Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort Courtyard by Marriott Vilnius City Center Conti Hotel Holiday Inn Vilnius Narutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Bajorų sodyba IMPERIAL Hotel & Restaurant
Sanatorijos:
Eglės sanatorijos Dienos centras Vilniuje
Pramogos:
„Vichy“ vandens parkas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje „Angel SPA“ centras „Azia SPA“ Vilniuje ShakeSnack restoranas Vilniaus Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje QI ANMO Masažo namai „Nuad Thai“ „Pramogos ore“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Hungry Walls Joana Photo Style Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Foto Dorovė RB. Photography Judesio Prisilietimas Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Ošimas Autent Shiatsu SPA Ashraf masažo studija Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Grožio gidas GURU SPA Akių Fotografija Vilniuje Studio figūra BIOCOS Vilniuje Schulte Cue Sports „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Studija Šokio harmonija Vilniuje HLC labs Mystic SPA Mvcomics.lt Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Jogos Harmonija Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje Restoranas Botanist Masažo salonas Cult of Beauty Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Figaro salonas Atviros metalo dirbtuvės Backstage Roasters Gusto Blyninė DJ Akademija Crooked Nose & Coffee Stories Georgian Puri Raudonas ir baltas Baltas Dobilas Sūrio Džiugas® namai Druskos pasakos AlaTurka kebabinė OBS Motosport Sushi Lovers Šokolado dirbtuvės LA NAYA Flera Snukerio akademija Ypatingos kavos klubas Tacos Amigos Noriu Dar Laisvalaikio žirgai Scandal Parlor Kavinė Tamago Domus Kitchen Aurelijos Stalo Teniso Klubas BiS masažai Vilniaus baidarės Meno studija Artoteka ChickiMap Kvapų eksperimentai bloom.dirbtuvės Drops Clinic Vilniuje Skinny Peach AJ šokoladas Vilniuje Kristina Dh&Twerk Neo Desig Vilniuje HotFlow My Pilates Laimingos Rankos Splatter Studio DAD Studio Vilniuje Moderni Muzikos Studija GSC Vilniuje Leičių Bravoras Go laser Vilniuje Akrobatika Krokodiliukas Lazerspotas Naujieji Rytai Smart Dance The House Jojimo pamokos Restoranas Medininkai Night Rider Dangaus metro Vilniuje Klinika YOU SaJo Ceramics Visos Stygos Žmogaus studijų centras Zuikių miestas PEW PEW VR Casa La Familia Train Your Brain Vilnius Eye2Eye akių fotografija Vilniuje
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Utena
Grįžti Utena
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Utenoje
Kelmė
Grįžti Kelmė
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Kelmėje
Latvija
Grįžti
Cėsis
Grįžti Cėsis
Viešbučiai:
Hotel Tigra
Sanatorijos:
Pramogos:
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

Taisyklės

Apie mus

UAB NoriuNoriuNoriu, juridinio asmens kodas 302917883, buveinės adresas Žygio g. 97A, Vilnius (toliau – „Bendrovė“), paslaugų teikimo interneto svetainėje NoriuNoriuNoriu.lt (toliau vadinama „Interneto Svetainė“) taisyklės (toliau – „Taisyklės“) reglamentuoja Bendrovės Interneto Svetainėje teikiamų paslaugų sąlygas bei tvarką.

Bendrosios nuostatos

Prieš pradėdami naudotis Interneto Svetainės ir joje nurodytų tiekėjų (paslaugų teikėjų)Paslaugomis -, Jūs privalote atidžiai perskaityti ir susipažinti su šiomis Taisyklėmis, taip pat mūsų Privatumo politika.

Bendrovė platina daugiatipius kelialapius (toliau – „Daugiatipis kelialapis“) ir daugiatipius dovanų čekius (toliau – „Dovanų čekis“), kurie suteikia teisę gauti paslaugų teikėjų teikiamas paslaugas.

Bendrovė platina vienatipius riboto laiko galiojimo kelialapius (toliau „Kelialapis“), kurie suteikia teisę gauti tik Kelialapyje nurodyto paslaugų teikėjo teikiamas Kelialapyje nurodytas paslaugas.

Bendrovė suteikia galimybę su turimu Daugiatipiu kelialapiu ar Dovanų čekiu įsigyti ir pasinaudoti ne tik Daugiatipiame kelialapyje ar Dovanų čekyje nurodyta paslauga, bet ir kitų Interneto svetainėje skelbiamų paslaugų teikėjų paslaugomis.

Naudodamiesi Interneto Svetainėje teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis mūsų Privatumo politikos ir šių Taisyklių – laikoma, kad sutartis su Jumis yra sudaryta pagal šiose Taisyklėse numatytas sąlygas.

Tuo atveju, jei nesutinkate su Taisyklėmis, Jūs negalite įsigyti mūsų platinamų Kelialapių, Daugiatipių kelialapių ar Dovanų čekių ir naudotis paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis. Bendrovė pasilieka teisę bet kada vienašališkai pakeisti šias Taisykles. Taisyklių pakeitimai įsigalioja po jų paskelbimo momento.

Bendrovės Kelialapiai, Daugiatipiai kelialapiai ar Dovanų čekiai platinami vadovaujantis šiomis Taisyklėmis, kitais Internetinėje svetainėje skelbiamais dokumentais, taip pat vidiniais Bendrovės dokumentais ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimais.

Sutarčių sudarymas

Sudaryti sutartis Interneto Svetainėje turi teisę tik tie asmenys, kurie pagal LietuvosRespublikos civilinį kodeksą yra veiksnūs ir gali sudaryti atitinkamas sutartis. Bendrovė tik talpina Interneto svetainėje nurodomų paslaugų informaciją tačiau nėra paslaugų teikėjas.

Nors su galutiniais paslaugų teikėjais (toliau – „Paslaugų Teikėjai“) Bendrovė bendradarbiauja ir atrenka Paslaugų Teikėjus, atlieka teikiamų paslaugų stebėseną, teikia geranorišką pagalbą sprendžiant kilusius ginčus ar nesusipratimus, tačiau jokiais atvejais Bendrovė neprisiima pardavėjo kaip Interneto Svetainėje publikuojamų Paslaugų Teikėjų ar prekių pardavėjų pareigų ir atsakomybės.

Paslaugos Teikėjas yra nurodomas prie kiekvieno Interneto Svetainėje siūlomo viešbučio ar laisvalaikio paslaugos, dovanos pasiūlymo - (toliau – “Pasiūlymas”). Bendrovė veikia kaip tarpininkas (talpinantis pranešimus Internetinėje Svetainėje), sutarčių su Paslaugų Teikėjais pagrindu.

NoriuNoriuNoriu.lt Jūsų duomenis tvarko vadovaudamasis taikytinais teisės aktais, taip pat Privatumo politika. Asmens duomenų tvarkymo tikslai ir jų tvarkymo būdai (įskaitant irtiesioginę rinkodarą), Jūsų teisės, susijusios su asmens duomenimis yra nurodomi Privatumo politikoje, kurią būtina perskaityti prieš sutinkant su Taisyklėmis.

Naudojantis Paslaugomis Jūs privalote susipažinti su NoriuNoriuNoriu.lt Privatumo politika. Laikoma, jog naudojantis Paslaugomis (Internetine Svetaine) Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Privatumo politika ir duodate sutikimą Bendrovei kaupti ir tvarkyti Jūsų duomenis.

Manydamas, kad Jūsų duomenis tvarkomi netinkamai Jūs turite teises, numatytas Privatumo politikoje ir (ar) Lietuvos Respublikos teisės aktuose. Jūs turite teisę bet kada atšaukti sutikimą kaupti ir tvarkyti Jūsų duomenis (išskyrus teisės aktuose numatytas išimtis), apie tai raštu informuodami Bendrovę.

Atskiriems Paslaugų Tiekėjų - pasiūlymams, gali būti taikomos specialios - papildomos, konkrečiame pasiūlyme numatytos sąlygos ir taisyklės, todėl prieš įsigydami Kelialapį, Daugiatipį kelialapį ar Dovanų čekį bei prieš užsisakydami konkrečią paslaugą, Jūs privalote atidžiai perskaityti konkretaus pasiūlymo/paslaugos sąlygas ir patvirtinti užsakymą tik tuo atveju, jei su visomis sąlygomis sutinkate.

Atsižvelgiant į paslaugų prigimtį, Paslaugų Teikėjai gali reikalauti pirkėjo pasirašyti papildomas sutartis ar sutikimus, laikytis nustatytų Paslaugų Teikėjo taisyklių. Nurodytais atvejais paslaugos gali būti neteikiamos, nepasirašius papildomų sutarčių ar paslaugų teikimo taisyklių, o pinigai už nesuteiktą paslaugą negrąžinami.

Pirkėjas sudarydamas sutartį patvirtina, kad jis yra susipažinęs su Internetinėje svetainėje skelbiamų paslaugų aprašymais bei joms taikomais reikalavimais (įskaitant, bet neapsiribojant, amžiaus riba), kuriuos pirkėjas, norėdamas pasinaudoti Kelialapyje, Daugiatipiame kelialapyje ar Dovanų čekyje nurodytų paslaugų, privalo atitikti. Pirkėjui yra žinoma, kad Paslaugų Teikėjai gali atsisakyti suteikti pirkėjo pasirinktą paslaugą asmeniui, kuris neatitinka paslaugos teikimui keliamų reikalavimų, ir tokiu atveju pirkėjui pinigai, už kuriuos buvo įsigytas paslaugos rezervacijai panaudotas Kelialapis, Daugiatipis kelialapis ar Dovanų čekis, nėra grąžinami.

Pirkėjas, įsigydamas Kelialapį, Daugiatipį kelialapį ar Dovanų čekį, patvirtina, kad jam yražinoma, jog Paslaugų Teikėjas gali atsisakyti suteikti pirkėjo pasirinktą paslaugą, jei tokspaslaugos suteikimas konkrečiu atveju sukeltų grėsmę pirkėjo sveikatai, gyvybei ar galėtų padaryti kitokios žalos.

Kai kurios Internetinėje svetainėje platinamos paslaugos, gali kelti pavojų sveikatai ir gyvybei. Pirkėjas, įsigydamas Kelialapį, Daugiatipį kelialapį ar Dovanų čekį, patvirtina, kad jam žinomos visos Internetinėje svetainėje nurodytos grėsmės sveikatai ir gyvybei, susijusios su paslaugomis, kurios nurodytos jo įsigytame Kelialapyje, Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje ar rezervuotos paslaugos aprašyme.

Kai kurios Internetinėje svetainėje naudojamos laisvalaikio pramogų nuotraukos nėra autentiškos tos pramogos nuotraukos. Pirkėjas patvirtina, kad jam tai yra žinoma ir tam neprieštarauja.

Užsakymo pateikimas

Užsakymas laikomas pateiktu, kai Jūs atliekate Interneto Svetainėje nurodytus veiksmus, vedančius iki pageidaujamos Kelialapio, Daugiatipio kelialapio ar Dovanų čekio apmokėjimo ir sumokate Bendrovei pageidaujamo pirkti Kelialapio, Daugiatipio kelialapio ar Dovanų čekio kainą.

Bendrovei gavus apmokėjimą, Jūsų elektroninio pašto adresu automatiškai išsiunčiamas užsakymo gavimą patvirtinantis pranešimas.

Prieš sudarant sutartį (įsigyjant Kelialapį, Daugiatipį kelialapį, Dovanų čekį ar rezervuojant paslaugą) pirkėjas privalo atidžiai susipažinti su informacija apie pageidaujamos paslaugos pardavėją (Paslaugų Teikėją), paslaugos pagrindines savybes, kainą ir naudojimo tvarką, mokėjimo tvarką, teisę atsisakyti sutarties, pasiūlymo galiojimo laikotarpį, ir kitas esmines sutarties sąlygas. Jei pirkėjas įsigijo Kelialapį, Daugiatipį kelialapį ar Dovanų čekį, laikoma, jog su šiomis sąlygomis sutiko. Prireikus, pirkėjas turi teisę tiesiogiai kreiptis į Paslaugos Teikėją su prašymu suteikti papildomą informaciją.

Pateikęs užsakymą, bet dar neįvykdęs mokėjimo pirkėjas sutinka, kad Bendrovė turi teisę susisiekti su pirkėju su pirkėjo aptarnavimu susijusiais klausimais: dėl užsakymo, rezervacijos, informacijos tiekimo apie Paslaugų Teikėjo paslaugas, pirkimo proceso užbaigimo, nesklandumų ar kitų susijusių klausimų.

Kelialapio, Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio pristatymas

Kelialapis (įsigyta paslauga), Daugiatipis kelialapis ar Dovanų čekis Jums pristatomas el. paštu, kurį nurodėte prieš atliekant atsiskaitymą. Po Kelialapio, Daugiatipio kelialapio ar Dovanų čeko pristatymo būtina registracija paslaugai susisiekus su Paslaugų Teikėju telefonu ar el. Paštu.

Jei Kelialapis Jūsų el. pašto dėžutės nepasiekia per 24 val. būtina kreiptis į Bendrovės pagalbą el. paštu [email protected] arba telefonu +370 6 300 7111.

Kelialapio, Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio galiojimo laikas ir naudojimo sąlygos

Pirkėjo įsigytas Kelialapis galioja Kelialapyje nurodytą laiko tarpą.

Pirkėjo įsigytas Daugiatipis kelialapis, Dovanų čekis, galioja 36 (trisdešimt šešis) mėnesius nuo sutarties sudarymo dienos (su taisyklėse nurodytomis išimtimis). Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio galiojimo terminas, nurodomas įsigytame Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje.

Daugiatipis kelialapis, Dovanų čekis, kuriame nurodyta paslauga gali būti teikiama tik tam tikru metų laiku arba tik esant tam tikroms klimato sąlygoms (sezoninė paslauga), galioja tiek, kiek trunka toks metų laikas arba tokios klimato sąlygos, tačiau ne ilgiau nei konkrečiame Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje nurodytas terminas.

Paslaugos, kuri buvo įsigyta už Daugiatipį kelialapį, Dovanų čekį, galiojimo terminas nustatomas pagal konkrečiame Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje nurodytą galiojimo terminą, išskyrus atvejus, kai Daugiatipiame kelialapyje ar Dovanų čekyje nurodyta paslauga keičiama į Kelialapį (tokiu atveju paslaugos galiojimo terminas nustatomas pagal Kelialapio galiojimo terminą).

Paslaugos, kuri buvo įsigyta už ją atsiskaitant ne vienu, o keliais Daugiatipiais kelialapiais, Dovanų čekiais, galiojimo terminas nustatomas pagal trumpiausiai galiojantį Daugiatipį kelialapį, Dovanų čekį.

Paslauga (sezoninė paslauga), kuri buvo įsigyta už ją atsiskaitant Daugiatipiu kelialapiu, Dovanų čekiu, galiojimo terminas yra nustatomas atsižvelgiant į tai, kiek trunka metų laikas arba klimato sąlygos, būtinos nurodytoms paslaugoms teikti.

Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje nurodytas galiojimo terminas negali būti pratęstas ir (arba) atnaujintas.

Praėjus 12 (dvylikai) pirmųjų mėnesių (skaičiuojant nuo Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio įsigijimo dienos), Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje nurodytos paslaugos sąlygos bei kaina gali kisti. Už jokius pasikeitimus, susijusius su Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje nurodytų paslaugų sąlygomis bei kaina, praėjus 12 (dvylikai) pirmųjų mėnesių (skaičiuojant nuo Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje įsigijimo dienos), Bendrovė neatsako.

Kelialapio, Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio panaudojimas

Pirkėjas norėdamas pasinaudoti Kelialapyje, Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje nurodyta paslauga, turi atlikti paslaugos rezervavimą Internetinėje svetainėje.

Pirkėjas norėdamas pasinaudoti kita nei Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje nurodyta paslauga, turi atlikti paslaugos keitimą ir paslaugos rezervavimą Internetinėje svetainėje.

Pirkėjas norėdamas užsisakyti paslaugą, kuri yra didesnės vertės nei jo turimo Daugiatipio kelialapio ar Dovanų čekio vertė ir nurodytos vertės nepakanka pirkėjo norimai paslaugai užsisakyti, turi sumokėti trūkstamą kainos dalį Internetinėje svetainėje, atlikdamas paslaugos keitimą.

Tuo atveju, kai pirkėjas nori pakeisti paslaugą į paslaugą, kuri yra mažesnės vertės nei jo turimo Daugiatipio kelialapio ar Dovanų čekio vertė, Pirkėjas patvirtina, kad supranta ir neprieštarauja tam, kad verčių skirtumas Pirkėjui nėra grąžinamas ir (ar) kitaip kompensuojamas.

Pirkėjų aptarnavimas

Į pirkėjų užklausas dėl visų klausimų susijusių su Bendrovės teikiamomis paslaugomis el. paštu [email protected] ir telefonu +370 6 300 7111 Bendrovė įsipareigoja atsakyti per 3 darbo dienas.

Pastebėjęs Bendrovės pateiktoje informacijoje klaidą, Jūs privalote informuoti Bendrovę el.paštu [email protected] arba telefonu +370 6 300 7 111 darbo dienomis nuo 9:00 val.iki 18.00 val. Informacija apie klaidos ištaisymą Jums bus suteikta Jūsų nurodytu būdu (el.paštu arba telefonu).

Paslaugų kokybė, teisė atsisakyti sutarties

Bendrovė nenustato ir nelemia trečiųjų asmenų parduodamų paslaugų kainos, kokybės ir kitų sąlygų. Paslaugų kokybę garantuoja konkrečios Paslaugos Teikėjas.

Jūs turite teisę atsisakyti Interneto Svetainėje sudarytos pirkimo pardavimo sutarties, Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais terminais ir tvarka, pranešdamas apie tai raštu (el.paštu [email protected] ) (per 14 dienų nuo sutarties sudarymo dienos).

Jeigu įsigijote Kelialapį, Daugiatipį kelialapį ar Dovanų čekį ir per elektroninę rezervavimo sistemą ar kitu būdu rezervavote paslaugos suteikimo laiką (pvz.: rezervavote viešbučio kambarį konkrečiai dienai, rezervavote SPA procedūrą ar pan.) tokiu atveju yra laikoma, kad pradėjote naudotis įsigyta paslauga. Todėl, atlikus minėtą rezervaciją (ar pradėjus paslaugomis naudotis kitu būdu) Jums nėra suteikiama teisė atsisakyti Interneto Svetainėje sudarytos pirkimo pardavimo sutarties ir Jūsų sumokėtos sumos už paslaugas nebus grąžinamos.

Pinigų grąžinimo tvarka

Jūsų sumokėtos lėšos už Kelialapį, Daugiatipį kelialapį, Dovanų čekį gali būti grąžinamos, jeigu:

Pasiūlymas atšaukiamas;
Paslaugos Teikėjas nepagrįstai atsisako suteikti paslaugą;
Pakeičiamos esminės pasiūlymo sąlygos: nakvynių skaičius, kelialapyje nurodomų paslaugų skaičius, trukmė; 
Nepradėjus naudotis paslauga Jūs atsisakėte sutarties, šių Taisyklių bei Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka ir terminais;
Pinigų grąžinimo ar paslaugų keitimo klausimais būtina kreiptis į Bendrovę, o ne į Paslaugų Teikėją. Pažymime, jog Bendrovė negali garantuoti ir negarantuoja, kad Jums kreipusis į Bendrovę, paslauga bus pakeista, bus pratęstas paslaugos terminas ar pan. Visais atvejais kai įsigyta paslauga naudojamasi pagal Kelialapį ar paslauga rezervuota panaudojant Daugiatipį kelialapį ar Dovanų čekį. Daugiatipiame kelialapyje ar Dovanų čekyje nurodyta paslauga gali būti keičiama į kitą paslaugą iki rezervavimo momento. Su pasiūlymo sąlygomis, galiojimo trukme ir kita esmine informacija pirkėjui suteikiama galimybė susipažinti prieš atliekant pirkimą, todėl pinigai nėra grąžinami jei praėjus 14 kalendorinių dienų po paslaugos įsigijimo, jei pirkėjas nusprendžia, kad nenori ar negali pasinaudoti Kelialapiu, Daugiatipiu kelialapiu ar Dovanų čekiu arba nespės pasinaudoti pasirinkta paslauga.

Sąskaitos - faktūros

Sąskaitą-faktūrą išrašo galutinis Paslaugos Teikėjas, UAB NoriuNoriuNoriu yra pardavimo tarpininkas (talpinantis pranešimus Internetinėje Svetainėje).

Pagal PVM įstatymo 11 straipsnio komentarą: Jeigu sandoryje dėl prekių tiekimo ar paslaugų suteikimo tarpininkas už atlygį (,,komisinius“) tik ,,suveda“ prekių pardavėją ir pirkėją (šiuo atveju prekės (paslaugos) pirkėjui (paslaugos gavėjui) yra patiekiamos tikrojo jų savininko (paslaugų teikėjo) vardu), tai toks tarpininkas yra laikomas ,,atsiskleidusiu” ir laikoma, kad jis suteikė tik tarpininkavimo paslaugą. Atsiskleidęs tarpininkas savo vardu teikia tik tarpininkavimo paslaugą, už kurią gauna ,,komisinį atlyginimą” ir už šią paslaugą atstovaujamam (jūsų viešbučiui) asmeniui išrašo PVM sąskaitą faktūrą. Šiuo atveju prekių tiekimą (paslaugų teikimą) įforminančius dokumentus (PVM sąskaitą faktūrą ar kitą prekių tiekimą, paslaugų suteikimą įforminantį dokumentą) pirkėjui išrašo tikrasis prekių pardavėjas (paslaugų teikėjas) (jūsų viešbutis). Paslaugų kuponų, skirtų įvairių rūšių prekių įsigijimui, platinimas laikomas pinigų perdavimu, bet ne paslaugų teikimu, todėl šiuo atveju nėra PVM objekto, o PVM skaičiuojamas tuo momentu, kai kuponais atsiskaitoma už paslaugų įsigijimą.

Viešbučio kambario rezervacija

Rezervacija (registracija paslaugai) atliekama susiekus su Paslaugos Teikėju telefonu ar el.paštu, kuris nurodytas ant Kelialapio, Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio ar Paslaugos Teikėjo paslaugos aprašymo puslapyje.

Tuo atveju, jei Paslaugų Teikėjas neturi galimybės suteikti pirkėjui paslaugos jo pageidaujamu metu (pvz. visi tam tikros klasės kambariai tuo metu yra apgyvendinti/rezervuoti), Paslaugos Teikėjas, jei tik yra galimybė, privalo pirkėjui pasiūlyti visas galimas alternatyvas (pvz.: pasiūlyti apgyvendinti pirkėją aukštesnės klasės numeryje, jei yra tokia galimybė, arba pasiūlyti kitą apgyvendinimo datą ar pan.). Bendrovė negarantuoja, kad Paslaugų Teikėjas turės galimybę paslaugas suteikti konkrečią Jūsų pageidaujame dieną, ar kad Paslaugų Teikėjas turės galimybę pasiūlyti pirmiau minėtas alternatyvas. Pirkdami Kelialapį, Daugiatipį kelialapį, Dovanų čekį pirkėjas prisiima tokio pobūdžio riziką.

Išskyrus atvejus, kai Paslaugų Teikėjas nėra Bendrovės rezervacinės sistemos naudotojas, Jūsų rezervacija (registracija paslaugai) gali būti atliekama per elektroninę rezervacijų sistemą Interneto Svetainėje (noriunoriunoriu.lt). Elektroninė rezervacija yra galima tik po Kelialapio, Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio įsigijimo. 

Informuojame, jog Jums naudojantis Bendrovės rezervacine sistema, siekiant įvykdyti Jūsų rezervaciją, Jūsų asmens duomenys, t. y. vardas, pavardė, el. pašto adresas telefono numeris, kelialapio numeris bus perduodami Paslaugos Teikėjui (pvz.: viešbučiui, kuriame rezervuojamas kambarys), o taip pat rezervacinę sistemą administruojančiam tarpininkui, kuriam prieiga prie minėtų duomenų yra reikalinga siekiant užtikrinti tinkamą rezervacinės sistemos veikimą ir Jūsų rezervacijos įvykdymą. 

Siekiant išvengti abejonių, akcentuojame ir pabrėžiame, kad rezervacija yra neatšaukiama. Atikus rezervaciją (tiek elektroninėje rezervacijų sistemoje, tiek ir kitu būdu) yra laikoma, kad pradėjote naudotis Kelialapiu, Daugiatipiu kelialapiu, Dovanų čekiu įsigyta paslauga - neturėsite galimybės atšaukti sudarytos sutarties dėl Kelialapio, Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio įsigijimo, nebus pratęsiamas Kelialapio, Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio galiojimo laikas, Daugiatipiame kelialapyje, Dovanų čekyje nurodyta paslauga nebus keičiama ir pan.

Prieš įsigyjant Kelialapį, Daugiatipį kelialapį, Dovanų čekį ar rezervuojant paslaugą rekomenduojame susipažinti su Paslaugų Teikėjo (pvz. konkretaus viešbučio) privatumo politika, paslaugų teikimo ir kitomis Paslaugų Teikėjo taisyklėmis, kurias galite rasti Paslaugų Teikėjų internetinėse svetainėse arba galite gauti kreipdamiesi į Paslaugų Teikėją tiesiogiai. Tuo atveju, jei įsigijote Kelialapį, Daugiatipį kelialapį, Dovanų čekį ir/arba atlikote rezervaciją, preziumuojame, jog Jūs tokiu būdu patvirtinote, kad su minėtomis Paslaugų Teikėjo taisyklėmis ir privatumo politika susipažinote ir sutinkate.

Garantijos

Kadangi Bendrovė teikia tik tarpininkavimo paslaugas Bendrovė nenustato Paslaugų Teikėjų teikiamų paslaugų sąlygų, paslaugų teikimo laiko bei bet kokių kitų tokias paslaugas apibūdinančių kriterijų ir nėra atsakinga už tokių paslaugų kokybę, jų turinį, saugumą, bei neteikia jokių garantijų dėl tokių paslaugų, tačiau kaip numatyta šiose Taisyklėse, Bendrovė gali tarpininkauti sprendžiant ginčą ar nesutarimą, kuris kilo tarp Paslaugos Teikėjo ir pirkėjo dėl paslaugos suteikimo. Paslaugas, bet kuriuo atveju, Jūs įsigyjate savo rizika.

Bendrovė neatsako už Kelialapio, Daugiatipio kelialapio, Dovanų čekio įsigijimo metu ar rezervuojant paslaugas ne dėl Bendrovės kaltės atsiradusius sutrikimus ir/ar pirkėjų bei trečiųjų pirkėjų patirtą žalą. Bendrovės civilinė atsakomybė, jei ji turi būti taikoma pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus, ribojama tiesioginiais nuostoliais, kurių suma negali būti didesnė kaip 5000 EUR.

Ginčų sprendimas

Visus ginčus sieksime spręsti geranoriškomis derybomis ir kompromisu, tačiau nepavykus išspręsti ginčo geranoriškai, prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje www.noriunoriunoriu.lt įsigyto Kelialapio, Daugiatipio kelialapio ar Dovanų čekio, Paslaugų Teikėjo paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402, Vilniaus, el.p. [email protected], tel.: 852626751, fax.: 852791466, interneto svetainė www.vvtat.lt, o taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/ Vartotojų ir Bendrovės ginčai taip pat gali būti sprendžiami teismine tvarka, kompetentinguose Lietuvos Respublikos teismuose, remiantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau ir – „CPK“) nuostatomis, be kita ko, nustatančiomis teismingumą. Remiantis CPK 30 str. 11 d. ieškinys dėl vartojimo sutarčių galibūti pareiškiamas pagal vartotojo gyvenamąją vietą. Ginčų sprendimui, o taip pat šioms Taisyklėms ir jų aiškinimui taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Kitos sąlygos

Siekdama užtikrinti kokybišką ir tinkamą paslaugų suteikimą bei Jūsų duomenų apsaugą bei identifikaciją, Bendrovė turi teisę reikalauti, kad pirkėjai, norintys pasinaudoti Kelialapiu, Daugiatipiu kelialapiu, Dovanų čekiu ar pasirinktomis paslaugomis registruotųsi Internetinėje Svetainėje užpildydami elektroninę registracijos formą.

Įsigydami Kelialapį, Daugiatipį kelialapį, Dovanų čekį ar rezervuodami pasirinktas paslaugas, Jūs privalote pateikti tik teisingą ir tikslią savo informaciją. Pateikdami neteisingą ar netikslią savo informaciją, Jūs prisiimate visą su neteisingos informacijos pateikimu susijusią riziką. Neapribojant kitų Bendrovės teisių, pirkėjui pateikus neteisingą asmeninę informaciją, Bendrovė turi teisę nepriimti pirkėjo užsakymo, rezervacijos arba jį/ą anuliuoti.

Dėl techninių kliūčių ar esant kitoms aplinkybėms Bendrovės Kelialapių, Daugiatipių kelialapių, Dovanų čekių platinimas, paslaugų rezervavimas gali būti sustabdytas ar nutrauktas. Bendrovė taip pat turi teisę sustabdyti ir/ar nutraukti Kelialapių, Daugiatipių kelialapių, Dovanų čekių pardavimą ir/ ar paslaugų rezervavimą ir/ ar teikimą konkretaus pirkėjo atžvilgiu, jeigu pirkėjas pažeidžia šias Taisykles, kitas Bendrovės nustatytas taisykles, sąlygas arba Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus.

Pirkėjas pripažįsta ir sutinka su tuo, kad Interneto Svetainėje ir rezervuojant paslaugas gali būti nuorodų, vedančių į kitus tinklalapius, kitą turinį ir šaltinius. Bendrovė nebūtinai kontroliuoja kitus tinklalapius ar šaltinius, kuriuos pateikia Paslaugų Teikėjai. Pirkėjas pripažįsta ir sutinka su tuo, kad Bendrovė nėra atsakinga už visų kitų tinklalapių ar šaltinių prieinamumą ir netvirtina jokios reklamos, produktų ar kitokios medžiagos, kuri prieinama kituose tinklalapiuose, šaltiniuose arba naudojant kitus tinklalapius ar šaltinius.

Draudžiama platinti, keisti, neteisėtai kopijuoti, spausdinti ar kitaip neteisėtai naudoti Bendrovės Internetinėje Svetainėje pateiktą bet kokią informaciją ar trikdyti internetinės svetainės veiklą.

Kontaktinė informacija

Susisiekti su Bendrove, galite šiais kontaktais: tel.nr.: +370 630 07111 arba el.p.:[email protected]