Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Meniu

Sudaužytų širdžių viešbutis

Sudaužytų širdžių viešbutis

Įvedus Google paieškos jėgainėje žodį "skyrybos" randame daugybę pasiūlymų problemos sprendimui. Vienas skelbimas "šaukia" "Greitos skyrybos - AKCIJA!", kitas skelbimas:"Greitos skyrybos internetu. Pigu, paprasta, greita". Su visa pagarba skelbimų autoriams, bet nemanau, kad egzistuoja toks reiškinys, kaip „greitos ir pigios skyrybos„. Deja jos niekada nebūna nei pigios, nei greitos, nei patogios. Skyrybos visam gyvenimui palieka vidinį antspaudą jas išgyvenusiems. Jau nekalbat apie vaikus ir kitus skyrybų aspektus. Pagal statistiką, per metus vien Lietuvoje išsiskiria pusė susituokusiųjų, t.y., tūkstančiai žmonių. Panašu, kad šeimos institucija, taip kaip mes ją suprantame, praranda vertę. Priežasčių tam daugybė, bet tai išsiaiškinti nėra šio straipsnio tikslas. 

Esame apie keliones rašantis tinklaraštis ir šiandien norime Jums pristatyti vieną Olandijos skyrybų paslaugų kompanijos ir viešbučio siūloma paslaugą - "Sudužusių širdžių viešbutį". Skyrybų kompanija siūlo jums apsistoti savaitgaliui viešbutyje ir su kompanijos teisininkų pagalba greitai spręsti skyrybų problemą. Kiekvienas iš poros apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje, viešbučio teisininkai tvarko skyrybų dokumentus. Pagal pageidavimą jums gali būti suteikta psichologo pagalba ar konsultacija. Visa tai yra dalis teikiamos paslaugos. Kiekvienas iš buvusių sutuoktinių gyvena atskirame viešbučio numeryje ir su antrąja puse bendrauja tik per teisininkus. Ir visa tai kainuoja tik 2,499 eurai. Paslauga, įskaitant gyvenimą viešbutyje ir skyrybų dokumentų tvarkymą, užtrunka tik dvi dienas. Sekmadienio popietei jau yra paruošiami paskutiniai dokumentai ir pirmadienį išsiunčiami į vietos teismą galutiniam sprendimui. Gera tai ar bloga paslauga paliksime spręsti Jums. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)