Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Ibis Styles Vilnius Artis Centrum Hotels Holiday Inn Vilnius Calvary Hotel & Restaurant Best Western Vilnius Mabre Residence Hotel Narutis viešbutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Meda House
Sanatorijos:
Pramogos:
Asociacija „Skrisk oro balionu“ „Azia SPA“ Vilniuje Ritos masažai Amadėja SPA Vilnius Masažo Klinika Fish SPA salonas Masažo namai „Nuad Thai“ „Angel SPA“ centras QI ANMO „Vichy“ vandens parkas Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranas Georgian House Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Grožio namai „Beauty Resort“ Desertinė „Roons“ Baras „Momentas“ Joana Photo Style River Town Karina Mik Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Narutis - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Rygos rajonas
Grįžti Rygos rajonas
Viešbučiai:
Baltvilla
Sanatorijos:
Pramogos:
Bauska
Grįžti Bauska
Viešbučiai:
Rija Bauska Hotel
Sanatorijos:
Pramogos:
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:

Viešbutis kalnas (Čilė)

TOP pasiūlymai
Viešbutis kalnas (Čilė)

Teko matyti keistų viešbučių, bet šis tikriausiai pranoksta visus iki šiol matytus. Turiu Omenyje Viešbutį Kalną (Magic Mountain Hotel). Viešbutis randasi Huilo Huilo privačiame natūraliame rezervate - Čilėje. Kaip matote iš fotografijos viešbučio forma tikrai primena kalną.Viešbutis yra jaukiai dekoruotas išlaikant kalno stilių. Jo įrengimui buvo naudotas vietinis medis ir akmuo. Viešbučio langų rėmai yra mediniai, bet net jų skaptavimo forma primena akmenį ir sudaro įspūdį, kad langai yra padaryti iš akmens. Viešbutyje tik devyni numeriai. Kiekvienas viešbučio kambarys yra pavadintas vietinei paukščių grupei pagerbti.

Viešbutis kalnas (Čilė) - Noriu Noriu Noriu

Pagrindinė turistų atrakcija yra karšto vandens kubilai, kurie padaryti iš didelių medžių kamienų. Iš jų matosi nuostabios viešbučio apylinkės. Viešbutyje taip pat yra baras, sauna, mini golfo aikštelė ir daugelis kitų pramogų. Tarp turistų labiausiai pamėgtos yra jodinėjimas arkliais, karstymasis medžiais ir važinėjimas kalnų dviračiais. Jeigu būsite Čilėje, būtinai privalote apsistoti šiame viešbutyje. Na, o jeigu norite pailsėti čia ir dabar tai turime jums pasiūlymą pasilepinti Trakuose. Viešbutis TRASALIS siūlo jums puikų poilsį su nakvyne, pusryčiais ir vandens pramogomis ir SPA tik už 210 (DVIEMS)!

Viešbutis kalnas (Čilė) - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau