Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Spalvotas viešbutis

TOP pasiūlymai
Spalvotas viešbutis

Pavargote nuo tarpusavyje nieko neišsiskiriančių pilkų viešbučių? Mes taip pat esame tos nuomonės, kad viešbučiai turėtų stebinti ir žavėti. Šiandien norime jums pristatyti vieną iš Madride esančių viešbučių, kuris patraukė mūsų dėmesį - Hotel Puerta America. 

Spalvotas viešbutis - Noriu Noriu Noriu

Neapsigaukite matydami viešbučio fasadą - šio viešbučio unikalumas nėra vien tik spalvos. Šį viešbutį tikrai būtų galima pavadinti architektūros ir dizaino šedevru. Viešbučio pastate susilieja ir harmoningai tarpusavyje dera skirtingos formos ir spalvos. Apsilankymo šiame viešbutyje tikrai nepamiršite ilgai.

Spalvotas viešbutis - Noriu Noriu Noriu

Neįprastos formų ir spalvų derinys parodo kokios neribotos yra žmogiškos fantazijos galimybės. Prie projekto dirbo net devyniolika architektūros ir dizaino studijų iš trylikos skirtingų šalių. Kiekvienas viešbučio aukštas demonstruoja skirtingą dizaino koncepciją. Kiekviename aukšte ir net kambaryje vyrauja unikalus spalvų ir formų derinys. 

Spalvotas viešbutis - Noriu Noriu Noriu

Dvylika skirtingų aukštų, dvylika skirtingų erdvių. Kiekvieną kartą apsistojant viešbutyje ir renkantis skirtingus aukštus - jūs galite pamatyti dvylika visiškai skirtingų erdvių. Jeigu planuojate kelionę į Madridą būtinai privalote apsistoti šiame viešbutyje. Kiekvienas tikrai gali išsirinkti kambarį pagal savo skonį.

Spalvotas viešbutis - Noriu Noriu Noriu

Na, o jeigu grįžti į žemę, arba tikriau į mūsų Lietuvėlę, tai turime jums skanų pasiūlymą išbandyti naujają SNOW ARENĄ ir apsistoti jaukiame Reginos viešbutyje ir visa tai tik už 290 Lt DVIEMS! 

Spalvotas viešbutis - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau