Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Viešbutis kalnas (Čilė)

TOP pasiūlymai
Viešbutis kalnas (Čilė)

Teko matyti keistų viešbučių, bet šis tikriausiai pranoksta visus iki šiol matytus. Turiu Omenyje Viešbutį Kalną (Magic Mountain Hotel). Viešbutis randasi Huilo Huilo privačiame natūraliame rezervate - Čilėje. Kaip matote iš fotografijos viešbučio forma tikrai primena kalną.Viešbutis yra jaukiai dekoruotas išlaikant kalno stilių. Jo įrengimui buvo naudotas vietinis medis ir akmuo. Viešbučio langų rėmai yra mediniai, bet net jų skaptavimo forma primena akmenį ir sudaro įspūdį, kad langai yra padaryti iš akmens. Viešbutyje tik devyni numeriai. Kiekvienas viešbučio kambarys yra pavadintas vietinei paukščių grupei pagerbti.

Viešbutis kalnas (Čilė) - Noriu Noriu Noriu

Pagrindinė turistų atrakcija yra karšto vandens kubilai, kurie padaryti iš didelių medžių kamienų. Iš jų matosi nuostabios viešbučio apylinkės. Viešbutyje taip pat yra baras, sauna, mini golfo aikštelė ir daugelis kitų pramogų. Tarp turistų labiausiai pamėgtos yra jodinėjimas arkliais, karstymasis medžiais ir važinėjimas kalnų dviračiais. Jeigu būsite Čilėje, būtinai privalote apsistoti šiame viešbutyje. Na, o jeigu norite pailsėti čia ir dabar tai turime jums pasiūlymą pasilepinti Trakuose. Viešbutis TRASALIS siūlo jums puikų poilsį su nakvyne, pusryčiais ir vandens pramogomis ir SPA tik už 210 (DVIEMS)!

Viešbutis kalnas (Čilė) - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau