Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:

Viešbutis kranas

TOP pasiūlymai
Viešbutis kranas

Taip taip - jums nepasigirdo. Šiandien norime jums papasakoti apie viešbutį kraną - "Crane Hotel", kuris randasi Nyderlanduose.

Viešbutis kranas - Noriu Noriu Noriu

Tai tikrai vienas iš unikaliausių matytų projektų. Viešbučio numeris, arba tiksliau vienintelis numeris yra skirtas dviems asmenims. Kambarys, arba tiksliau kambarys-kabina yra pasiekiama specialaus lifto pagalba.

Viešbutis kranas - Noriu Noriu Noriu

Pusryčiai į numerį-kraną taip pat patiekiami specialiu liftu. Apartamentai įrengti buvusiame krano variklių skyriuje. Krano apartamentuose yra net įrengta dušo sistema. Nedideliais laipteliais galite pasikelti iš apartamentų į buvusią krano vairavimo kabiną. Iš jos atsiveria puikus vaizdas į miestą ir uostą. 

Viešbutis kranas - Noriu Noriu Noriu

Prieš miegamąją viešbučio dalį yra nedidelis balkonas, kuriame svečiai rytais valgo pusryčius, o vakarais grožisi įspūdingais saulėlydžiais. Viena naktis dviem viešbutyje kainuoja 319 eurų. Tiesa, turiu jus įspėti - viešbutis yra rezervuotas jau 8 mėnesiams į priekį

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau