Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

NoriuNoriuNoriu.lt pataria: ką DOVANOTI KALĖDOMS?

TOP pasiūlymai
NoriuNoriuNoriu.lt pataria: ką DOVANOTI KALĖDOMS?

Ateina visų taip laukiamos Kalėdos. Tai rimties ir buvimo su artimaisiais metas. Jeigu atvirai, per šias šventes labiausiai noriu, kad aplink mane esantys žmonės šypsotųsi, jiems būtų jauku ir gera, todėl savo artimiesiems stengiuosi skirti kur kas daugiau laiko. O ir kalėdinės dovanos rinkimą pradedu anksčiau, kad ši staigmena būtų kokybiška ir reikalinga konkrečiam asmeniui. O jūs ar jau žinote, ką dovanoti Kalėdoms?

Kalėdinių dovanų idėjos - ne visada lengva užduotis. Kartais mintys apie jas galvoje pradeda suktis jau gerokai prieš pusmetį, todėl bendraudama su mane supančiais žmonėmis stengiuosi įsiklausyti į jų poreikius kuo anksčiau.

Iš tiesų reikia visai nedaug, kad mylimąjį padarytume laimingu. Net mažiausias dėmesys, skirtas konkrečiam asmeniui, gali padaryti didelius stebuklus Jūsų tarpusavio bendravime arba artimo žmogaus asmeniniame gyvenime.

NoriuNoriuNoriu.lt pataria: ką DOVANOTI KALĖDOMS? - Noriu Noriu Noriu
NoriuNoriuNoriu.lt pataria: ką DOVANOTI KALĖDOMS? - Noriu Noriu Noriu
  • Kalėdinės dovanos žmonai. Manau, kad dėmesio verta dovana mylimai žmonai - tai Jūsų laikas, skirtas pabūti tik dviese romantiškoje aplinkoje. Nors ir trumpas pabėgimas nuo kasdienybės į SPA malonumų pasaulį, būtų nuostabi atgaiva Jūsų šiltiems santykiams. Jeigu norite daugiau asmeniško laiko, siūlau išbandyti poilsį viešbučiuose: „Vanagupė“ (Palangoje), „Medea SPA“(Druskininkuose) arba „Sofijos rezidencija“ (Birštone).
  • Ką dovanoti mamai? Mamos - svarbiausi žmonės mūsų pasaulyje, kurios būna šalia visais gyvenimo atvejais. Tokių švenčių progą norisi jas palepinti ir padovanoti ypatingą dovaną. Druskininkuose, Birštone ir Palangoje gausu įvairių poilsio kompleksų su 3-ijų kartų per parą maitinimu, gydomosiomis procedūromis bei kitais patogumais. Ji tokių atostogų tikrai nusipelnė! Visa tai rasite „Eglės sanatorijoje“ Birštone arba Druskininkuose, moderniame reabilitacijos centre Druskininkuose „UPA“, Birštono sanatorijoje „Versmė“ arba „Gradiali“ viešbutyje Palangoje.
  • Ką dovanoti merginai? Jeigu norite nustebinti savo mylimą merginą, nusivežkite ją romantiškai vakarienei ir SPA malonumams į jaukų poilsio kompleksą. Čia ne tik bus jumis pasirūpinta, bet ir praleisite romantišką laiką drauge. Poilsio kompleksuose bei viešbučiuose gausu įvairių veiklų, kurias gali pasiūlyti viešbučio personalas, tad įsimintinų akimirkų tikrai bus. Jeigu išrinksite poilsį viename iš šalies kurortų, Jūsų lauks ilgi pasivaikščiojimai gryname ore bei nuostabi Lietuvos gamta. O jei mėgstate vandens pramogas, Jums puikiai tiks viešbučiai, turintys didelius vandens ir pirčių kompleksus: viešbutis „Royal SPA Residence“ (Birštone), sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“ (Birštone), modernus reabilitacijos centras „UPA“  (Druskininkuose) arba viešbutis „Gradiali“  (Palangoje).
  • Ką dovanoti draugei? O su geriausia drauge Jūs tiesiog privalote pasilepinti SPA malonumais! Užsisakykite procedūras ir masažus, po kurių atsipalaiduosite ir pasimėgausite šiltos arbatos gėrimu. Juk su geriausia drauge visada turite apie ką kalbėti, tad tokia dovana - tai puikus laikas Jūsų ilgiems pokalbiams. Vienos dienos SPA malonumus arba gydomąsias procedūras siūlau išbandyti komplekse „Trasalis SPA“ (Trakuose), gydyklose „Druskininkų gydykla“ (Druskininkuose), sanatorijoje „Tulpė“, o pramogas pirčių ir baseinų komplekse galite išbandyti: viešbutyje „Trasalis - Trakai Resort & SPA“ (Trakuose), vandens parke „Vichy“ (Vilniuje) arba sanatorijoje „Belorus“.
  • Kalėdinės dovanos tėvams. Juk tėveliai nusipelnė įsimintinų akimirkų. Padovanokite jiems jaukią nakvynę su maitinimu ir masažų malonumais. Parinkite poilsį ramioje aplinkoje, kad jie galėtų atsiriboti nuo miesto triukšmo ir kasdienių veiklų. Mūsų mylimiausi žmonės ne visada patys sau leidžia atostogauti, tad paskatinkite juos. Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje galite rasti nuostabius kurortus atostogoms. Čia tėveliai galės pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru bei pabūti dviese. Idealiai tam tiktų poilsis su maitinimu triskart per dieną, tad Jūsų artimieji galės nesirūpinti, kur pavalgyti. Siūlyčiau apsilankyti „Eglės sanatorijoje“ Birštone arba Druskininkuose, moderniame reabilitacijos centre Druskininkuose „UPA“, Birštono sanatorijoje „Versmė“, viešbutyje Palangoje „Gradiali“ arba sveikatingumo ir poilsio komplekse Birštone „Vytautas Mineral SPA“.

Pasitikėkite širdimi ir išsirinkite, kas labiausiai tiktų Jūsų artimiesiems. Dovanos internetu suteikia puikią galimybę pradžiuginti artimą žmogų, net jei jus skiria didelis atstumas. Linkime, kad kalėdinių dovanų rinkimas Jums taptų pačiu maloniausiu procesu!

Jaukių ir įsimintinų ateinančių švenčių linki visas NoriuNoriuNoriu.lt kolektyvas! Laukiame Jūsų atsiliepimų, nuomonių bei užfiksuotų akimirkų el.paštu: [email protected]

NoriuNoriuNoriu.lt pataria: ką DOVANOTI KALĖDOMS? - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau