Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Noriunoriunoriu.lt pradeda darbą!

TOP pasiūlymai
Noriunoriunoriu.lt pradeda darbą!

Nuo šių metų pavasario į turizmo rinką įsiliejo naujas žaidėjas - kelionių išparduotuvė "Noriunoriunoriu.lt". Projektas "Noriunoriunoriu.lt" kelia sau tikslą - suteikti Lietuvos gyventojams galimybę keliauti dažniau, mokant už tai mažiau. „Projekto pavadinimo idėja kilo dirbant kelionių agentūroje Atostogausiu.lt, stebint moteriškos auditorijos atstovių emocingą reakciją, kai joms būdavo pasiūloma kelionė už tikrai gerą kainą. Daugelis kelionių operatorių ir viešbučių taiko papildomas nuolaidas grupiniams kelionių pirkimams. Projektas "Noriunoriunoriu.lt" ir kelia sau tikslą - būti ta vieta, kur būtų galima įsigyti pageidaujamas keliones kartu ir gauti grupines nuolaidas“, - atvirauja „Noriunoriunoriu.lt” projekto vadovė Diana Šubelko.

“Tyrinėdami rinką, pastebėjome, kad turime pakankamai įdomių, nebrangių pramogų ir Lietuvoje, tik kažkodėl apie jas arba pamirštame, arba gal tiesiog nežinome. Turime puikias gydyklas ir sanatorijas Druskininkuose, Birštone. Pramogų parkai netoli Kauno ir Druskininkų miškuose. Turbūt daugeliui teko išmėginti baidarių sportą mūsų upėmis ar svečiuotis kaimo sodybose. Juk yra nemažai ir sutvarkytų dvarų, pilių kompleksų, įdomių muziejų kaimuose, žirgynų, gamtos maršrutų draustiniuose, autentiškų kaimo trobų, kuriose galima pajausti tikrą dvasią ir išvysti tikrą kaimą. Mes ir Lietuvoje turime nuostabius paplūdimius ir kopas Neringos juostoje, gintaro muziejų Palangoje, botanikos oranžerijas Kretingoje ir daugelį kitų nuostabių vietų. Indų filosofai sako, kad pažinimas prasideda nuo savęs. Tai kodėl nepradėjus pasaulio pažinimo nuo savo krašto? “, - sako projekto vadovė Diana Šubelko. 

“Projekto "Noriunoriunoriu.lt" pagrindinis variklis yra “Norų kalendorius”, kuriame vartotojai pasirenka datą, šalį ir keliautojų skaičių. Susirinkus pakankamam skaičiui pageidaujančių nuvykti į vieną ar kitą šalį, projekto pardavimo vadybininkai ruošia pasiūlymus ir derinasi su operatoriais dėl grupinių nuolaidų. Daugeliu atvejų tai suteikia galimybę pasiūlyti mažiausią kainą rinkoje. Beje, kalbant apie nebrangias keliones... Savo gerbėjams socialiniame portale Facebook kiekvieną mėnesį dovanosime vieną kelionę, kurios kaina bus tik 1 litas!”- tvirtina projekto vadovė Diana Šubelko. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau