Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:

Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą

TOP pasiūlymai
Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą

Atostogauti mėgstame visi, vieni aktyviau, kiti pasyviau, tačiau faktas vienas, po atostogų dažnam iš mūsų būna sunku vėl įsilieti į įprastą darbų, buities ir kasdienybės rutiną. Per atostogas pailsime ne tik fiziškai, bet svarbiausia – emociškai. Nesukame galvos dėl paprastų buities darbų ar svarbių pareigų, prieš užmigdami tikrai negalvojame apie tai ko nepadarėme šią dieną ir nekuriame kitos dienos planų, juk atostogos. Tačiau atostogos turi savybę baigtis ir dažnam iš mūsų tai sukelia labai negatyvius jausmus, būname pasimetę ir sunkiai grįžtame prie įprasto gyvenimo ritmo.

Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą - Noriu Noriu Noriu


Naudingi patarimai kaip po atostogų sugrįžti į įprastą ritmą - Noriu Noriu Noriu

Turime keletą patarimų, kaip išvengti chaoso, grįžus po atostogų:

  • Geriausiai grįžti namo likus dienai iki atostogų pabaigos. Taip turėsite laiko susitvarkyti, išsikrauti daiktus, apgalvoti, o prasidėjus darbo savaitei nereikės strimigalviais lėkti ir skubėti.

  • Planuoti laiką padeda užrašai. Susirašykite ateinančios dienos, savaitės ar net mėnesio planus. Tokiu būdu galėsite planuoti savo laiką ir jį tikslingai paskirstyti.

  • Būkite aktyvus. Juk tam ir atostogavote, kad su nauja energija grįžtumėte į darbus, neleiskite savo kūnui ir protui pernelyg daug tingėti, atraskite motyvacijos.

  • Nesistenkite verstis per galvą – nepamirškite, kad pasaulis per tą laiką kol jūs atostogavote nesustojo, tačiau atidėlioti darbų nereikia. Dirbkite įprastu tempu.

  • Atraskite laiko po atostogų palepinti save skania vakariene, susitikimu su draugais, kocertu ar įdomiu filmu, smagiai leisdami laiką jausite mažesnią atostogų nostalgiją. Juk tam, kad smagiai ir pilnavertiškai leistumėte laiko  atostogų meto laukti visai nebūtina.

O svarbiausia - neliūdėkite, kad atostogos baigėsi. Juk atostogavote todėl, kad buvote to nusipelnęs, dirbkite motyvuotai ir vėl užsitarnausite atostogas.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau