Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis Ibis Styles Vilnius viešbutis Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Conti Hotel Best Western Vilnius Artis Centrum Hotels Narutis viešbutis Calvary Hotel & Restaurant Atostogaujam.lt
Sanatorijos:
Pramogos:
Asociacija „Skrisk oro balionu“ „Azia SPA“ Vilniuje „Vichy“ vandens parkas Sovietinis bunkeris Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Viskio baras „King&Mouse“ Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje Masažo namai „Nuad Thai“ „Angel SPA“ centras QI ANMO Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranas Georgian House Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Kartodromas Kartlandas Vilniuje SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town GURU SPA Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje BIOCOS Vilniuje Masažo salonas Cult of Beauty Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Ibis Styles Vilnius dienos poilsis Kačių kavinė Cat Cafe
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Salacgryva
Grįžti Salacgryva
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

Kulinarinis turizmas. Skanaus!

TOP pasiūlymai
Kulinarinis turizmas. Skanaus!

Retas iš skaitytojų tikriausiai žino kas yra "Fugieriaus sindromas"? Tad apie viską nuo pradžių. 1886 dr. Pitre pastebėjo jauną 26 metų vyrą, gulintį ir verkiantį savo lovoje. Jis buvo ką tik grįžęs po ilgos kelionės pėsčiomis ir jautėsi išsekęs, tačiau jis verkė ne dėl to... Jis verkė, nes neįstengia susilaikyti nesileidęs į kelią, kai suima noras. Tam, kad galėtų eiti nosies tiesumu, kiek galėdamas greičiau, ir kartais po 70 km per dieną, kol buvo areštuotas už valkatavimą ir įmestas į kalėjimą, jis paliko šeimą, draugus. Vyriškiui pirmajam istorijoje buvo diagnozuotas fugieriaus sindromas – Albertas Dadas kentėjo nuo neįveikiamo poreikio keliauti. Tikiuosi, kad mūsų dienoraščio skaitytojai nėra tokie ekstremalūs keliautojai. 

Šiandien Jums norime papasakoti apie kitą keliavimo būdą - kulinarinį turizmą. Visiems žinoma patarlė sako: "Tu esi tai ką valgai!". Ir tikriausiai tame yra daug tiesios. Kai žmogus savo gyvenime išsprendžia pagrindines buities problemas, natūraliai atsiranda poreikis įvairovei. Tai liečia beveik visas gyvenimo sritis. Kai "persivalgome" kelionių į Turkiją, atsiranda poreikis aplankyti kitas šalis. Tarp tų keliautojų yra "keliautojai gurmanai", kurie nori pažinti tolimus ir artimus kraštus per skonių įvairovę. Kalbant apie kulinarinį turizmą, pirma šalis, kuri ateina į galva, žinoma Prancūzija. Prmas projektas, kurį norime pristatyti, ir yra Prancūzų projektas - "Spoontrip" (Šaukšto kelionė). Projektas Jums suteikia galimybę prieš važiuojant į kulinarijos meką, išsirinkti ką ir kur jūs norėtumėte paragauti. Galite apžiūrėti kaip atrodys restoranas, kokie bus vynai ir kitas svarbias detales. Kulinarinio turizmo mėgėjams dar patiks tas faktas, kad jų tinklapyje galima nusipirkti kulinarines keliones į kitas šalis. Taigi, bone apetite, kaip sako prancūzai! 

Dar vienas projektas, kuris turėtų patikti kulinarinio turizmo mėgėjams - Amerikiečių projektas "Dishcrawl" (Rėplioti per lėkštę). Projekto išskirtinumas yra tas, kad beveik kiekvienas pasiūlymas suteikia jums galimybę aplankyti net keturis restoranus per viena vakarą! Projekto išskirtinumas suteikia galimybių už pakankamai nedidelę kainą paragauti maisto skirtinguose restoranuose ir tai tikriausiai yra puikus būdas atrasti naujas vietas, atsiduoti maisto skonio magijai. Tiesa, reikia paminėti, kad projektas kol kas veikia tik Niujorke ir aplinkiniuose miestuose, bet greitu laiku tikriausiai plėsis ir į kitus Amerikos miestus. Enjoy your meal! kaip sako AmerikiečiaiSkanaus!  

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau