Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Pigios kelionės

TOP pasiūlymai
Pigios kelionės

Šiuo straipsniu pradedame straipsnių seriją, kuri turėtų suteikti visą reikalingą informaciją norintiems keliauti pigiau. Nežiūrint į tai, kad lietuvių patarlė sako, jog skūpus moka dukart, artėjant atostogų sezonui, daugelis susimąstome, kaip turiningai ir smagiai jas praleisti. 

Didžiausia problema - ekonominis nuosmukis, kuris riboja mūsų galimybes. Daugeliu atveju esame priversti ieškoti pigesnių kelionių ir poilsio variantų. Vieni renkasi atostogas pas nepažįstamą bobutę Palangoje ir kasdienį pasivaikščiojimą Basanavičiaus gatve, kiti - dar prieš kelis mėnesius pradeda ieškoti būdų ir galimybių nuvažiuoti ten, kur ir saulė skaistesnė, ir žmonės draugiškesni, ir maistas kitoks - kelionė į užsienį. Tarp daugelio, ypatingai vyresnės kartos žmonių, vyrauja nuomonė, kad poilsis Palangoje yra pigiausias atostogų būdas, bet daugelio keliautojų patirtis ir skaičiai rodo Palangos ne naudai. 

Atsiradus pigių skrydžių bendrovėms, atostogų ir kelionių galimybės užsienyje išsiplėtė, reikalingi biudžetai sumažėjo. Didžioji dalis lietuvių renkasi gerai išreklamuotus ir laiko patikrintus Turkijos kurortus, kur „viskas įskaičiuota“. Dėl tos pačios krizės daugelis Turkijos gerbėjų kelionių ieško du, trys mėnesiai prieš kelionę, kai vakaruose pavyzdžiui yra normalu keliones planuoti žiemą ir būtent tada pirkti. Perkant kelionę į Turkija žiemą galima įsigyti netgi 40% pigiau. 

Džiugu, kad vis daugiau lietuvaičių nepabūgsta išbandyti savo organizacinius gebėjimus ir atostogas susiplanuoja patys. Tam reikalui jie pasitelkia visažinį Google, kuris gali atstoti visus geriausius kelionių agentus. Tam tereikia kantrybės, laiko, minimalių anglų kalbos žinių ir žinoma sugebėjimo naudotis paieškos sistemomis. Kol kas tik nedaugelis išdrįsta savarankiškai organizuotis kelionę į tolimus kraštus, daugelis mūsų vis dar apsiribojame ne tokiais tolimais kraštais. 

Taigi, norint keliauti pigiau visų pirma reikėtų aiškiai apsispręsti kiek pinigų galite išleisti ir žinoma  jūsų atostogų pageidaujama kryptis. Planuodami pigią kelionę atsiminkite, kad kelionės biudžetas turėtų būti apytikslis, nes galutinė suma visada būna daugiau ar mažiau didesnė nei esate numatę pradiniame variante. Taigi, pirmas dalykas nuo kurio pradėsite - pigūs skrydžio bilietai. Profesionalūs pigių bilietų medžiotojai turi savo sistemą – kokiomis dienomis ir kokiomis valandomis geriausia ieškoti pigių bilietų. Bet jums tikriausiai reikėtų tiesiog pasistengti įsigyti bilietus kiek įmanoma anksčiau. Kai skrydžių bendrovės siūlo bilietus vienokia ar kitokia kryptimi - pradiniame etape jie būna pakankamai pigūs. Netgi galite neturėti išankstinės nuomonės dėl kelionės krypties - atsiduokite likimui ir ieškokite bilietų tiesiog pagal kainą. Su viešbučiais taip pat nebūtina derinti dėl vietos ir kainų. Nežiūrint į tai, kad pirksite anksčiau - sezono metu kainos pakankamai aukštos. Pasinaudokite šia svetaine, kurioje skirtingų šalių žmonės už patrauklią kainą išnuomos jums savo apartamentus. Pigios jums ir turiningos kelionės! Nežinomybė turėtų pridėti jūsų kelionei papildomo žavesio ;) Arba, galite tiesiog būti vienas iš laimingųjų ir keliauti už vieną litąBus daugiau

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau