Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis NoriuNoriuNoriu Artis Centrum Hotels Calvary Hotel & Restaurant Holiday Inn Vilnius Best Western Vilnius Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Narutis viešbutis Ibis Styles Vilnius St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Meda House
Sanatorijos:
Pramogos:
„Azia SPA“ Vilniuje Vilnius Grand Resort - dienos poilsis „Vichy“ vandens parkas Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis „Angel SPA“ centras QI ANMO Restoranas Georgian House Grožio centras „Babor SPA“ Lietuvos Raudonasis Kryžius Masažo Klinika Ritos masažai Fish SPA salonas Masažo namai „Nuad Thai“ Asociacija „Skrisk oro balionu“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Organizacija Blue / Yellow Grožio namai „Beauty Resort“ Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town Karina Mik Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Liepoja
Grįžti Liepoja
Viešbučiai:
Kolumbs Libava
Sanatorijos:
Pramogos:
Bauska
Grįžti Bauska
Viešbučiai:
Rija Bauska Hotel
Sanatorijos:
Pramogos:
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:

Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą

TOP pasiūlymai
Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą

Atostogauti mėgstame visi, vieni aktyviau, kiti pasyviau, tačiau faktas vienas, po atostogų dažnam iš mūsų būna sunku vėl įsilieti į įprastą darbų, buities ir kasdienybės rutiną. Per atostogas pailsime ne tik fiziškai, bet svarbiausia – emociškai. Nesukame galvos dėl paprastų buities darbų ar svarbių pareigų, prieš užmigdami tikrai negalvojame apie tai ko nepadarėme šią dieną ir nekuriame kitos dienos planų, juk atostogos. Tačiau atostogos turi savybę baigtis ir dažnam iš mūsų tai sukelia labai negatyvius jausmus, būname pasimetę ir sunkiai grįžtame prie įprasto gyvenimo ritmo.

Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą - Noriu Noriu Noriu


Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą - Noriu Noriu Noriu

Turime keletą patarimų, kaip išvengti chaoso, grįžus po atostogų:

  • Geriausiai grįžti namo likus dienai iki atostogų pabaigos. Taip turėsite laiko susitvarkyti, išsikrauti daiktus, apgalvoti, o prasidėjus darbo savaitei nereikės strimigalviais lėkti ir skubėti.

  • Planuoti laiką padeda užrašai. Susirašykite ateinančios dienos, savaitės ar net mėnesio planus. Tokiu būdu galėsite planuoti savo laiką ir jį tikslingai paskirstyti.

  • Būkite aktyvus. Juk tam ir atostogavote, kad su nauja energija grįžtumėte į darbus, neleiskite savo kūnui ir protui pernelyg daug tingėti, atraskite motyvacijos.

  • Nesistenkite verstis per galvą – nepamirškite, kad pasaulis per tą laiką kol jūs atostogavote nesustojo, tačiau atidėlioti darbų nereikia. Dirbkite įprastu tempu.

  • Atraskite laiko po atostogų palepinti save skania vakariene, susitikimu su draugais, kocertu ar įdomiu filmu, smagiai leisdami laiką jausite mažesnią atostogų nostalgiją. Juk tam, kad smagiai ir pilnavertiškai leistumėte laiko  atostogų meto laukti visai nebūtina.

O svarbiausia - neliūdėkite, kad atostogos baigėsi. Juk atostogavote todėl, kad buvote to nusipelnęs, dirbkite motyvuotai ir vėl užsitarnausite atostogas.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau