TOP
Meniu

Apie tai, ką šiandien suvokiau po diskusijos apie technologijų taikymą turizmo srityse

Apie tai, ką šiandien suvokiau po diskusijos apie technologijų taikymą turizmo srityse

Tas jausmas, kai po 6 metų grįžti į mokymo įstaiga, kurioje mokiausi 3 metus "Turizmo ir viešbučių administravimo" specialybės... :) Šiandien esu labai dėkinga "Vilniaus kolegijai Verslo vadybos fakultetui” už kvietimą sudalyvauti diskusijoje apie technologijų taikymą turizmo ir sveikatingumo srityse, kurioje dalyvavo verslo atstovai iš viešbučių, rezervacinių sistemų, kelionių agentūrų ir t.t. Diskusijų metu aptarėme daug įdomių dalykų, pasidalinome patirtimi, idėjomis apie technologijų tendencijas, bei apie galimybes, kaip turizmo studentams suteikti ne tik žinių, bet dar daugiau praktinių įgūdžių. 

Ir vieną dalyką, kuris man asmeniškai labiausiai įsiminė ir apie kurį dabar norėčiau paminėti, tai apie pačio žmogaus NORĄ bei INICIATYVĄ daryti tai, ką jis nori. Tas žmogus, kuriam nuo mėgstamos veiklos “akys žiba”, daug greičiau mokosi, tobulėja, priima iššūkius ir ko pasekoje, gaunami atitinkantys rezultatai. 

Tiesiog, mano nuoširdus ir iš visos širdies palinkėjimas kiekvienam, kas dar nors kiek jaučia, kad tai ne ta sritis, kurioje save norėtų realizuoti, tai tiesiog prisiimti ATSAKOMYBĘ už savo veiksmus ir DRĄSIAI pradėti tai, ką nori, daryti. Tiesiog žengti žingsnius į priekį, link to, KO IŠ TIKRŲJŲ NORI. Tiesiog, žengti. :) 

Ir visiškai nesvarbu, ar esi “darbdavys”, ar “samdomas darbuotojas”, nes atsidavimas veiklai “ištirpdo” visus “statusus” :)

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku