TOP
Meniu

Drabužių dizainerių viešbutis

Drabužių dizainerių viešbutis

Praeitame mūsų viešbučių išparduotuvės dienoraščio įraše pasakojome jums apie Armani viešbutį. Šiandien norime pratęsti mados temą ir pristatyti dar vieną viešbutį, kuris randasi Amsterdame.

Šis viešbutis unikalus tuo, kad kiekvienas kambarys yra "aprengtas" tarytum drabužių madą pristatantis modelis. Jūsų dėmesiui šešiasdešimt vienas kambarys, kurie išdėstyti net trijuose pastatuose.

Kiekvienas iš kambarių yra įrengtas Amsterdamo Mados Instituto (Amsterdam Fashion Institute) absolvento. Daugelyje kambarių sienos ir baldai yra padengti audiniais kas padeda sukurti unikalų ir neįprastą erdvės pojūtį.

Kai kurie kambariai yra dekoruoti senovinės mados stiliumi. Viešbutis kviečia apsistoti visus, ką įkvepia mada ir ko negąsdina audinių gausybė. Jeigu norite kurti tokioje aplinkoje, jūs lengvai galite gauti siuvimo mašiną be jokio papildomo mokesčio..

O kur dar bendravimas su bendraminčiais ir nuolatinis kitų autorių darbų matymas... Jeigu mėgstate madą ir drabužių dizainą, bei planuojate kelionę į Amsterdamą, būtinai išbandykite šį viešbutį. Nakvynės kaina šiame viešbutyje tik  75 EUR už naktį.    

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku