TOP
Meniu

Poilsis Klaipėdoje, viešbutyje "Old Mill Conference"

Poilsis Klaipėdoje, viešbutyje "Old Mill Conference"

Ryto suvokimas. Atsikeliu truputį vėliau nei įprasta, ateinu į viešbučio "Old Mill Conference" restoraną, ir ramiai sau renkuosi maistą (švediškas stalas). Pasirinkau. Žiūriu šalia kažkuo truputį nepatenkinti žmonės. O pasirodo, kad pasidarė kavos, bet šaltos, nes aparatas sugedo, bet padavėja greitai sureagavo ir atnešė iš baro jiems karštos. Pasižiūrėjau į ją ir su šypsena sakau:

"Prieš 9 metus dirbau viešbutyje padavėja, suprantu tą jausmą, kai kažkas neplanuotai sugenda, žmonės truputį nepatenkinti, bet iš visos širdies stengiamasi tai išspręsti. Ačiū už tai!" 

Ji taaaaaip nusišypsojo! Ir kai sėdėjau lauke ir skaniai valgiau pusryčius, dar kelis kartus atėjo pasiteirauti, ar visko užtenka. Žaviuosi! Tokie žmonės įkvepia, kurie pilnai yra atsidavę tam, ką daro. Ačiū! Ačiū! Ačiū! Linkiu visiems gražaus savaitgalio ir atsidavimo kiekvienai gyvenimo akimirkai!

P.S. Norintiems gero poilsio prie jūros, nuoširdžiai rekomenduoju šį poilsį Klaipėdoje! 

Visą poilsio aprašymą rasite paspaudus šią nuorodą:


Straipsnio autorė Diana Šubelko, noriunoriunoriu.lt įkūrėja ir vadovė
Kviečiu draugaui Facebook'e: www.facebook.com/diana.subelko

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku