Įsijunk juodąją savaitę!
Juodai geri poilsio pasiūlymai iki lapkričio 29 d. vidurnakčio
0
0
DIENOS
:
0
7
VALANDOS
:
0
4
MINUTĖS
:
4
5
SEKUNDĖS
Lietuva
Grįžti
Dovanų idėjos
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Pramogų kategorijos
:
Kada norite pailsėti?
Anuliuoti pasirinktas datas
Kaina
Nakvynių skaičius
Galiojimas
Asmenų skaičius
Noriu IDĖJOS poilsiui
Noriu REZERVUOTI
Noriu DOVANOTI
Noriu PRAMOGOS
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Kaina
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
Galiojimas

Viešbučiai Anykščiuose

Rinkitės iš 3 NoriuNoriuNoriu.lt poilsio pasiūlymų
Gradiali Anykščiai - Viešbučiai Anykščiuose
Galioja iki 2022.04.01
TIK šiandien!
GREITA PERŽIŪRA
Gradiali Anykščiai - Viešbučiai Anykščiuose
Galioja iki 2022.04.01
Ilgas galiojimas
GREITA PERŽIŪRA
Gradiali Anykščiai - Viešbučiai Anykščiuose
Galioja iki 2022.04.01
Ilgas galiojimas
GREITA PERŽIŪRA
  • Padovanok poilsį, o mes jį supakuosime ir PRISTATYSIME į bet kurį Lietuvos kampelį!*
nuo 10€
NORIU
Daugiau informacijos:

Anykščiai

Šiaurės rytinėje Lietuvos dalyje įsitaisę Anykščiai – vienas gražiausių miestų ne tik Aukštaitijoje, bet ir visoje Lietuvoje. Įstabi gamta ir daugybė lankytinų objektų šį miestą daro patrauklų pažintiniam bei poilsiniam turizmui.

Viešbučiai anykščiuose

Viešbučiai su SPA, maitinimu, komfortišką poilsį garantuojančia aplinka:

  • Barono vila. Penkių gandrų įvertinimą gavusi sodyba užtikrina, jog čia Jūsų laukia tobuliausias poilsis prie ežero. Sodyba driekiasi net 4 hektarų plote ir užtikrina ramybę bei harmoniją įstabios gamtos apsuptyje.
  • Gradiali Anykščiai. Ideali vieta trokštantiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir rutinos. Čia laukia komfortiškas apgyvendinimas, puikus maitinimas, šaunios lauko pramogos, aktyvaus laisvalaikio galimybės, pirtys ir nepamirštamas laikas.
  • SPA Vilnius Anykščiai. Tobulą poilsį garantuojantis ir aukštus standartus atitinkantis šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomojo SPA centras. Čia veikia SPA, yra baseinas, pirtis, restoranas ir kt.
  • Puntuko vila. Ramybė ir harmonija – tai, su kuo asocijuojasi ši vieta. Pasakiška aplinka, didelis lauko baseinas, tinklinio bei krepšinio aikštelės, pirtys, kubilas.

Viešbučiai Anykščiuose turi puikiai įrengtus kambarius: vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės, šeimos apartamentai ir kt. Visuose raiste komfortiškam poilsiui reikalingus reikmenis, todėl ilsėsitės be rūpesčių.

Vandens malonumai

Viešbučiai Anykščiuose palepins tuos, kurie neabejingi vandens pramogoms. Jei apsistosite SPA Vilnius Anykščiai, mėgausitės mankšta baseine, pirtimis, mineralinėmis ir kitomis voniomis. Viešnagei pasirinkę Gradiali Anykščiai galėsite lepintis SPA zonoje, kur Jūsų laukia baseinai ir pirtys, sūkurinė vonia. Ir tai dar ne viskas – mėgaudamiesi vandens malonumais pro panoraminius langus žavėsitės pasakiškais vaizdais į pušyną. Jei viešėsite Barono viloje, tai vasarą galėsite smagiai laiką leisti mėgaudamiesi vandens malonumais net 2 ha tvenkinyje, kuris pritaikytas vandens pramogoms. Yra valtys, vandens dviračiai, irklentės ir kt.

Kainos

Viešbučiai Anykščiuose siūlo skirtingas nakvynės galimybes, papildomas paslaugas, todėl viešnagė viešnagės kainos skiriasi. Kaina priklauso nuo svečių skaičiaus, viešnagės trukmės, kambario tipo, užsakomų papildomų paslaugų, ar įskaičiuojamas maitinimas ir kt.

Jei domina pasiūlymai su akcija, viena kita patrauklia nuolaida, sekite informaciją mūsų svetainėje – čia visada gausu šaunių pasiūlymų poilsiui.

Maitinimas

Vienuose viešbučiuose veikia restoranas, kituose maitinimas organizuojamas pasirinktu principu. Pavyzdžiui, Barono viloje lepinsitės įstabiais šviežiai pagamintais patiekalais, išbandysite išskirtinius patiekalus ir elnienos. SPA Vilnius Anykščiai veikia restoranas, kur Jūsų laukia gausūs ir sotūs pusryčiai, vakarienė. Pusryčiai viešbutyje organizuojami ir švediško stalo principu. Gradiali Anykščiai maitinimas taip pat organizuojamas švediško stalo principu arba galite mėgautis restorano šefų šedevrais.

Atsiliepimai apie viešbučius Anykščiuose

Atsiliepimai yra nešališka konkrečioje vietoje besisvečiavusių žmonių nuomonė, kuri gali būti labai vertinga renkantis vietą savo poilsiui. Atsiliepimai apie viešbučius Anykščiuose yra teigiami bei palieka plačias pasirinkimo galimybes.

Lankytinos vietos

Svečiuodamiesi Anykščiuose būtinai aplankykite bent kelias iš šių puikių lankytinų vietų: Siauruko muziejų, Medžių lajų taką, rašytojo J. Biliūno sodybą-muziejų, Bijeikių apžvalgos bokštą, Puntuko akmenį, Arklio muziejų ir taip pat rekomenduoja aplankyti naują restoraną Basi Basi kt.

Dabar poilsio Anykščiuose ieško 6 žm. Paskubėkite ir jūs.
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau