Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Kuo džiugina poilsis su gera kompanija?

TOP pasiūlymai
Kuo džiugina poilsis su gera kompanija?

Tikiuosi, ne vienas turite prisiminimų, kuomet, su linksma draugų, kolegų kompanija prisijuokėte iš širdies, žaisdami žaidimus pamiršote kasdienius rūpesčius, artimuose pokalbiuose pasidalinote rūpesčiais, sulaukėte palaikymo, apkabinimo ir pasijutote geriau.

Prisiminimai švelniai baksnoja mums į šoną, kad važiuojant pailsėti galvotume ne tik apie pačius artiausius, bet ir apie seniai matytus draugus, kurių esame pasiilgę.

Ką galima nuveikti ilsintis su kompanija?

Poilsis su kompanija - Noriu Noriu Noriu
Poilsis su kompanija - Noriu Noriu Noriu


Poilsis su kompanija - Noriu Noriu Noriu

Ekskursija, kupina nuotykių

Atostogaujant visiems kartu labai patogu susiorganizuoti ekskursiją ypač dėl to, kad didesnėms grupėms žmonių taikomos nuolaidos. Taip pat ir mes su visu noriunoriunoriu.lt kolektyvu dirbome bei ilsėjomės prie jūros ir vieną vakarą užsisakėme ekskursiją po karinius įtvirtinimus Giruliuose. >>>Skaitykite kaip viskas buvo ir ką patyrėme<<<

Įspūdžiai vandens parke

Mūsų noriunoriunoriu.lt kolektyvui itin patiko aktyvus poilsis viešbučio "Trasalis" vandens parke, dėl to, kad buvo daugybė pramogų. Kam norėjosi ramybės mėgavosi sūkurine vonia, tie kas norėjo prasiblaškyti klykdami čiaužė nusileidimo kalneliais, norintys pamiršti dienos nuovargį ilsėjosi pirtyse, o turintys daugiausia energijos šokinėjo per bangas ir žaidė baseino krepšinį. Visko neišvardinsi, geriau nuvykite ir pamatykite patys.

Poilsis su kompanija - Noriu Noriu Noriu

Džiaukitės gamta

Gamta atpalaiduoja nervų sistemą, taip pamiršite kasdienybę ir kartu pasimėgausite ramiu pokalbiu.  Be to, vaikštinėjant gryname ore, kūnas gauna didesnį kiekį deguonies, kuris pasiekia ir smegenis, jų veikla suaktyvėja. Tad kelias minutes praleidę lauke pasijusite pakylėti bei kupini energijos aplankyti keleto, įžymių vietovių esančių apylinkėse.

Poilsis su kompanija - Noriu Noriu Noriu

SPA atsiskleidžia visos paslaptys 

Kaip gera su mylimiausiomis draugėmis aptarti slapčiausias idėjas, ką dovanosite Kalėdoms artimiesiems arba pasidalinti planais, kurių dar niekam nepasakojote arba arba išklausyti ir įkvėpti mylimą draugę pokyčiams, apie kuriuos ji taip ilgai ir patyliukais svajoja. Ar gali būti geresnė jaukesnė vieta, nei aromatingai kvepianti SPA erdvė, kur aplink jus šokinėja ir rūpinasi grožiu?

Poilsis su kompanija - Noriu Noriu Noriu

Jei planuojate vykti daugiau nei 10 asmenų vienu metu, tuomet parašykite mums laišką el. pašto adresu [email protected] arba skambinkite telefonu +37063007111 ir mes pažadame suteikti maksimaliai palankias sąlygas nuostabiai kelionei!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau