TOP
Meniu

Viešbutis kalnas (Čilė)

Viešbutis kalnas (Čilė)

Teko matyti keistų viešbučių, bet šis tikriausiai pranoksta visus iki šiol matytus. Turiu Omenyje Viešbutį Kalną (Magic Mountain Hotel). Viešbutis randasi Huilo Huilo privačiame natūraliame rezervate - Čilėje. Kaip matote iš fotografijos viešbučio forma tikrai primena kalną.Viešbutis yra jaukiai dekoruotas išlaikant kalno stilių. Jo įrengimui buvo naudotas vietinis medis ir akmuo. Viešbučio langų rėmai yra mediniai, bet net jų skaptavimo forma primena akmenį ir sudaro įspūdį, kad langai yra padaryti iš akmens. Viešbutyje tik devyni numeriai. Kiekvienas viešbučio kambarys yra pavadintas vietinei paukščių grupei pagerbti.

Pagrindinė turistų atrakcija yra karšto vandens kubilai, kurie padaryti iš didelių medžių kamienų. Iš jų matosi nuostabios viešbučio apylinkės. Viešbutyje taip pat yra baras, sauna, mini golfo aikštelė ir daugelis kitų pramogų. Tarp turistų labiausiai pamėgtos yra jodinėjimas arkliais, karstymasis medžiais ir važinėjimas kalnų dviračiais. Jeigu būsite Čilėje, būtinai privalote apsistoti šiame viešbutyje. Na, o jeigu norite pailsėti čia ir dabar tai turime jums pasiūlymą pasilepinti Trakuose. Viešbutis TRASALIS siūlo jums puikų poilsį su nakvyne, pusryčiais ir vandens pramogomis ir SPA tik už 210 (DVIEMS)!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku