Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis Ibis Styles Vilnius Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Calvary Hotel & Restaurant Best Western Vilnius Narutis viešbutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt
Sanatorijos:
Pramogos:
Vilnius Grand Resort - dienos poilsis „Azia SPA“ Vilniuje Restoranas Georgian House „Vichy“ vandens parkas QI ANMO Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje Fish SPA salonas Masažo namai „Nuad Thai“ „Angel SPA“ centras Asociacija „Skrisk oro balionu“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town GURU SPA Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Latvija
Grįžti Latvija
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Bauska
Grįžti Bauska
Viešbučiai:
Rija Bauska Hotel
Sanatorijos:
Pramogos:
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:

Sudaužytų širdžių viešbutis

TOP pasiūlymai
Sudaužytų širdžių viešbutis

Įvedus Google paieškos jėgainėje žodį "skyrybos" randame daugybę pasiūlymų problemos sprendimui. Vienas skelbimas "šaukia" "Greitos skyrybos - AKCIJA!", kitas skelbimas:"Greitos skyrybos internetu. Pigu, paprasta, greita". Su visa pagarba skelbimų autoriams, bet nemanau, kad egzistuoja toks reiškinys, kaip „greitos ir pigios skyrybos„. Deja jos niekada nebūna nei pigios, nei greitos, nei patogios. Skyrybos visam gyvenimui palieka vidinį antspaudą jas išgyvenusiems. Jau nekalbat apie vaikus ir kitus skyrybų aspektus. Pagal statistiką, per metus vien Lietuvoje išsiskiria pusė susituokusiųjų, t.y., tūkstančiai žmonių. Panašu, kad šeimos institucija, taip kaip mes ją suprantame, praranda vertę. Priežasčių tam daugybė, bet tai išsiaiškinti nėra šio straipsnio tikslas. 

Esame apie keliones rašantis tinklaraštis ir šiandien norime Jums pristatyti vieną Olandijos skyrybų paslaugų kompanijos ir viešbučio siūloma paslaugą - "Sudužusių širdžių viešbutį". Skyrybų kompanija siūlo jums apsistoti savaitgaliui viešbutyje ir su kompanijos teisininkų pagalba greitai spręsti skyrybų problemą. Kiekvienas iš poros apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje, viešbučio teisininkai tvarko skyrybų dokumentus. Pagal pageidavimą jums gali būti suteikta psichologo pagalba ar konsultacija. Visa tai yra dalis teikiamos paslaugos. Kiekvienas iš buvusių sutuoktinių gyvena atskirame viešbučio numeryje ir su antrąja puse bendrauja tik per teisininkus. Ir visa tai kainuoja tik 2,499 eurai. Paslauga, įskaitant gyvenimą viešbutyje ir skyrybų dokumentų tvarkymą, užtrunka tik dvi dienas. Sekmadienio popietei jau yra paruošiami paskutiniai dokumentai ir pirmadienį išsiunčiami į vietos teismą galutiniam sprendimui. Gera tai ar bloga paslauga paliksime spręsti Jums. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau