Meniu
NoriuNoriuNoriu.lt misija:
Kruopščiai atrenkame poilsį už kiekvienam prieinamą kainą
Esame viena didžiausių poilsio ir viešbučių paslaugų el. parduotuvė Baltijos šalyse:
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
 
Greitai ir kitos šalys
 
tahanpuhata.ee
 
gribuatpusties.lv
 
noriunoriunoriu.lt
Daug kas sakė: "Tai neįmanoma!"
Bet mūsų virš 6 metų patirtis sako: "TAIP, TAI ĮMANOMA"
 
Padėjome pailsėti daugiau nei 200 000 žmonių
 
Daugiau kaip 96% klientų liko patenkinti poilsiu
 
Daugiau nei 350 poilsio pasiūlymų kiekvieną mėnesį
 
Daugiau kaip 200 000 NoriuNoriuNoriu.lt naujienlaiškio prenumeratorių
 
Daugiau nei 100 000 gerbėjų socialiniame tinkle Facebook
 
Per metus NoriuNoriuNoriu.lt svetainę aplanko daugiau kaip 1 400 000 žmonių!
NoriuNoriuNoriu.lt tai ne tik įmonė, TAI ŽMONĖS.
Žmonės, kuriems svarbu, kad Tavo poilsis būtų nuostabus. Susipažinkime.

Karolis Kurpis

Direktorius ir bendrasavininkas

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Tikiu idėja, komanda, šviesia šio projekto ateitimi. Inovatyvi, kūrybiška ir jauna komanda, kurioje kiekvienas save radęs mylimoje veikloje, skiria daug valandų darbui - dėl to poilsis yra neatsiejama kiekvieno gyvo organizmo dalis. Džiaugiamės, jog geriausiais poilsio pasiūlymais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje galime džiuginti mūsų vienintelį įmonės Vadovą-klientą.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Mano didžiausias hobis ir yra poilsis - ar tai būtų geros knygos skaitymas gamtos apsuptyje, ar vandenlentės įvaldymas, ar net tingus ir jaukus rytas su šeima. Skirdamas laiko poilsiui, hobių atrandu vis daugiau.

Augustinas Zinevičius

Rinkodaros vadovas ir bendrasavininkas

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Dažnai pamirštame, kad poilsis yra būtinas kaip maistas ir miegas. Pamirštu ir aš pats. Todėl dirbu, kad kruopštūs mūsų šalies žmonės leistų sau atsiraukti nuo kasdienių darbų, pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies ir skirtų laiko sau bei artimiems žmonėms.

P.S. Žinau, po kokybiško poilsio į kasdienius darbus grįžtame su naujom jėgom ir šviesiom mintim ;)

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Atvirai, neskirstau gyvenimo į darbą ir poilsį, nes net vakarais ir savaitgaliais skaitau profesines knygas, sportuoju klausydamas audio knygas, draugų kompanijoje žaidžiu strateginius stalo žaidimus (tuo metu mintyse svarstau, kuo žaidimas panašus ir skiriasi nuo gyvenimo), domiuosi naujom technologijom. Kai jaučiu, kad tikrai reikia atsitraukti nuo darbų, nepraleidžiu progos pats įverinti NoriuNoriuNoriu.lt paslaugų :))

Diana Šubelko

Įkūrėja ir bendrasavininkė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Matau ir jaučiu prasmę tame, ką darau. Prasmė tarnauti žmonėms, kad kiekvienas žmogus, kuris atėjo į mūsų tinklalapį, rastų tai, ko nori, kad nuostabiai pailsėtų ir po poilsio būtų dar daugiau energijos savęs realizavimui. Tikiu, kad vienas esminių dalykų gyvenime, tai yra HARMONIJA, tad esu be galo laiminga, kad primenam žmonėms apie tai, kad skirtų laiko sau, poilsiui su šeima, artimaisiais, draugais.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Be abejo, esu be galo laiminga, kad yra noriunoriunoriu.lt ir čia visada galiu greitai išsirinkti, kur noriu pailsėti ir ši veikla man nuolat primena apie tai "Diana, nepamiršk skirti laiko poilsiui!" :) Man patinka aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas: kelionės, sportas, SPA, judesio terapija, joga, meditacija, sveika mityba, fotografija bei praktinė filosofija.

Paulius Rimavičius

Bendrasavininkas

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Visiems, ypač daug ir intensyviai dirbantiems, reikalingas poilsis. Be gero poilsio nebus ir produktyvaus kokybiško darbo. Labai džiaugiamės, kai paruošiame gerą pasiūlymą. Džiaugiamės, kai žmonės važiuoja ir ilsisi. Džiaugiamės, kai žmonės rašo padėkos pilnus atsiliepimus! Ne visada viskas vyksta pagal planą, bet visada stengiamės padaryti viską, kad poilsis būtų kuo geresnis!

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Man patinka sportas ir aktyvesnė sportinė veikla. Tinklinis, snieglenčių sportas, jėgos aitvarų sportas, važinėjimas dviračiu, pasivaikščiojimai. Taip pat skiriu laiko meditacijai.

Indra Džiojeva

Pardavimų vadovė Latvijoje

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Prisipažinsiu atvirai, dirbu čia, nes šį projektą žinau praktiškai nuo gimimo. Nes jo įkūrėja ir vadovė yra mano grupiokė, mano draugė, mano kolegė, mano įkvėpėja ir mokytoja. Nes tuo, ką ji pradėjo, sugebėjo užkrėsti visą mūsų kolektyvą ir suburti mus vienam tikslui. Darbas čia, tai ne tik partnerių paieška, sutarčių derinimas, derybos ir geriausių pasiūlymų klientams ruošimas, tai žymiai daugiau. Tai tarsi žaidimas. Be pralaimėjimo. Jokio streso, vien teigiama emocija ir noras eiti pirmyn nevaržant savęs. Tai mokykla, nes kasdien susiduri su skirtingom situacijom, kurias turi spręsti. Bet ir vėl be streso, ramiai ir pozityviai. Dirbu čia, nes tikiu, kad jei žmogus dirba širdžiai mielą darbą, jo rezultatai tai atspindi. Taigi tai tampa nepertraukiama grandine: kuri žmonėms poilsį – darai tai su meile – matai ir girdi laimingų klientų atsiliepimus – džiaugiesi tuo pats ir... -  kuri žmonėms poilsį – darai tai su meile.... Aš dirbu čia dar ir dėl to, kad mes mokome žmones ilsėtis. Tinkamai ir gerai ilsėtis. Ne namie ar sode (kas, be abejo, irgi poilsis), bet ilsėtis tikrąją ta žodžio prasme, pamiršus viską. Kur vienintelis žmonių rūpestis yra nepamiršti pasinaudoti visomis pramogomis ir paslaugomis. Išmokime ilsėtis, kad mokėtume gerai ir su šypsena dirbti :)

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Aš ilsiuosi kada tik galiu ir kur tik galiu :) Pradedant kelionėmis į tolimus kraštus, baigiant Lietuvos gamta ir poilsiu su palapinėmis. Svarbiausia tai, kad ilsiuosi ir nepamirštu, kad tai būtina sąlyga geram darbui. Puikiai pailsiu ir užsiimdama įvairia veikla – domina viskas kas susiję su rankdarbiais, per kūrybą išreiškiu save. Domiuosi dvasiniu tobulėjimu ir asmens psichologija. Manau, kad kiekvienas žmogus  pirmiausia turi būti idealioje harmonijoje su savimi, kad galėtu kurti tą harmoniją aplink save :)

Miglė Žalkauskaitė

Pardavimų vadovė Lietuvoje

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Garsus kinų filosofas Konfucijus yra pasakęs: „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nei vienos dienos nereikės dirbti“, prisijungusi prie noriunoriunoriu.lt komandos suprantu, kad tai ta vieta, kurioje žmonės mėgaujasi tuo, ką daro, tuo mėgaujuosi ir aš! Tai daugiau nei darbas, daugiau nei galimybė ir didelė vertybė sukurti žmogui poilsį, kuris nepriklausomai nuo žmogaus veiklos yra gyvybiškai svarbus kiekvienam iš mūsų. Poilsis? Tai harmonija, vidinė ramybė, tai tas jausmas, kai ištiesęs kojas sūkurinėje vonioje gali negalvoti apie nieką, o tuo pačiu kurti dar didesnius planus bei naujus iššūkius, taip tai tas jausmas, kai grįžti į darbus su naujomis mintimis, gera nuotaika ir plačia šypsena.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Būna gyvenime dienų, kai poilsiui užtenka jaukios atmosferos namuose ir knygos rankose, būna - norisi pakeisti aplinką, atitrūkti nuo miesto triukšmo  ir bent porą dienų pabūti ten, kur gali girdėti tik gamtos muziką ir pamiršti visus buitinius dalykus, visas blogas emocijas, kurios vienokiu ar kitokiu atveju per tam tikrą laiką susikaupia tavo jausmuose. Tačiau neslėpsiu, jog daug dažniau pagalvoju apie tai, kaip gera „pamirkti“ sūkurinėje vonioje, o gal tiesiog pasiplaukioti ežere ar baseine, vis tik kaip gera, kai pagalvoji, kad šiandien nereikia niekur skubėti, ir šiandien galėsiu pasimėgauti įvairiausiomis procedūromis, o gal tiesiog pasimėgauti ta gyva gamtos muzika ir ta saule, kuri kaip gydomasis vaistas priverčia šypsotis.

Knygos, muzika ir šokis, tai tie dalykai, kurie mane labiausiai „veža“. Šokis tai judesys, kuris gali išlaisvinti nuo blogų emocijų ir tuo pačiu tai geras užtaisas gyvenime judėti pirmyn šokio rimtu (ypač kai keliauji į darbą, klausaisi mėgstamos muzikos ir slaptai kūne dėlioji šokio žingsnius). 

Rūta Simutytė

Projektų vadovė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Dirbu noriunoriunoriu.lt, nes čia visi dirbame iš vien, laikydamiesi bendro tikslo - suteikti kuo geresnes poilsio idėjas žmonėms. Būdami darnia komanda, mes stengiamės, kad darbas būtų malonumas, o visa ką mes darome, su meile, perteikiame savo klientams. Poilsis yra būtinas kiekvienam iš mūsų, nes tik kokybiškai pailsėję, visu pajėgumu galime grįžti prie kasdienių darbų ir naujų idėjų generavimo. Tik leisdamiesi į poilsio oazę, gebame sustoti ir pagalvoti apie savo norus, vertybes ir svajones, kurios ir veda mus į priekį.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Man poilsis - visiškas atsiribojimas nuo miesto triukšmo, kai galiu mėgautis gamta, užuosti augalų skleidžiamą kvapą, lakstyti basomis po šlapią žolę bei mėgautis ramybe, dalinantis ja su draugais, šeima ar net pati viena. Laisvalaikiu važinėju dviračiais, sportuoju, keliauju prie jūros, į gamtą, skaitau knygas. Esu pojūčių gurmanė, o labiausiai tai išreiškiu gamindama arba ragaudama skanų ir sveiką maistą!

Roberta Kukytė

Projektų vadybininkė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Nuostabus, 100% savo veiklai atsidavęs kolektyvas, motyvacija tobulėti ir visų svarbiausia - laimingi klientai. Puikus jaumas nuoširdžiai bendrauti su daugybe žmonių bei pagal kiekvieno individualius poreikius atrasti idealiausiai tinkantį poilsį. Visiems yra svarbu pabėgti nuo streso, bent trumpam atitrūkti nuo kasdienių darbų, pabūti su artimais žmonėmis ir vis iš naujo rasti vidinę ramybę, atgaivą kūnui ir sielai.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Mėgstu įvairų poilsį: aktyvų bei ramų; gamtoje bei mieste. Keliauti - mano hobis, kuris yra ir mano geriausias poilsio būdas. Atrasti bei pamatyti kažką naujo, bendrauti su kitų kultūrų atstovais, ragauti nematytą maistą... Kas gali būti geriau? Kiti mano hobiai - fortepijonas, įvairios sporto šakos, šokiai, knygos ir dar daug kitų sričių; svarbiausia tobulėti ir nesustoti.

Karolina Višomirskytė

Dizainerė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Jau po kelių savaičių jaučiausi lyg dirbčiau čia visą amžinybę! Jaunatviškas ir ambicingas kolektyvasprivertė mane labiau pasitikėti savo jėgomis ir nebijoti siekti karjeros aukštumų. O galimybė padėtibegalei žmonių pailsėti mane tik dar labiau paskatinto mylėti tai, ką darau. Juk poilsisyra žmogaus dvasinių ir fizinių jėgų atgavimo procesas, kuris yra būtinas!

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Geriausias poilsis man yra vairavimas! Garsi muzika, pilnai atidaryti langai, draugų kompanija - taipatrodo mano RELAKSACIJA! Kai tik randu galimybę siuvu pliušinius žaisliukus ir dovanoju juosartimiausiems draugams. Didžiausia dovana man yra nepakartojamos žmonių reakcijos ir nuostaba.

Mindaugas Giedraitis

IT vadovas

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Du svarbiausi dalykai, dėl kurių dirbu NoriuNoriuNoriu yra iššūkiai, kurie padeda tobulėti, ir kolektyvas, kuris motyvuoja dirbti bei nestovėti vietoje.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Mano nuomone geriausi laisvalaikio leidimo būdai yra sportas, kinas ir naujų dalykų mokymasis. Taip pat į mano interesų sritis patinka informacinės technologijos, fizika bei muzika.

Eimantas Matijoška

IT specialistas

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Prie noriunoriunoriu.lt projekto prisijungiau dėl naujų iššūkių bei galimybių tobulėti. Poilsis žmogui reikalingas atnaujinti tiek fizinius, tiek psichologinius resursus, kad grįžti prie darbų būtų galima su didesne energija.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Krepšinis ir kompiuteriniai žaidimai tapo neatsiejamomis mano dalimis dar vaikystėje. Didžiąją dalį laisvalaikio skiriu šioms sritims. Taip pat man patinka domėtis naujausiomis technologijomis, ypač informacinėmis, žiūrėti filmus bei serialus ir skaityti knygas.

Martynas Dapkus

IT specialistas

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Visų pirma, tai yra pats nuostabiausias kolektyvas. Jauni, motyvuoti žmonės, kurie turi savo tikslus, vizijas ir nuomones. Kiekvienam yra suteiktos galimybės tobulėti tiek savo srityje, tiek ugdyti kitas savybes, kurios nėra tiesiogiai susijusios su darbu.O poilsis žmogui svarbus dėl kelių priežasčių. Visų pirma tai tiesioginis atsitraukimas nuo kasdienių rūpesčių ir darbų. Antra, tai susikaupusių minčių išvalymas, vaizduotės ir akiračio praplėtimas.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Man pats geriausias poilsis yra aktyvus laiko praleidimas: važinėjimas dviračiu, vaikščiojimas, bėgiojimas, jėgos sportas. Seku įvairias sporto šakas. Mėgstu žiūrėti serialus, stebėti kūrybiškus žmones įvairiose internetinėse platformose :)

Paulius Lučinskas

Rinkodaros specialistas

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Šioje kompanijoje dirbu dėl išskirtinės galimybės tobulėti, augti puikioje aplinkoje ir prisidėti prie bendro tikslo - džiuginti žmones pačiais geriausiais poilsio pasiūlymais!

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Kiekvienam iš mūsų svarbu nepamiršti savęs palepinti, pasimėgauti gyvenimo džiaugsmais, nerūpestingu ir nepamirštamu poilsiu. Būtent todėl mėgstu skirti laiko sau, mėgstu gamtą ir patogias lovas:)

Esu užkietėjęs kino pasaulio ir krepšinio fanas, todėl mano laisvalaikis toli nuo šių veiklų neatitrūksta.

Ieva Grigorenko

Projektų vadovė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Aš labai mėgstu dirbti tekstų rašymo srityje! Prisijungiau prie GribuAtpusties.lv, kad galėčiau rašyti apie puikias laisvalaikio praleidimo galimybes mūsų nuostabaus grožio Latvijoje bei kaimyninėse šalyse - Lietuvoje ir Estijoje. Be viso to, kartu su puikia komanda, drauge, dirbame ta pačia vertybių ir projekto tikslų vystimo kryptimi. Dirbame tam, kad suteiktume Jums vis geresnes galimybes pailsėti. Poilsis padeda atgauti vidinę ramybę, harmoniją, pripildo gyvenimą naujais įspūdžiais bei energija!

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Man laisvalaikis yra visa, ką galiu daryti be skubėjimo, savo tempu ir tinkamu momentu - kai aš tikrai noriu tai daryti. Aš mėgstu jogą, dviračius, taip pat gerus filmus, kokybiškas knygas ir koncertus, jie tikrai mane įkvepia ir suteikia gerų emocijų. Mano energijos šaltinis - reiki ir meditacija, SPA procedūros bei pirčių ir vandens procedūros. Bet, žinoma, darbas sode taip pat puikiai atpalaiduoja nuo streso.

Kristīne Kociņa

Projektų vadybininkė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Džiaugiuosi tapusi naujos, greitai augančios ir dinamiškos kompanijos dalimi! Esu labai laiminga, kad patekau čia! Darbas mūsų gyvenime užima didelę dalį, todėl būtinai raskite laiko sau, savo šeimai ir poilsiui.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Laisvalaikiu aš užsiimu įvairia veikla: mėgstu keliauti, gaminti, skaityti knygas atrasti naujus skonius ar net šokti su guma! Viskas priklauso nuo momento, kuriame esu ir nuo vidinės būsenos!

Jolanta Bāra

Projektų vadybininkė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Džiaugiuosi dirbdama GribuAtpusties.lv, nes turiu puikią progą prisidėti prie to, kad žmonių gyvenimai taptų dar spalvingesni ir šviesesni, o jų atostogos ypatingos. Aš labai mėgstu keliauti po Latviją, Lietuvą ir Estiją, o grįžusi visada pasidalinu savo patirtimi ir vietovėmis, kurias siūlau aplankyti draugams kartu su savo artimaisiais. Man malonu dirbti kartu su tokia aistringa darbui, įdomia, džiaugsminga ir padedančia komanda!

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Mano hobis yra įvairios kelionės, laiko praleidimas sode, vaikštinėjimas su šuniu ir grybų rinkimas... Taip pat labai mėgstu skaityti knygas, sėdėti fotelyje apsiklojus pledu, o kartu su savimi pasisodinti ir savo katę.

Karolina Kupčiūnaitė

Pardavimų vadybininkė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

Nes tikiu "NoriuNoriuNoriu" idėja, kompanija bei čia dirbančiais žmonėmis! Tikiu, jog savo turimomis žiniomis bei įgūdžiais galiu prisidėti prie​ dar efektyvių​ "NoriuNoriuNoriu" veik​los rezultatų.​ Poilsis tai lyg trumpas stabtelėjimas kasdienės rutinos maratone. Tai atokvėpis reikalingas kiekvienam iš mūsų. Tai harmonija ir balansas tarp kasdienių darbų ir poilsio.

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

Poilsis man, tai galimybė užsiimti širdžiai miela veikla. Poilsis- tai laikas su šeima, mylimais žmonėmis, keksiukų kepimas vėlyvais šeštadienio rytais arba geros knygos, kelionės ir aktyvus sportas. Vienas didžiausių mano hobių- siuvimas.

Aistė Steponavičiūtė

Klientų aptarnavimo specialistė

Susipažinkime

Kodėl dirbu noriunoriunoriu.lt? Kodėl žmogui svarbus poilsis?

"Apie šį projektą žinau jau seniai. Visada žavėjausi “NoriuNoriuNoriu” idėja, moderniais ir novatoriškais sprendimais, energija ir jaunatvišku entuziazmu alsuojančia komanda. Pradėjusi čia dirbti supratau, kad šis projektas ir visa jo aplinka visiškai atitinka mano poreikius ir interesus. Tai aplinka, kurioje neįmanoma neaugti, užsistovėti vienoje vietoje. Komandos, kuri šiam darbui atiduoda tiek jėgų ir širdies, dvasia verčia nesustoti, neatsilikti, augti kartu ir kiekvieną dieną ieškoti vis naujų iššūkių ir sprendimų."

Kaip aš ilsiuosi? Kokie mano hobiai?

"Poilsis... Poilsis reikalingas norint atgauti jėgas, susigrąžinti dvasinę ramybę, apsivalyti nuo begalės minčių, pabėgti nuo problemų. Taip pat, tik ilsėdamasis žmogus gali susitelkti, įsiklausyti į save, geriau pažinti save, pasisemti naujų idėjų ir rasti išeitis net iš pačių sudėtingiausių situacijų. 

Man poilsis yra atitrūkimas nuo civilizacijos, išmaniųjų technologijų, greito gyvenimo tempo. Knyga, muzika, gamta... Tačiau laimingiausia būnu klajodama įvairių miestų ir šalių senamiesčiais, istorine dvasia alsuojančiomis vietomis. Tais momentais pamirštu viską aplinkui, gyvenu tik ta akimirka, pasisemiu jėgų, energijos, noro veikti ir judėti pirmyn."

Tikime tuo, kad svarbiausia daryti tai, kas miela širdžiai!
MYLIME SAVO DARBĄ! Štai kelios nuotraukos, kaip gyvena NoriuNoriuNoriu.lt kolektyvas!
Turite klausimų? Pasiūlymų?
Susisiek su mumis el. paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba telefonu +37063007111