Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Meniu

Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą

Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą

Atostogauti mėgstame visi, vieni aktyviau, kiti pasyviau, tačiau faktas vienas, po atostogų dažnam iš mūsų būna sunku vėl įsilieti į įprastą darbų, buities ir kasdienybės rutiną. Per atostogas pailsime ne tik fiziškai, bet svarbiausia – emociškai. Nesukame galvos dėl paprastų buities darbų ar svarbių pareigų, prieš užmigdami tikrai negalvojame apie tai ko nepadarėme šią dieną ir nekuriame kitos dienos planų, juk atostogos. Tačiau atostogos turi savybę baigtis ir dažnam iš mūsų tai sukelia labai negatyvius jausmus, būname pasimetę ir sunkiai grįžtame prie įprasto gyvenimo ritmo.


Turime keletą patarimų, kaip išvengti chaoso, grįžus po atostogų:

  • Geriausiai grįžti namo likus dienai iki atostogų pabaigos. Taip turėsite laiko susitvarkyti, išsikrauti daiktus, apgalvoti, o prasidėjus darbo savaitei nereikės strimigalviais lėkti ir skubėti.

  • Planuoti laiką padeda užrašai. Susirašykite ateinančios dienos, savaitės ar net mėnesio planus. Tokiu būdu galėsite planuoti savo laiką ir jį tikslingai paskirstyti.

  • Būkite aktyvus. Juk tam ir atostogavote, kad su nauja energija grįžtumėte į darbus, neleiskite savo kūnui ir protui pernelyg daug tingėti, atraskite motyvacijos.

  • Nesistenkite verstis per galvą – nepamirškite, kad pasaulis per tą laiką kol jūs atostogavote nesustojo, tačiau atidėlioti darbų nereikia. Dirbkite įprastu tempu.

  • Atraskite laiko po atostogų palepinti save skania vakariene, susitikimu su draugais, kocertu ar įdomiu filmu, smagiai leisdami laiką jausite mažesnią atostogų nostalgiją. Juk tam, kad smagiai ir pilnavertiškai leistumėte laiko  atostogų meto laukti visai nebūtina.

O svarbiausia - neliūdėkite, kad atostogos baigėsi. Juk atostogavote todėl, kad buvote to nusipelnęs, dirbkite motyvuotai ir vėl užsitarnausite atostogas.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)