Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:

Vandens pramogos ir aktyvus poilsis kartu su “Mañana”

TOP pasiūlymai
Vandens pramogos ir aktyvus poilsis kartu su “Mañana”

Šiandien puikiais vaizdais ir pasakojimu norime palepinti visus, ekstremalaus sporto bei aktyvaus poilsio mylėtojus. Pristatome jums jauną, "Mañana" kolektyvą, vasaros sezonu įsikūrusį Nidoje. Savo paslaugų asorti vandens sporto mylėtojams ar išbandyti kažką naujo norintiems, "Mañana" siūlo greitaeigio katerio su vandenlentėmis, vandens slidėmis ar pripučiamu ratu pramogas. "Mañana" taip pat rengia burlenčių ir jėgos aitvarų kursus, nuomuoja irklentes.  

Vandens sporto pramogos. - Noriu Noriu Noriu
Vandens sporto pramogos. - Noriu Noriu Noriu

Mūsų kemperį rasite kiemelyje prie Nidos sporto mokyklos, raudoni “Pušku Pušku” sėdmaišiai turėtų šviesti iš tolo. "Mañana" atsiradimo šioje pasakiškoje vietoje istorija prasidėjo kolegos Dariaus galvoje, kuris vieną šaltą žiemos vakarą užsiminė apie norą įrengti burlenčių mokyklą ant ratų ir keliauti po Europą. Tą kartą idėja buvo palydėta šypsniu, tačiau laikui bėgant augo, vystėsi, gavo vardą ir štai, mes esame čia! Juk Nidai neįmanoma pasakyti ne – apie idėjas ir jų realizavimą pasakojo instruktorius Tadas. 


Vandens sporto pramogos. - Noriu Noriu Noriu
Vandens sporto pramogos. - Noriu Noriu Noriu

Dažnai girdime, kad Nida – ypatinga ir stebuklinga vieta, norime patikinti, kad būtent tokia ji  ir yra. Pirmas, mums svarbus geografinis rodiklis yra tas, kad šalia tyvuliuoja marios, o netoliese ošia jūra, šiose akvatorijose gali būriuoti ir pradedantys, ir patyrę sportininkai. Vietiniai sako, kad Nidoje daugiausiai saulėtų dienų, o ką jau kalbėti apie miestelį supančia gamtą ir kraštovaizdį. UNESCO saugomos kopos, nuostabūs pušynai ir paplūdimiai, senasi žvejų uostas, besisupančios jachtos ir visus saugantis švyturys. Čia galima nuveikti tūkstantį ir vieną smagų dalyką, galite stebėti žvaigždes, lipti į kopas, žaistį tinklinį, maudytis, žvejoti ir netgi šokti iki paryčių. Visa tai daro bebaimiai, šaunūs lietuvaičiai ir užsienio svečiai, ir visi puikiai sutaria. Čia nebaisu sveikintis su nepažįstamais žmonėmis gatvėse, o tai pasako daug – įspūdžiais dalinosi Tadas.

Vandens sporto pramogos. - Noriu Noriu Noriu
Vandens sporto pramogos. - Noriu Noriu Noriu

Čia mes praleidžiame 24 valandas per parą ir taip jau visą vasara, tad tai tikrai daugiau nei tik darbas. Gyvenimo būdu tai pavadinti tikriausiai dar būtų per anksti, bet siūlome pakartoti klausimą po metų. Atsakymai gali skirtis. Gaudome aplink esančias galimybes nuveikti ką nors smagaus, o tų galimybių tikrai nemažai. Tiesa, po intesyvios dienos, pasyvaus poilsio laikas yra neišvengiamas, tad ir mus galima užtikti nieko neveikiančius. Manome, kad poilsis yra tai, kad leidžia žmogui užsimiršti, nukreipti mintis nuo kasdienių reikalų ir problemų. Pavyzdžiui vandens sportas. Žmonės pas mus to ir atvyksta,  vėjo ir bangų pagalba “prasipūsti galvą”. Na, o mūsų kolektyvui šiuo metu geriausias poilsis tiesiog miegas, kurio taip dažnai čia, Nidoje mus trūksta – savo mintimis apie poilsį dalinosi vaikinas. 

Vandens sporto pramogos. - Noriu Noriu Noriu
Vandens sporto pramogos. - Noriu Noriu Noriu

Jei norite pabėgti nuo kasdienių minčių bei rutinos, pasimėgauti bangomis, pabandyti sugauti vėją, išbandyti kai ką įdomaus ir ekstremalaus, "Mañana" kolektyvas jūsų laukia Kuršių Marių pakrantėje, nesvarbu šviečia saulė ar lyja lietus – esame įsitikinę, poilsiui ir naujoms patirtims nėra blogo oro, yra tik blogas nusiteikimas.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau