Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort Narutis Conti Hotel Courtyard by Marriott Vilnius City Center Holiday Inn Vilnius St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Bajorų sodyba IMPERIAL Hotel & Restaurant
Sanatorijos:
Eglės reabilitacijos centras Vilniuje
Pramogos:
„Azia SPA“ Vilniuje Akrobatika Krokodiliukas „Vichy“ vandens parkas Vilniaus Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje „Angel SPA“ centras QI ANMO Masažo namai „Nuad Thai“ „Pramogos ore“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Hungry Walls Joana Photo Style Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Foto Dorovė RB. Photography Judesio Prisilietimas Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ Ošimas Autent Shiatsu SPA Ashraf masažo studija Masažų terapija „Keraira“ Grožio gidas GURU SPA Schulte Cue Sports „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Akių Fotografija Vilniuje Studio figūra BIOCOS Vilniuje Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė HLC labs Mystic SPA Mvcomics.lt Matančios rankos Jogos Harmonija Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje Restoranas Botanist CASTA Cyber Club Tapybos Plenerai Masažo salonas Cult of Beauty Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Figaro salonas Atviros metalo dirbtuvės Backstage Roasters Gusto Blyninė DJ Akademija Crooked Nose & Coffee Stories Georgian Puri Raudonas ir baltas Baltas Dobilas ShakeSnack restoranas Sūrio Džiugas® namai Druskos pasakos AlaTurka kebabinė OBS Motosport Sushi Lovers Šokolado dirbtuvės LA NAYA Flera Snukerio akademija Ypatingos kavos klubas Tacos Amigos Noriu Dar Laisvalaikio žirgai Scandal Parlor Kavinė Tamago Domus Kitchen Aurelijos Stalo Teniso Klubas BiS masažai Vilniaus baidarės Meno studija Artoteka ChickiMap Kvapų eksperimentai bloom.dirbtuvės Drops Clinic Vilniuje Skinny Peach AJ šokoladas Vilniuje Kristina Dh&Twerk Neo Desig Vilniuje HotFlow My Pilates Laimingos Rankos Splatter Studio DAD Studio Vilniuje Moderni Muzikos Studija GSC Vilniuje Leičių Bravoras Go laser Vilniuje Lazerspotas Naujieji Rytai Smart Dance The House Jojimo pamokos Restoranas Medininkai Night Rider Dangaus metro Vilniuje Klinika YOU SaJo Ceramics Visos Stygos Žmogaus studijų centras Zuikių miestas PEW PEW VR Casa La Familia Train Your Brain Vilnius Eye2Eye akių fotografija Vilniuje
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Utena
Grįžti Utena
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Utenoje
Kelmė
Grįžti Kelmė
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Kelmėje
Latvija
Grįžti
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

Kulinarinis turizmas. Skanaus!

TOP pasiūlymai
Kulinarinis turizmas. Skanaus!

Retas iš skaitytojų tikriausiai žino kas yra "Fugieriaus sindromas"? Tad apie viską nuo pradžių. 1886 dr. Pitre pastebėjo jauną 26 metų vyrą, gulintį ir verkiantį savo lovoje. Jis buvo ką tik grįžęs po ilgos kelionės pėsčiomis ir jautėsi išsekęs, tačiau jis verkė ne dėl to... Jis verkė, nes neįstengia susilaikyti nesileidęs į kelią, kai suima noras. Tam, kad galėtų eiti nosies tiesumu, kiek galėdamas greičiau, ir kartais po 70 km per dieną, kol buvo areštuotas už valkatavimą ir įmestas į kalėjimą, jis paliko šeimą, draugus. Vyriškiui pirmajam istorijoje buvo diagnozuotas fugieriaus sindromas – Albertas Dadas kentėjo nuo neįveikiamo poreikio keliauti. Tikiuosi, kad mūsų dienoraščio skaitytojai nėra tokie ekstremalūs keliautojai. 

Šiandien Jums norime papasakoti apie kitą keliavimo būdą - kulinarinį turizmą. Visiems žinoma patarlė sako: "Tu esi tai ką valgai!". Ir tikriausiai tame yra daug tiesios. Kai žmogus savo gyvenime išsprendžia pagrindines buities problemas, natūraliai atsiranda poreikis įvairovei. Tai liečia beveik visas gyvenimo sritis. Kai "persivalgome" kelionių į Turkiją, atsiranda poreikis aplankyti kitas šalis. Tarp tų keliautojų yra "keliautojai gurmanai", kurie nori pažinti tolimus ir artimus kraštus per skonių įvairovę. Kalbant apie kulinarinį turizmą, pirma šalis, kuri ateina į galva, žinoma Prancūzija. Prmas projektas, kurį norime pristatyti, ir yra Prancūzų projektas - "Spoontrip" (Šaukšto kelionė). Projektas Jums suteikia galimybę prieš važiuojant į kulinarijos meką, išsirinkti ką ir kur jūs norėtumėte paragauti. Galite apžiūrėti kaip atrodys restoranas, kokie bus vynai ir kitas svarbias detales. Kulinarinio turizmo mėgėjams dar patiks tas faktas, kad jų tinklapyje galima nusipirkti kulinarines keliones į kitas šalis. Taigi, bone apetite, kaip sako prancūzai! 

Dar vienas projektas, kuris turėtų patikti kulinarinio turizmo mėgėjams - Amerikiečių projektas "Dishcrawl" (Rėplioti per lėkštę). Projekto išskirtinumas yra tas, kad beveik kiekvienas pasiūlymas suteikia jums galimybę aplankyti net keturis restoranus per viena vakarą! Projekto išskirtinumas suteikia galimybių už pakankamai nedidelę kainą paragauti maisto skirtinguose restoranuose ir tai tikriausiai yra puikus būdas atrasti naujas vietas, atsiduoti maisto skonio magijai. Tiesa, reikia paminėti, kad projektas kol kas veikia tik Niujorke ir aplinkiniuose miestuose, bet greitu laiku tikriausiai plėsis ir į kitus Amerikos miestus. Enjoy your meal! kaip sako AmerikiečiaiSkanaus!