Lietuva
Grįžti

Viešbutis danguje

TOP pasiūlymai
Viešbutis danguje

Praūžė Naujametinių švenčių maratonas ir daugelis slidinėjimo gerbėjų jau traukia slides ir ruošiasi slidinėjimo sezonui. Tiems, kas planuoja slidinėti Alpėse, rekomenduojame aplankyti šį fantastišką viešbutį danguje. Italijos architektai iš "LEAPfactory" tikrai sukūrė kažką neeilinio. Tikriausiai būtų netikslu vadinti tai, ką jūs matote, viešbučiu, tai greičiau laikina užuovėja alpinistams ir slidinėtojams,

bet jeigu jums pavyks ten nusigauti - šios užuovėjos įkūrėjai garantuoja namų komfortą ir fantastiškus vaizdus. Viduje jūs rasite fantastiniuose filmuose matytą kosminės stoties interjerą. Miegamieji gultai randasi konstrukcijos priekyje - arčiau kalno pusės. Konstrukcijos priekyje randasi virtuvė ir valgomasis, kurių pagrindinis akcentas yra didžiulis panoraminis langas - pro kurį galite matyti debesis.

Vien dėl šio vaizdo verta leistis į šio viešbučio paiešką. Užklydę alpinistai arba slidinėtojai viduje esančio kompiuterio pagalba gali sužinoti vietos orų prognozes ir pagal jas spręsti ar tęsti kelionę ar pasilikti nakčiai. Pats "viešbutis danguje", arba kitaip vadinamas "New Refuge Gervasutti" buvo sumontuotas malūnsparnių pagalba dalimis. Konstrukcijos stogas yra padengtas saulės baterijomis, kas suteikia galimybę autonomiškai apsirūpinti elektros energija. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau