Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort Holiday Inn Vilnius Conti Hotel Artis Centrum Hotels Courtyard by Marriott Vilnius City Center Calvary Hotel & Restaurant Narutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Bajorų sodyba IMPERIAL Hotel & Restaurant
Sanatorijos:
Eglės sanatorijos Dienos centras Vilniuje
Pramogos:
„Azia SPA“ Vilniuje „Vichy“ vandens parkas Vilniaus Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje „Angel SPA“ centras QI ANMO Masažo namai „Nuad Thai“ „Pramogos ore“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Hungry Walls Joana Photo Style Čiop Čiop kulinarijos kursai Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Foto Dorovė RB. Photography Judesio Prisilietimas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Ošimas Autent Shiatsu SPA Ashraf masažo studija Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Akių Fotografija Vilniuje Studio figūra BIOCOS Vilniuje Grožio gidas GURU SPA Schulte Cue Sports „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Vilnius Grand Resort - dienos poilsis HLC labs Mystic SPA Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Jogos Harmonija Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje Restoranas Botanist Masažo salonas Cult of Beauty Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Figaro salonas Kačių kavinė Cat Cafe Atviros metalo dirbtuvės Backstage Roasters Gusto Blyninė DJ Akademija Crooked Nose & Coffee Stories Georgian Puri Raudonas ir baltas Baltas Dobilas ShakeSnack restoranas Sūrio Džiugas® namai Druskos pasakos AlaTurka kebabinė OBS Motosport Sushi Lovers Šokolado dirbtuvės LA NAYA Flera Snukerio akademija Ypatingos kavos klubas Tacos Amigos Noriu Dar Laisvalaikio žirgai Scandal Parlor Kavinė Tamago Domus Kitchen Aurelijos Stalo Teniso Klubas BiS masažai Vilniaus baidarės Meno studija Artoteka ChickiMap Kvapų eksperimentai bloom.dirbtuvės Drops Clinic Vilniuje Skinny Peach AJ šokoladas Vilniuje Kristina Dh&Twerk Neo Desig Vilniuje HotFlow My Pilates Laimingos Rankos Splatter Studio DAD Studio Vilniuje Moderni Muzikos Studija GSC Vilniuje Leičių Bravoras Go laser Vilniuje Akrobatika Krokodiliukas Lazerspotas Naujieji Rytai Smart Dance The House Jojimo pamokos Restoranas Medininkai Night Rider Dangaus metro Vilniuje Klinika YOU SaJo Ceramics Visos Stygos Žmogaus studijų centras Zuikių miestas Casa La Familia
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Utena
Grįžti Utena
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Utenoje
Kelmė
Grįžti Kelmė
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Kelmėje
Latvija
Grįžti
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

Profesionalus atostogautojas: žinia apie laimėtą konkursą pribloškė

TOP pasiūlymai
Profesionalus atostogautojas: žinia apie laimėtą konkursą pribloškė

Tai, kad profesionalaus atostogautojo darbą gauti norėjo daugiau kaip 600 pretendentų, rodo, jog lietuvius toks pasiūlymas išties suintrigavo. Tačiau toks darbas – ne vien smagūs nuotykiai, bet ir didžiulė atsakomybė skaitytojams ir žiūrovams tinkamai papasakoti savo potyrius. 

Ar tai tikrai atostogos?

Didžiulį konkursą laimėjo kaunietis marketingo specialistas Saulius Kromalcas, o dar dvi geriausiai pasirodžiusios dalyvės įgijo teisę aplankyti po vieną viešbutį. 

Didžiąją vasaros dalį Saulius praleido keliaudamas po žymiausius Lietuvos kurortus, lankydamas juose viešbučius, sanatorijas ir poilsio kompleksus bei fiksuodamas savo įspūdžius ir patyrimus.

Iš pirmo žvilgsnio toks darbas gali atrodyti labai patrauklus. Tačiau įvertinus tai, kad patirti neužteko, reikėjo dar viską apibendrinti ir tinkamai papasakoti, gali pasirodyti, jog tai apskritai turėjo mažai ką bendro su atostogomis.

Patirties turėjo

Pasak pačių projekto dalyvių, nemažai pastangų įdėti reikėjo dar dalyvaujant konkurse sugalvoti ir sukurti ne tik motyvacinį laišką, bet ir specialų video, kurie turėjo įtikinti komisiją ir žiūrovus bei skaitytojus balsuoti būtent už juos. Kita vertus, labai sudėtinga nebuvo, nes visi nugalėtojai turėjo ir nemažai kelionių ir patirties kuriant tekstus ir vaizdo medžiagą.

„Dažnai rengiu trumpas keliones į kaimynines valstybes, esu aplankęs beveik visas Europos šalis. Yra tekę keliauti ir autostopu, ir autobusais, ir lėktuvais. Kelionės yra mano laisvalaikis, o mano mėgstami darbai yra marketingo sritis ir dėstytojavimas. Todėl buvo įdomu tai, ką dariau projekto metu“, – pasakojo profesionalaus atostogautojo titulą iškovojęs S. Kromalcas.

Ne darbas, o svajonė

Neringa Narsaitė, kuriai atiteko galimybė apsilankyti Jūrmaloje, sako pastebėjusi, kad konkurso sąlygos buvo parašytos tarsi jai asmeniškai. Mergina taip pat daug keliauja, jai nesvetimas darbas su informacija, tekstais ir vaizdo medžiaga. Dalyvaudama konkurse ji padarė net daugiau nei reikėjo – jau pirmame etape sukūrė nedidelį motyvacinį video siužetą.

Trečioji projekto dalyvė Dominyka Gaidukevičiūtė taip pat daug laiko praleidžia keliaudama. Ji sako, kad profesionalaus atostogautojo darbas jai atitinka gerai žinomą posakį, jog susiradus mėgiamą darbą dirbti tiesiog... nereikia.

„Jei nuolat reikėtų tuo užsiimti, tai būtų ne darbas, o svajonė“, – šypsojosi mergina, projekto metu kruopščiai ištyrinėjusi turistinius Anykščių ir jo apylinkių privalumus. 

Reikėjo taikytis prie situacijos

Ir vis dėlto, nepaisant įdėtų pastangų ir nusiteikimo laimėti, žinia, kad tai pavyko padaryti, pribloškė. Aišku, daugiausia emocijų tai sukėlė pagrindiniam konkurso nugalėtojui Sauliui.

„Kaip dabar prisimenu – žinia apie laimėtą konkursą buvo netikėta tiek man, tiek šeimos nariams, tiek mano tuometiniams darbdaviams. Bet kadangi atsakymo reikėjo iš karto, skambučiu pasitaręs su visais, ilgai nedelsdamas sutikau. Pirmąją naktį beveik nemiegojau modeliuodamas įvairias situacijas, kurios subliūško tik pradėjus projektą“, – pasakojo Saulius.

Pasak jo, buvo sunku suvaldyti didžiulį informacijos kiekį, reikėjo taikytis prie viešbučių ir kitų poilsiautojų režimo. Daug ko, ką buvau sugalvojęs iš anksto teko atsisakyti arba keisti pagal situaciją, tad įtampos buvo nemažai. Kita vertus, daug ką išbandžiau, pamačiau, sužinojau, todėl tikrai buvo verta“, – dalyvavimą projekte įvertino atostogavimo profesionalu tapęs Sauliu Kromalcas.