TOP
Meniu

Viešbutis kranas

Viešbutis kranas

Taip taip - jums nepasigirdo. Šiandien norime jums papasakoti apie viešbutį kraną - "Crane Hotel", kuris randasi Nyderlanduose.

Tai tikrai vienas iš unikaliausių matytų projektų. Viešbučio numeris, arba tiksliau vienintelis numeris yra skirtas dviems asmenims. Kambarys, arba tiksliau kambarys-kabina yra pasiekiama specialaus lifto pagalba.

Pusryčiai į numerį-kraną taip pat patiekiami specialiu liftu. Apartamentai įrengti buvusiame krano variklių skyriuje. Krano apartamentuose yra net įrengta dušo sistema. Nedideliais laipteliais galite pasikelti iš apartamentų į buvusią krano vairavimo kabiną. Iš jos atsiveria puikus vaizdas į miestą ir uostą. 

Prieš miegamąją viešbučio dalį yra nedidelis balkonas, kuriame svečiai rytais valgo pusryčius, o vakarais grožisi įspūdingais saulėlydžiais. Viena naktis dviem viešbutyje kainuoja 319 eurų. Tiesa, turiu jus įspėti - viešbutis yra rezervuotas jau 8 mėnesiams į priekį

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku