TOP
Meniu

Gera muzika geriems žmonėms

Gera muzika geriems žmonėms

Trečiadienio vakarą sostinės „Mokytojų namų kiemelyje" koncertavo Markus’o James’o (JAV) ir Vakarų Afrikos muzikos grupė „Wassonrai“ . Atlikėjus pristatė festivalio "Gera muzika gyvai" idėjinis vadas ir prodiuseris Žilvinas Svarplys.

Pristatydamas grupę Žilvinas paminėjo, kad Markus James yra originalus atlikėjas, talentingai jungiantis šiuolaikinio amerikietiško bliuzo ir Afrikos muzikos tradicijas. Afrikos muzikos legenda Ali Farka Touré pripažino Markus James‘ą kaip užsienio atlikėją, geriausiai atskleidžiantį neįtikėtinai turtingų Malio muzikinių tradicijų jėgą ir magiją.

Koncerte susirinko didelė geros muzikos gerbėjų publika. Renginyje tvyravo draugiška atmosfera. Gausybės aplodismentų susilaukdavo Markus James tobulai išmokta frazė: "Ačiū, Vilniečiai!".

Konservatyvumu garsėjanti Lietuvos publika pakankamai santūriai elgėsi pirmojoje koncerto dalyje.

Artėjant koncerto pabaigai publika pagaliau įsilingavo. Pasibaigus koncertui aidėjo nesustojantys plojimai ir muzikantai buvo "priversti" pagroti dar kartą vieną iš labiausiai publikai patikusių kūrinių "Shake".

Po koncerto buvo galima įsigyti grupės kompaktinių diskų ir net tiesiogiai pabendrauti su Markus James ir Wassnorai. Ir pabaigai daugiausia ovacijų susilaukęs kūrinys "Shake". 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku