Lietuva
Grįžti

Visa reikalinga informacija apie KELIALAPIŲ pratęsimus (D.U.K)

TOP pasiūlymai
Visa reikalinga informacija apie KELIALAPIŲ pratęsimus (D.U.K)
Viskas, ką Jums reikia žinoti apie įsigytą poilsį: kelialapių pratęsimas, grąžinimas bei keitimas

Tikras deja vu jausmas - pavasarį įveikę pandemiją, rudenį ir vėl jį pasitinkame. Nors tai jau matytas ir išgyventas scenarijus, vis dar kyla daug neaiškumu dėl lapkričio 7 dieną įsigaliosiančio karantino, tačiau esame su Jumis ir tikime, kad suvienyję jėgas įveiksime visus sunkumus. Čia rasite visą reikiamą informaciją apie jau įsigyto kelialapio galiojimo laiko pratęsimą, kelialapio keitimą ar grąžinimą. 

Karantinas įsigalios lapkričio 7-osios vidurnaktį ir truks iki lapkričio 29 dienos 24 valandos.

1. Kurie viešbučiai ir sanatorijos šiuo metu VEIKIA?
2. Ar galiu susigrąžinti pinigus už nepanaudotą poilsio kelialapį ir kur kreiptis?

Be jokios abejonės, Jūs turite teisę grąžinti įsigytą kelialapį ir atgauti sumokėtus pinigus! Tai galite padaryti per 14 kalendorinių dienų po kelialapio įsigijimo, kreipdamiesi el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt. Tačiau praėjus daugiau nei 14-ai dienų pinigai nebus grąžinami.

3. Kaip pratęsti kelialapio galiojimo laiką?

Tai galite padaryti labai paprastai! Galite susisiekti su mūsų komanda el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt bei nurodyti turimo kelialapio numerį arba prisijungę prie vidinės NoriuNoriuNoriu sistemos ir ten užpildę galiojimo pratęsimo užklausą. 

4. Kada bus pratęstas įsigytas kelialapis?

Dėl kelialapio pratęsimo galite kreiptis nuo 2020.11.09. Šiuo metu su daug neaiškumų susiduria tiek NoriuNoriuNoriu komanda, tiek viešbučiai, todėl gali tekti palaukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Dėkojame už Jūsų supratingumą ir kantrybę! 

5. Kuriam laikotarpiui bus pratęstas įsigytas kelialapis?

Kelialapio pratęsimo ir galiojimo laikas gali skiritis, tai priklauso nuo to, kokiame viešbutyje ar sanatorijoje esate įsigiję poilsį. 

6. Mano įsigytas kelialapis jau buvo vieną kartą pratęstas, tačiau aš nespėjau juo pasinaudoti? Ar kelialapis bus pratęstas dar kartą?

Antrasis kelialapio pratęsimas galimas, tik jei jį įsigijote ne anksčiau nei 2020.01.30

7. Ar galiu atšaukti rezervaciją bei viešnagę viešbutyje dėl šalyje įvesto karantino?

Jei negalite atvykti ar Jūsų netenkina karantino metu pasikeitęs paslaugų teikimas - galite atšaukti savo rezervaciją, tačiau apie tai BŪTINA informuoti viešbutį iš anksto. 

7. Sumokėti pinigai už organizuotas turistines keliones privalo būti grąžinami per 90 dienų. Ar tai galioja ir pas jus?

Mūsų parduodami poilsio pasiūlymai nėra organizuotos turistinės kelionės, todėl pinigų grąžinimo terminas po įsigijimo datos yra 14 kalendorinių dienų.

Taip pat atkreipiame dėmesį - jei neseniai grįžote iš šalių, laikomų rizikingomis dėl paplitusio viruso, rekomenduojame susilaikyti nuo poilsio Lietuvos, Latvijos, Estijos kurortų viešbučiuose bei sanatorijose. Saugokime vieni kitus!

Mūsų komanda šiuo metu dirba išsijuosusi ir stengiasi atsakyti į visus Jūsų klausimus, tačiau tai gali užtukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Tačiau neverta nerimauti, o visais klausimais kreipkitės el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt.

Ačiū, kad renkatės mus! 

Kad ir kokia sudėtinga situacija atrodytų - mes ją įveiksime kartu! Visa Noriunoriunoriu.lt komanda rūpinasi, kad galėtumėte išsirinkti patraukliausius pasiūlymus, kuriais galėsite mėgautis pavasarį ar net VASARĄ! Žemiau rasite ilgo galiojimo pasiūlymų: 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau