Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Profesionalus atostogautojas: žinia apie laimėtą konkursą pribloškė

TOP pasiūlymai
Profesionalus atostogautojas: žinia apie laimėtą konkursą pribloškė

Tai, kad profesionalaus atostogautojo darbą gauti norėjo daugiau kaip 600 pretendentų, rodo, jog lietuvius toks pasiūlymas išties suintrigavo. Tačiau toks darbas – ne vien smagūs nuotykiai, bet ir didžiulė atsakomybė skaitytojams ir žiūrovams tinkamai papasakoti savo potyrius. 

Ar tai tikrai atostogos?

Didžiulį konkursą laimėjo kaunietis marketingo specialistas Saulius Kromalcas, o dar dvi geriausiai pasirodžiusios dalyvės įgijo teisę aplankyti po vieną viešbutį. 

Didžiąją vasaros dalį Saulius praleido keliaudamas po žymiausius Lietuvos kurortus, lankydamas juose viešbučius, sanatorijas ir poilsio kompleksus bei fiksuodamas savo įspūdžius ir patyrimus.

Iš pirmo žvilgsnio toks darbas gali atrodyti labai patrauklus. Tačiau įvertinus tai, kad patirti neužteko, reikėjo dar viską apibendrinti ir tinkamai papasakoti, gali pasirodyti, jog tai apskritai turėjo mažai ką bendro su atostogomis.

Patirties turėjo

Pasak pačių projekto dalyvių, nemažai pastangų įdėti reikėjo dar dalyvaujant konkurse sugalvoti ir sukurti ne tik motyvacinį laišką, bet ir specialų video, kurie turėjo įtikinti komisiją ir žiūrovus bei skaitytojus balsuoti būtent už juos. Kita vertus, labai sudėtinga nebuvo, nes visi nugalėtojai turėjo ir nemažai kelionių ir patirties kuriant tekstus ir vaizdo medžiagą.

„Dažnai rengiu trumpas keliones į kaimynines valstybes, esu aplankęs beveik visas Europos šalis. Yra tekę keliauti ir autostopu, ir autobusais, ir lėktuvais. Kelionės yra mano laisvalaikis, o mano mėgstami darbai yra marketingo sritis ir dėstytojavimas. Todėl buvo įdomu tai, ką dariau projekto metu“, – pasakojo profesionalaus atostogautojo titulą iškovojęs S. Kromalcas.

Ne darbas, o svajonė

Neringa Narsaitė, kuriai atiteko galimybė apsilankyti Jūrmaloje, sako pastebėjusi, kad konkurso sąlygos buvo parašytos tarsi jai asmeniškai. Mergina taip pat daug keliauja, jai nesvetimas darbas su informacija, tekstais ir vaizdo medžiaga. Dalyvaudama konkurse ji padarė net daugiau nei reikėjo – jau pirmame etape sukūrė nedidelį motyvacinį video siužetą.

Trečioji projekto dalyvė Dominyka Gaidukevičiūtė taip pat daug laiko praleidžia keliaudama. Ji sako, kad profesionalaus atostogautojo darbas jai atitinka gerai žinomą posakį, jog susiradus mėgiamą darbą dirbti tiesiog... nereikia.

„Jei nuolat reikėtų tuo užsiimti, tai būtų ne darbas, o svajonė“, – šypsojosi mergina, projekto metu kruopščiai ištyrinėjusi turistinius Anykščių ir jo apylinkių privalumus. 

Reikėjo taikytis prie situacijos

Ir vis dėlto, nepaisant įdėtų pastangų ir nusiteikimo laimėti, žinia, kad tai pavyko padaryti, pribloškė. Aišku, daugiausia emocijų tai sukėlė pagrindiniam konkurso nugalėtojui Sauliui.

„Kaip dabar prisimenu – žinia apie laimėtą konkursą buvo netikėta tiek man, tiek šeimos nariams, tiek mano tuometiniams darbdaviams. Bet kadangi atsakymo reikėjo iš karto, skambučiu pasitaręs su visais, ilgai nedelsdamas sutikau. Pirmąją naktį beveik nemiegojau modeliuodamas įvairias situacijas, kurios subliūško tik pradėjus projektą“, – pasakojo Saulius.

Pasak jo, buvo sunku suvaldyti didžiulį informacijos kiekį, reikėjo taikytis prie viešbučių ir kitų poilsiautojų režimo. Daug ko, ką buvau sugalvojęs iš anksto teko atsisakyti arba keisti pagal situaciją, tad įtampos buvo nemažai. Kita vertus, daug ką išbandžiau, pamačiau, sužinojau, todėl tikrai buvo verta“, – dalyvavimą projekte įvertino atostogavimo profesionalu tapęs Sauliu Kromalcas.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau