Tapkite VIP poilsiautoju (-a)!
Prisijungę prie NoriuNoriuNoriu.lt VIP poilsiautojų klubo pirmi sužinosite apie naujausias poilsio idėjas, specialius išpardavimus, konkursus ir begales dovanų, paruoštų su meile - Jums, mūsų kliente.
Noriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Ne ačiū, aš nenoriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Meniu

NoriuNoriuNoriu.lt rekomenduoja: poilsis Lietuvos viešbučiuose su augintiniais

NoriuNoriuNoriu.lt rekomenduoja: poilsis Lietuvos viešbučiuose su augintiniais

Jau kuris laikas iš Jūsų, mieli klientai, sulaukiame vis daugiau užklausų, kur galėtumėte pailsėti su savo augintiniais. Suprantama, kad dėl tam tikrų priežasčių, Jų ne visada yra kur palikti, o ir palikti ne visada norisi. Šiandien Lietuva sparčiai vejasi užsienio šalis ir džiugina gyvūnų mylėtojus gausia viešbučių, restoranų bei kitų vietovių pasiūla, kuri priima poilsiui su keturkojais. Parengėme sąrašą viešbučių, kurie Jūsų laukia atvykstant poilsiui kartu su augintiniais. Visi viešbučiai pateikti iš NoriuNoriuNoriu.lt plataus viešbučių asortimento.

Prieš pradėdami ieškoti viešbučio, įsiskaitykite kelis patarimus, kuriuos perdavė viešbučių personalas :)

Patarimai:

1. Patartina, prieš atvykstant, kambario rezervacijos metu, įspėti viešbučio personalą, kad su Jumis drauge atvyks augintinis. Nenustebkite, bet ši paslauga kainuoja, o kainos svyruoja nuo 1 EUR iki 40 EUR už parą. Tad, išvengiant nemalonių staigmenų, būtų šaunu visus klausimus aptarti iš anksto;

2. Su savimi būtina turėti visą gyvūnėlio priežiūrai skirtą rinkinį: indelius, jei reikalingas - guolis ar paklotas, ėdalą bei kitus reikmenis;

3. Su savimi turėkite pavadėlį ir šunelį pasistenkite laikyti atokiau nuo kitų viešbučio svečių, nes visi suprantame, kad asmeninė erdvė kiekvienam yra labai svarbi :);

4. Prieš atvykstant pasidomėkite apie viešbučio lokaciją. Jei viešbutis yra centre, žinote, kad gyvūnėlį vedžioti teks atokiau, už viešbučio ribų. Taip pat su savimi turėkite maišelį, kuris šiuo metu skatinamas naudoti visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Viešbučiai Palangoje:

★★★★★ viešbutis „Vanagupė„ (Palangoje). Įsikursite atokiau nuo Palangos miesto centrinės dalies, prabangiame ir moderniame viešbutyje, gamtos apsuptyje. Jūsų laukia jaukios nakvynės, aukšto lygio aptarnavimas, gardūs ir sotūs valgiai bei SPA komplekso malonumai. Aplink gausu gamtos, todėl rasite daug erdvės, kur galėsite išeiti pasivaikščioti su savo augintiniu. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui - 29 EUR / 1 nakvynė (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


★★★★ viešbutis „Boutique Hotel Vila Rosa“ (Palangoje). Ilsėsitės išskirtinio bohemiško interjero viešbutyje, pačioje Palangos miesto širdyje. Čia Jūsų laukia jaukus poilsis, apsilankymas SPA centre bei gardūs valgiai. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje): gyvūnas iki 5 kg - 10 EUR / 1 nakvynė, nuo 5 iki 25 kg - 20 EUR / 1 nakvynė, nuo 25 iki 50 kg - 30 EUR / 1 nakvynė.


★★★★ viešbutis „Gamanta Art“ (Palangoje). Įsikursite klasikinio stiliaus, paveikslais ir antikvariatais dekoruotame viešbutyje. Čia Jūsų laukia poilsis strategiškai patogioje miesto dalyje, mini SPA centro malonumai bei skanūs valgiai. Kaip teigia pats viešbučio personalas, Jie labai maloniai laukia visų svečių, atvykstančių drauge su savo augintiniais. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje): gyvūnas iki 10 kg - 5 EUR, virš 10 kg - 10 EUR visam buvimo laikotarpiui.


★★★ viešbutis „Žalias namas“ (Palangoje). Įsikursite jaukiame viešbutyje, kuriame Jūsų laukia ypač jaukus poilsis skandinaviško minimalistinio stiliaus kambariuose. Gyvensite pačioje miesto širdyje, vos keli šimtai metrų iki jūros. Įspėjame, kad viešbutyje galime apsigyventi tik su mažais augintiniais. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Viešbutis priima tik su mažais šuniukais - NEMOKAMAI (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


Apartamentai „Vila Astoma“. Apsistosite vos keli šimtai metrų nuo J.Basanavičiaus gatvės, atokioje ir ramioje vietoje. Jūsų laukia nakvynės apartamentuose su virtuvėlėmis, saunos malonumai ir daugiau privalumų. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui - 6 EUR / 1 nakvynė (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


Viešbučiai Druskininkuose:

★★★ viešbutis „Regina“ (Druskininkuose). Tai jaukaus interjero viešbutis, kuriame Jūsų laukia draugiškas personalas, komfortiški kambariai bei gardus maistas. Gyvensite strategiškai patogioje vietoje, netoli visų miesto traukos centrų. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui - 14.5 EUR / 1 nakvynė (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


★★★ viešbutis „Pušynas“ (Druskininkuose). Gyvensite pačiame kurorto centre. Įsikursite standartiniuose arba PLIUS klasės kambariuose, lepinsitės gardžiu ir sočiu maistu bei SPA komplekso malonumais. Įspėjame, kad viešbutyje priimami tik iki 10 kg svorio gyvūnai. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui (iki 10 kg) - 16 EUR / 1 nakvynė (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


Viešbučiai Birštone:

Viešbutis „Domus Hotel“ (Birštone). Gyvensite jaukiame, ant Nemuno kranto įsikūrusiame viešbutyje. Iš čia lengvai pasieksite visus miesto traukos objektus, nes gyvensite  pačiame Birštono miesto centre. Jūsų laukia nakvynės, gardus maistas bei apsilankymas „Tulpės“ sanatorijos baseino ir pirčių komplekse. Įspėjame, kad su augintiniais galėsite apsistoti tik 4 ir 5 aukšte esančiuose kambariuose! Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui - 6 EUR / 1 nakvynė (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


„Vytautas Mineral SPA“. Modernus, naujausias Birštone, erdvus ir kupinas pramogų poilsio ir sveikatingumo centras. Jūsų laukia aukštos klasės aptarnavimas, jaukios nakvynės, erdvus SPA kompleksas, SPA ir sveikatinimo procedūrų malonumai, gardus maistas bei dar daugiau! Įspėjame, kad šiame viešbutyje priimami gyvūnai iki 9 kg. svorio! Jūsų augintiniui bus suteiktas guolis, indeliai ėdalui įdėti, o gyvensite specialiai poilsiui su augintiniais pritaikytame kambaryje. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniams - 25 EUR / 1 nakvynė (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


Viešbučiai Trakuose:

Sveikatinimo ir poilsio parkas „Slėnis“ (Trakuose). Jūsų laukia tikra sielos atgaiva gamtos apsuptyje: nakvynė jaukiame kambaryje, sotūs valgiai, kaitinimasis pirtyje bei dar daugiau malonių staigmenų. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui - 1 EUR / 1 nakvynė (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


Viešbučiai Vilniuje:

★★★★★ viešbutis „Vilnius Grand Resort“ (Šalia Vilniaus). Jūsų laukia įsimintinas, prabangus poilsis atokiau nuo Vilniaus miesto šurmulio, ~ 20 km nuo centrinės miesto dalies. Aukšto lygio aptarnavimas, jaukūs kambariai, skanus, aukštos klasės ir įvairus valgių pasirinkimas, SPA kompleksas bei dar daugiau Jums siūlomų paslaugų vienoje vietoje. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje): gyvūnas iki 10 kg - 10 EUR / 1 nakvynė, virš 10 kg - 20 EUR / 1 nakvynė.


Viešbučiai Panėvežyje:

Bistrampolio dvaras (Panėvežyje). Poilsis netoli Panėvežio, gamtos apsuptyje įsikūrusiame komplekse. Čia Jūsų laukia jaukios nakvynės viešbučio kambaryje, gardūs valgiai restorane, ekskursija po dvarą, danielių maitinimas, mini SPA komplekso malonumai bei dar daugiau pramogų. Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui - 10 EUR (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).


Viešbučiai Prienų rajone:

★★★★★ viešbutis „Harmony Park“ (Prienų rajone). Tai poilsio, pramogų ir harmonijos oazė. Viešbutis garsus savo prabanga, ypač aukštos klasės aptarnavimo kokybe, apgyvendinimo, maitinimo, SPA komplekso paslaugomis. Jūsų laukia jaukūs kambariai, kokybiškas maistas čia esančiame restorane, maudynės, kaitinimasis pirtyje bei dar daugiau įvairių malonių staigmenų bei pramogų. Įspėjame, kad su augintiniais galite apsistoti tik čia esančiose VILOSE! Šio viešbučio poilsio pasiūlymus rasite čia.

Priemoka augintiniui (tik gyvenant VILOJE) - 15 EUR / 1 nakvynė (visos detalesnės informacijos teirautis viešbučio registratūroje).

Mes labai laukiame Jūsų poilsio akimirkų fotografijų. Pasidalinkite su mumis, kaip leidžiate laiką drauge su artimaisiais bei augintiniais kurortuose bei viešbučiuose :) Nuotraukas siųsti el. paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt.

Gero poilsio ir šiltų akimirkų Jums linki visas NoriuNoriuNoriu.lt kolektyvas!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)