Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Atominis SPA

TOP pasiūlymai
Atominis SPA

Tikiu, kad kiekvienai Moteriai teko lankytis vienokiame ar kitokiame SPA komplekse Lietuvoje. Šiandiena norime jums pasiūlyti apsilankyti Milane. Arba tiksliau "Boscolo Exedra Milano"viešbučio SPA komplekse. Priežastis, dėl kurios norime šiandien papasakoti apie šį SPA kompleksą yra "Interior Design" žurnalo išrinktas geriausias SPA metų interjeras. Interjerą sukūrė žinoma dizainerė Simone Micheli. Apsilankius "Boscolo Exedra Milano" viešbučio SPA jūsų laukia šviečiančių chromuotų paviršių ir šviesos simfonija. 

Atominis SPA - Noriu Noriu Noriu

Pasak apsilankiusiųjų "Boscolo Exedra Milano" viešbučio SPA - "tai yra tarytum buvimas kitoje dimensijoje". Jau pradedant nuo registratūros ir artėjant prie pagrindinės salės, lubas dengia pusiau apvalūs plastikiniai rutuliai, kurie yra padengti chromu. Vandeniui ir šviesai atsispindint juose susidaro nepamirštamas didžiulių rasos lašų efektas. Baseinas taip pat turi specialią apšvietimo sistemą, kuri yra sumontuota po vandeniu. Tai suteikia galimybę sukurti skirtingas nuotaikas ir spalvinius efektus. 

Atominis SPA - Noriu Noriu Noriu

Hydro masažo įrengimai taip pat turi savo šviesos efektus. Panašu, kad šiame SPA, šviesa yra viena iš terapijos dalių. Lubas laikančios kolonos ir išgaubtos lubos lankytojams sudaro įspūdį tarytum jie būtų oloje, nors pats viešbutis randasi miesto centre. Ant relaksacijai skirtų kušečių fantazija tesiama toliau. Ant priešais esančios sienos, projektoriaus pagalba yra rodomi siurrealistiniai peizažai, tad jeigu lankysitės Romoje - Milane, būtinai apsistokite "Boscolo Exedra Milano" viešbutyje ir žinoma nepamirškite aplankyti aprašytojo SPA. Pasižiūrėkite viešbučio tinklalapį. Garantuoju, kad viešbutis patiks ne mažiau nei SPA! 

Atominis SPA - Noriu Noriu Noriu

P.S. O iki tol, kol susiruošite į Milaną, siūlome pasinaudoti šiuo išskirtiniu pasiūlymu ir apsilankyti Palangoje, 4* viešbutyje "Palangos vėtra".

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau