TOP
Meniu

TOP 3 poilsio dovanos šeimai

TOP 3 poilsio dovanos šeimai

Jei jaučiate, kad šiais metais skyrėte mažai laiko šeimai ir manote, kad nėra nieko geresnio nei visiems kartu dalintis gera nuotaika, tuomet padovanokite savo artimiesiems atsipalaidavimo jausmą, ilgam išliekančią šypseną jų veiduose bei šiltus prisiminimus. 

Kaip išsirinkti poilsį, kuris būtų didžiausia dovana visai šeimai?

1. Tikriausiai norite, kad dovana būtų staigmena, tad vakarieniaujant ar kitoje atpalaiduojančioje aplinkoje papasakokite, kad skaitėte apie Druskininkus ir lyg tarp kitko paklauskite savo šeimos narių, koks miestas jiems atrodo įdomus ir ką norėtų aplankyti artimiausiu metu?

2. Jei pasirodytų, kad tinka bet kuris miestas, tuomet paklauskite kaip jie paskutiniu metu jaučiasi: gal išgirsite, kad yra labai pavargę ir nori daug atpalaiduojančių ritualų, o gal kaip tik išsiilgę gamtos bei jaukių pokalbių vaikštant arba ilgisi aktyvaus laisvalaikio, šią idėją puikiai įgyvendins Druskininkų vandens parkas.

3. Pabūkite detektyvais ir pažiūrėkite kuo artimieji dalinasi "Facebook" paskyroje: idėjomis apie dar neaplankytas vietas, gėrisi gamta, aptarinėja įvairias procedūras, o gal mėgsta paveikslėlius, kuriuose atsispindi harmonija, matyti atsipalaidavę žmonės arba džiaugiasi draugais, kurie įgyvendina ką nors ekstremalaus.

4. Kai sužinosite kaip jie jaučiasi, matysite kokia aplinka, pramogos ar procedūros suteiks džiaugsmą jūsų namiškiams skirkite biudžetą, kiek galite skirti šiai dovanai pinigų.

5. Pagal aukščiau susidėliotas išvardintus klausimus aiškiai matysite viziją koks poilsis bus puiki dovana šeimai, o apačioje išvardintos net 3 idėjos.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku