Įsijunk poilsį
Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Dovanų idėjos
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Pramogų kategorijos
:
Kada norite pailsėti?
Anuliuoti pasirinktas datas
Kaina
Nakvynių skaičius
Galiojimas
Asmenų skaičius
Noriu IDĖJOS poilsiui
Noriu REZERVUOTI
Noriu DOVANOTI
Noriu PRAMOGOS
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Kaina
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
Galiojimas

Skrydis lėktuvu

Rinkitės iš 3 NoriuNoriuNoriu.lt poilsio pasiūlymų
Skrydžiai virš Kauno - asociacija „Pilotai“ - Viešbučiai Kaune
GREITA PERŽIŪRA
Mokomasis skrydis virš Kauno
Trukmė: 15 min.
Galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS
Galioja 36 mėn. po pirkimo
59€
NORIU
Skrydžiai virš Kauno - asociacija „Pilotai“ - Viešbučiai Kaune
GREITA PERŽIŪRA
Mokomasis skrydis virš Kauno
Trukmė: 1 val.
Galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS
Galioja 36 mėn. po pirkimo
175€
NORIU
  • Padovanok poilsį, o mes jį supakuosime ir PRISTATYSIME į bet kurį Lietuvos kampelį!*
nuo 10€
NORIU
Daugiau informacijos:

Skrydis lėktuvu

Ieškote išskirtinės pramogos savo laisvalaikiui, o gal domina originalios ir nekasdienės dovanų idėjos? Vienas šauniausių pasirinkimų yra skrydis lėktuvu. Kodėl jis toks šaunus? Pirmiausia, juk tikrai ne kasdien įsitaisote lėktuve (ne tame, milžiniškame, keleiviniame) ir pakylate aukštyn, iš kur turite progą mėgautis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Taip pat visi pramogą išbandžiusieji vieningai sutaria, kad tai – neįkainojama, unikali ir viena įsimintiniausių patirčių gyvenime. Tad ieškantys tobulos gimtadienio ar kitai progai skirtos dovanos turėtų rimtai apsvarstyti šį variantą.

Kur skristi?

Nutarę rinktis skrydį lėktuvu iš laisvalaikio pramogų gausos netruksite įsitikinti, kokia unikali ir turtinga yra mūsų šalis. Mat turėsite neįtikėtiną pasirinkimą! Kur skristi norite? 

Galbūt virš Vilniaus, virš Kauno ar kito miesto? Patirtis leis iš aukštai žavėtis dinamišku miesto gyvenimu.

O gal domina skrydis lėktuvu virš Trakų? Šis pasirinkimas yra vienas populiariausių, nes į maršrutus yra įtraukiami ežerai – šio krašto gamtos pasididžiavimas. Priklausomai nuo pasirinkto skrydžio maršruto, galėsite grožėtis keliais, keliolika ar net keliomis dešimtimis įspūdingų ežerų.

Be didmiesčių ir įstabius reginius dovanojančių Trakų, lietuviai ir svečiai iš užsienio mėgsta išbandyti skrydžius virš Lietuvos dvarų, senojo palikimo – malūnų ar kt.

Apžvalginiai skrydžiai – puiki dovanos idėja

Artėja antros pusės, kito šeimos nario, bičiulio gimtadienis? Galbūt draugų vestuvių sukaktuvės, o gal kita reikšminga proga, kuria norisi dovanos gavėją nustebinti išskirtine dovana? Tuomet skrydis lėktuvu atitiks daug dovanai keliamų kriterijų – jis nustebins, pradžiugins, dovanos visą pluoštą emocijų ir bus viena iš nepamirštamiausių patirčių.

Kam tokia dovana tinka? Ogi visiems, kurie nebijo patirti naujovių, trokšta išbandyti šį tą naujo ir nekasdienio. Neverta atsisakyti idėjos, jei dovanos gavėjas bijo aukščio, nes išbandžiusieji apžvalginius skrydžius teigia, jog aukščio baimė visiškai pasimiršta pakilus aukštyn, kadangi ją akimirksniu nugali milžiniškas susižavėjimas, malonūs adrenalino šiurpuliukai ir visas pliūpsnis įvairiausių teigiamų emocijų.

Ką reikia žinoti planuojant skrydį lėktuvu?

Šiai pramogai nereikia kažkaip ypatingai pasiruošti, bet labai svarbu į aerodromą atsivežti gerą nuotaiką!

Apžvalginiai skrydžiai organizuojami visus metus, tiesa, žiemą kiek rečiau. Jūsų dovanų kuponas galios ilgai, todėl tikrai rasite Jums patogiausią laiką papramogauti. Prieš įsigydami laisvalaikio pramogą atsižvelkite į jos trukmę – skrydis gali trukti apie pusvalandį arba valandą.

Skrydžiui tinka bet kokia apranga, kuri patogi Jums, atskirų reikalavimų aprangai ir avalynei nėra.

Kiek kainuoja skrydis lėktuvu?

Šios nuostabios patirties kaina tikrai patraukli – vidutiniškai siekia apie 70 eurų asmeniui. Jei su suaugusiais skris ir vaikas, jam taip pat reikės kupono / bilieto.

Noriunoriunoriu.lt komanda pasirūpino kad čia Jūsų lauktų smagiausios gimtadienio dovanos, taip pat skirtos kitoms progoms ar tiesiog smagiam, įsimintinam laisvalaikiui!

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau