TOP
Meniu

Architektai iš viso pasaulio Nidoje sukūrė kai ką įspūdingo. Pamatykite tai patys!

Architektai iš viso pasaulio Nidoje sukūrė kai ką įspūdingo. Pamatykite tai patys!

EASA 2016 „Not yet decided“ - tai dvi savaitęs trukęs architektūros kūrybinių dirbtuvių renginys, kurio metu net apie 600 architektūros studentų bei architektų Nidoje įgyvendino ne mažiau 30 kūrybinių dirbtuvių. Tai buvo bene didžiausias tokio pobūdžio renginys Lietuvoje, įtraukęs ne tik mūsų šalies, bet ir architektus iš viso pasaulio – Europos ir net JAV. Šio kasmetinio renginio tema ir vieta nusprendžiama konkurso būdu, tad pernai Lietuvos komanda nepabijojo ir pristatė savo kandidatūrą ir jai pavyko iškovoti teisę surengti šį prestižinį ir labai įdomų renginį viename gražiausių Lietuvos miestų – Nidoje.

Jeigu viešėsite Nidoje, nepraleiskite progos apžiūrėti šių renginio metu gimusių rezultatų, įdomių ir praktiškų skulptūrų bei instaliacijįų. Vienos įspūdingiausių – 10 metrų aukščio apžvalgos bokštas šalia Nidos švyturio, relaksacijos erdvė Nidos prieplaukoje bei daugelis kitų.


Pasigrožėkite architektų darbais:

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku