Sveiki, ką tik įsidiegėte naują NoriuNoriuNoriu.lt programėlę.
Įveskite el. paštą ir dalyvaukite žaidime:
NORIU LAIMĖTI POILSĮ
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Meniu

Per 4 metus noriunoriunoriu.lt kolektyvas padėjo apie 100 000 žmonių

Per 4 metus noriunoriunoriu.lt kolektyvas padėjo apie 100 000 žmonių

Šiandien noriunoriunoriu.lt kolektyvas švenčia! 

TAIP, mums jau 4 metai! Labai noriu pasidžiaugti visos komandos pasiektais rezultatais, kad per šiuos visus metus PADĖJOME apie 100 000 ŽMONIŲ SUTAUPYTI BEI PAILSĖTI geriausiuose Lietuvos viešbučiuose! Ir kad net 98% klientų liko patenkinti paslaugom! Tikėjau nuo pat pradžių, kad mums pavyks, nors ir buvo be galo sunkių akimirkų, kurios dar labiau sustiprino, išmokino.

Tikiu tuo, kad jeigu darai tai, kam jauti aistrą, ir matai prasmę tame, absoliučiai viskas yra įmanoma. Žemai lenkiuosi prieš kiekvieną komandos narį, nes tik mūsų visų dėka yra pasiekti tokie rezultatai. Ir čia tik pradžia. Dabar sėkmingai augame Latvijoje (www.gribuatpusties.lv) bei laukia kitos didelės rinkos ir daug daug iššūkių, kuriems mes sakome TAIP.

Ir toliau tarnausime žmonėms, kad kuo daugiau žmonių nuostabiai pailsėtų! Tikiu ir žinau, kad mums pavyks. AČIŪ Tau, kad esi kartu! Pažadame, ir toliau stengsimės Tau surasti kuo geriausią poilsį!

Jei nori nori nori prisidėti prie sveikinimo, tiesiog paspausk PATINKA arba parašyk komentarą! :) Ačiū Tau!


P.S. Kelios nuotraukos iš gimtadienio. Šiandien su kolektyvu labai smagiai ir draugiškai praleidome aktyviai dieną miške! Vėliau pasidalinsime ir video įrašu! Sekite naujienas :) Nes mums rūpi Tavo poilsis!

Kviečiu sekti naujienas Facebook'e, SPAUSK ŠIĄ NUORODĄ >>

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)