami pirmą kartą į skrydį leidęsi keleiviai. Todėl iš viso užtruksite apie 3 valandas. 

Kiek kainuoja skrydis oro balionu?

Kiekvienas paslaugos teikėjas nustato savo kainą, tačiau paprastai skrydis oro balionu 1–2 asmenims kainuoja apie 100 eurų. Vaikams dažnai kaina būna žemesnė.Pramoga pasinaudoti galite kone visuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kt.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau