Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Sudaužytų širdžių viešbutis

TOP pasiūlymai
Sudaužytų širdžių viešbutis

Įvedus Google paieškos jėgainėje žodį "skyrybos" randame daugybę pasiūlymų problemos sprendimui. Vienas skelbimas "šaukia" "Greitos skyrybos - AKCIJA!", kitas skelbimas:"Greitos skyrybos internetu. Pigu, paprasta, greita". Su visa pagarba skelbimų autoriams, bet nemanau, kad egzistuoja toks reiškinys, kaip „greitos ir pigios skyrybos„. Deja jos niekada nebūna nei pigios, nei greitos, nei patogios. Skyrybos visam gyvenimui palieka vidinį antspaudą jas išgyvenusiems. Jau nekalbat apie vaikus ir kitus skyrybų aspektus. Pagal statistiką, per metus vien Lietuvoje išsiskiria pusė susituokusiųjų, t.y., tūkstančiai žmonių. Panašu, kad šeimos institucija, taip kaip mes ją suprantame, praranda vertę. Priežasčių tam daugybė, bet tai išsiaiškinti nėra šio straipsnio tikslas. 

Esame apie keliones rašantis tinklaraštis ir šiandien norime Jums pristatyti vieną Olandijos skyrybų paslaugų kompanijos ir viešbučio siūloma paslaugą - "Sudužusių širdžių viešbutį". Skyrybų kompanija siūlo jums apsistoti savaitgaliui viešbutyje ir su kompanijos teisininkų pagalba greitai spręsti skyrybų problemą. Kiekvienas iš poros apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje, viešbučio teisininkai tvarko skyrybų dokumentus. Pagal pageidavimą jums gali būti suteikta psichologo pagalba ar konsultacija. Visa tai yra dalis teikiamos paslaugos. Kiekvienas iš buvusių sutuoktinių gyvena atskirame viešbučio numeryje ir su antrąja puse bendrauja tik per teisininkus. Ir visa tai kainuoja tik 2,499 eurai. Paslauga, įskaitant gyvenimą viešbutyje ir skyrybų dokumentų tvarkymą, užtrunka tik dvi dienas. Sekmadienio popietei jau yra paruošiami paskutiniai dokumentai ir pirmadienį išsiunčiami į vietos teismą galutiniam sprendimui. Gera tai ar bloga paslauga paliksime spręsti Jums. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau