Lietuva
Grįžti

Savaitgalis su šeima poilsio centre "Dubingiai"

TOP pasiūlymai
Savaitgalis su šeima poilsio centre "Dubingiai"

Labas ;)

Esu Danutė, dviejų vaikų mama, noriunoriunoriu.lt klientų aptarnavimo specialistė. Šiandien noriu pasidalinti įspūdžiais, kuriuos patyrėme su šeima, ilsiedamiesi Molėtų rajone, poilsio centre "Dubingiai".

Šį kart pasirinkome poilsį Molėtų rajone. Apsistojome seminarų ir poilsio centre Dubingiuose, erdviame  ir šiuolaikiškai įrengtame liukso klasės kambaryje. Pasirinkome dviejų atskirų kambarių liuksą, nes vykome su vaikais. Kadangi kambaryje įrengta virtuvė su visa reikiama įranga (šaldytuvu, elektrine plytelė, elektriniu virduliu, mikrobangų krosnele bei indais) buvo patogu pasiruošti arbatos ir kavos.

Jaukumas

Patogumas

Atskiri kambariai

Molėtuose apžiūrėjome didžiausią mokslinės paskirties įrenginį Šiaurės Europoje.

Nesame iš tų, kurie mėgta drybsoti lovose, tad leidomės vingiuotais ir kalvotais keliukais ieškoti nuotykių. Ir štai mes jau Molėtų observatorijoje. Iš anksto rezervavome laiką ekskursijai, kurios metu mus supažindino su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Apžiūrėjome 165 cm skersmens teleskopą  -  didžiausią mokslinės paskirties įrenginį Šiaurės Europoje...

Puikiai praleidome laiką sūkurinės vonios bei pirčių komplekse

Truputį sušalę grįžome į viešbutį, skubėjome pasikaitinti pirčių ir sūkurinės vonios komplekse. Po nuotykių kupinos dienos dar labiau atsipalaiduoti padėjo sūkurinės vonios oro burbuliukai, kurie švelniai masažavo kūną. Džiugino tai, kad jaukiame komplekse viskuo pasirūpinta: įrengtos trys pirtys, sūkurinė vonia, erdvūs dušai, persirengimo kambariai bei poilsio erdvė.Patiekalai maloniai nustebino skoniu bei pateikimu

Atsigavę ir išsikaitine pirtyse keliavome vakarieniauti į jaukų restoraną „Dubingė“, kuris įsikūręs konferencijų centro antrame aukšte. Vakarienei pasirinkome vištieną, o vaikai žaismingus drugelio formos blynelius. Patiekalai maloniai nustebino savo skoniu. Nepamirškite, kad vykstant su noriunorunoriu.lt kelialapiais jums priklauso 15 % nuolaida sąskaitai restorane, tad drąsiai apie tai informuokite padavėją.

Blyneliai vaikams

Skanioji vištiena

Ir pagaliau išsvajota minkštut minkštutėlė plati lova. Pabudus keliavome į dušą, bet prieš prausiantis pastebėjome, kad keturių asmenų šeimai karšto vandens šildytuvas kiek mažokas, todėl nusiprausėme taupydami vandenį.

Didelis ačiū Miglei už profesionaliai ir dėmesingai atliktą masažą

Rytą pradėjome atpalaiduojančiu viso kūno masažu. Didelis ačiū masažistei Miglei už profesionaliai ir dėmesingai atliktą masažą. Taip pat noriu pasidžiaugti, kad poilsio ir seminarų centre Dubingiai galima išsinuomoti chalatus, tai ypač patogu, jei gyvenate pirmame korpuse, kur ir įsikūręs masažo salonas. Nors grįžtant į kambarį po masažo, apsigobus vien chalatu, koridorius pasirodė šiek tiek vėsokas, bet šiltas kambarys ir puiki nuotaika nustelbė šią smulkmeną.

Pilni jėgų, žvalūs ir laimingi, norime padėkoti visam Dubingių kolektyvui už puikias mini atostogas!


TOP poilsis

Spausk ant nuotraukos arba mygtuką "Noriu!" ir pamatyk TOP poilsio pasiūlymus Molėtų rajone, poilsio centre "Dubingiai".

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau