Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Joga ir meditacija - geriausias ir kokybiškiausias poilsis

TOP pasiūlymai
Joga ir meditacija - geriausias ir kokybiškiausias poilsis

Joga - tai filosofijos mokymas, tai praktinis išsivadavimo metodas, padedantis stiprinti kūną, bet tuo pačiu labai reikalingas mūsų protui, pažindami savo kūną pažįstame ir savo mintis. Joga, tai būdas atsipalaiduoti, pailsėti ir emociškai tobulėti. Apie šį mokymą kalbame su meditacijos, kvėpavimo praktikų mokytoja, jogos studijų "Buddha on bike" įkūrėja, moterų mokymų lektore, tantros praktike ir kaip ji pati save apibūdina save realizavusia moterimi Lina Lila.

Norite gerai ir kokybiškai pailsėti - išmėginkite jogą ir meditaciją, nes šių praktikų metu pailsi ir kūnas, ir protas, ir dvasia. - Noriu Noriu Noriu

Jogą atradau beveik prieš 10 metų, kai perskaičiau pirmąją knygą apie jogą ir meditaciją, jau beskaitant ją supratau - tai mano pašaukimas. Tuomet sistematiškai pradėjau mokytis, perskaičiau kelias dešimtis knygų ir kasdien praktikavau su mokytojos Lili Miller pagalba, kol per 2 metus tapau pasirengusi jogos mokytojų kursams, tuomet pirmą kartą išvykau į Indiją, ten du mėnesius gyvenau jogos ašrame ir mokiausi jogos mokymo ir gyvenimo meno. Po šių kursų sekė dar keli kursai, dar kelis kartus buvau Indijoje, mokiausi ir Jungtinėje Karalystėje, kur baigiau ajurvedos institutą. Prieš penkis metus grįžau į tėvynę ir čia įkūriau "Buddha on bike" jogos studiją, palengva viena nedidelė studija išaugo į tris studijas ir didelį kolektyvą bendraminčių, o jogos pamokų vedimas peraugo į jogos mokytojų ruošimą. Šiuo metu vedu meditacijos ir moterų savirealizacijos kursus, taip pat moterų ratus ir kvėpavimo sesijas - paklausta kaip atrado jogą ir meditaciją, pasakojo Lina Lila.

Norite gerai ir kokybiškai pailsėti - išmėginkite jogą ir meditaciją, nes šių praktikų metu pailsi ir kūnas, ir protas, ir dvasia. - Noriu Noriu Noriu

Tai ką darau yra mano pašaukimas, kai darai tai ką myli - niekada nereikia dirbti. Aš mėgaujuosi savo veikla, kiekviena pamoka, kiekvienu seminaru. Galiu drąsiai teigti kad joga arba/ir meditacija yra pats geriausias ir kokybiškiausias poilsis. Nes šių praktikų metu pailsi ir kūnas ir protas ir dvasia. Žmogus patiria tobulą atsipalaidavimą, po kurio ateina pojūtis lyg naujai gimus arba lyg grįžus namo. Jogos ir meditacijos užsiėmimus vedu jau keletą metų, savo ruožtu nuolatos priimu refleksijas iš lankytojų ir be abejonės galiu teigti kad šie užsiėmimai gerina gyvenimo kokybę, savijautą, fizinę ir emocinę būsenas, psichinę veiklą, mažina minčių srautus ir įgalina geresniam atsipalaidavimui. Jogos ir meditacijos praktika ugdo sąmoningumą ir valią, kas padeda žmogui priimti teisingus ir naudingus sprendimus kasdieniame gyvenime, ko pasekoje žmogus gyvena laimingesnį ir ramesnį gyvenimą. Mes taip pat organizuojame stovyklas ir keliones į užsienį, kurių metu praktikuojame jogą ir meditaciją, sveikai matinamės ir ilsimės, tokios atostogos - tikra atgaiva kūnui, protui ir dvasiai - apie jogos ir meditacijos naudą pasakojo moteris.

O pati aš ilsiuosi lygiai taip, kaip per organizuojamas jogos meditacijos stovyklas, rytais pamedituoju, užsiemu joga, einu pasivaikščioti su šunimis, maudausi, sveikai maitinuosi, daug laiko leidžiu gamtoje, dažniausiai mėgstu atostogauti dviese su mylimuoju, atokiai gamtoje. Kartais atostogu metu pasilepinu kava ir saldumynais. Vadovaujuosi filosofija, kad kraštutinumai nėra gerai, jie įtempia protą ir kūną. Tiek neigiami tiek teigiami įpročiai yra įpročiai, proto sukurti rėmai, į kuriuos ne viskas telpa, o kai netelpa tai sukelia proto neramybę, pyktį, nuoskaudas, nepriėmimą. Savo užsiėmimuose, praktikose padedu žmonėms atsikratyti visuomenės ir šeimos primestų senų įsitikimų, atverti savo prigimtį, atskleisti savo prigimtines vertybes, išsiugdyti valią gyventi pagal savo vertybes, priimti ir pamilti save bei priimti ir pamilti kitus, harmonizuoti save ir savo aplinką, gyventi laisvai ir priimti gyvenimą, atsipalaiduoti ir nustoti viską kontroliuoti, daugiau mėgautis nuostabiu pasauliu kuriame gyvename - paklausta kaip ilsisi savo patirtimi dalinosi Lina Lila.

Norite gerai ir kokybiškai pailsėti - išmėginkite jogą ir meditaciją, nes šių praktikų metu pailsi ir kūnas, ir protas, ir dvasia. - Noriu Noriu Noriu

Jeigu ir jūs susižavėjote jogos ir meditacijos praktikomis, daugiau informacijos galite rasti: 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau