Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Skaitmeninis išsikrovimas

TOP pasiūlymai
Skaitmeninis išsikrovimas

Spartėjant technologiniam progresui vis dažniau atsiranda poilsio poreikis nuo technologijų. Vakarų šalyse ši problema dar aštresnė nei Lietuvoje. Esant poreikiui atsiras ir pasiūla. Kai kurie viešbučiai jau pradėjo siūlyti "digital detox" paketus. Principas pakankamai paprastas - jūs apsistojate viešbutyje ir jau registratūroje priduodate visus savo išmaniuosius telefonus, planšetinį kompiuterį ir kitas ryšio priemones. Tiems, kas norėtų pailsėti nuo kasdienio technologijų spaudimo siūlome keletą viešbučių poilsiui. Pirmasis viešbutis, kurį norime pasiūlyti - Renaissance viešbutis Pittsburgh mieste, Pensylvanijos valstija. Kalbant apie skaitmeninio išsikrovimo atostogas šiame viešbutyje, tai reikėtų turėti omenyje, kad net televizorius bus pašalintas iš jūsų kambario. Vietoje jo rasite klasikos knygų lentyną. 

Sekantis viešbutis, kuris siūlo poilsį nuo technologijų - "The Quincy" viešbutis, Vašingtone. Jų siūloma programa vadinasi "Be Unplugged". Suprask "Atjunk interneto kabelį". Kiekvienas, pasinaudojęs šiuo pasiūlymu, priedo gauna 25$ nuolaidos čekį knygos pirkiniui. Taip pat vietinių įžymių vietų atvirutes-žemėlapius.

Ir paskutinis mūsų viešbutis - siūlantis "Digital detox" paketą yra projektas "Via Yoga"projektas. Jie siūlo poilsį Meksikoje ir Kostarikoje. Kompanijos pasiūlymo šūkis skelbia:" Try surfing the waves instead of the web!" Nelabai tiksliai verčiasi, bet skamba panašiai taip:"Skrosk bangas vietoje interneto!". Pasižiūrėjus pasiūlymus susidaro įspūdis, kad pagrinde problema liečia JAV gyventojus, bet spėju, kad neilgai trukus palies ir Lietuvą. Pakelkit rankas, kas šiandien nebuvote Facebook'e?

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau