Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Poilsis Latvijoje: kaip išsirinkti geriausią pasiūlymą?

TOP pasiūlymai
Poilsis Latvijoje: kaip išsirinkti geriausią pasiūlymą?

Atostogų nusipelnėme kiekvienas. Visai nesvabu, kiek ilgai jos truks ir kur ilsėsitės, tačiau kokybiškas poilsis yra būtinas, nes jis sugrąžina jėgas, kūrybiškumą ir genialių minčių srautą! Gera žinia tiems, kurie atostogų metu renkasi pažįstamą ir artimą aplinką. Pavyzdžiui, poilsis Latvijoje - šioje kaimyninėje šalyje rasite įvairių architektūrinių paminklų, ilgą balto smėlio Baltijos pajūrį bei daugybę poilsio vietų, kurias lengvai pasieksite net ir nuosavu automobiliu.

Jeigu sugalvojote susipažinti su nuostabia kaimynine šalimi iš arčiau, Jums reikėtų susiplanuoti savo maršrutą ir pasidomėti, kokie viešbučiai ir kurortai Latvijoje yra. Todėl drąsiai galite pasinaudoti mūsų rekomendacijomis ir išsirinkti Jums labiausiai tinkantį kurortą bei viešbutį.

Poilsis Jūrmaloje

Atstumas nuo Vilniaus iki Jūrmalos (vykstant automobiliams skirtais keliais) yra ~ 326 km. Kelionėje užtruksite ~ 4 val.

 • Jūrmala garsėja ilgu balto smėlio paplūdimiu (net apie 30 km ilgio). Net ir šilčiausią vasaros dieną papludimyje rasite nuostabią ir nuošalią vietą poilsiui.
 • Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti pagrindine pėsčiųjų gatve Jomas. Vasaros sezono metu šioje populiarioje gatvėje gausu veikiančių įvairių barų, terasų su čia grojančia skambia muzika; 
 • Aplankykite Jūrmalos muziejų, kuriame Jūsų laukia nuostabi istorija, pasakojanti apie kurorto gyvenimą nuo XIX a. iki šių dienų. Šiame muziejuje rasite ir didžiausią maudymosi kostiumėlių kolekciją Latvijoje.
 • Gintaro parkas (Dzintari parkas). Tai visais metų laikais dirbantis parkas, kuriame ne tik šiltą vasarą, bet ir žiemą rasite įvairių aktyvaus laisvalaikio pramogų.
 • Kemerių nacionalinis parkas. Parke aplankysite garsųjį Didijį Kemerių raistą (viena iš pelkių Latvijoje, kurioje gausybė įvairių samanų). Ankstų rytą galėsite stebėti paukščius nuo apžvalgos bokštelio (tad nepamirškite pasiimti žiūronų), pasivaikščioti basakojų taku;
 • Esant šaltesniems orams, būtinai nuvykite į Lyvu vandens parką, kuriame Jūsų laukia tikras jūros bangas primenantis baseinas, įvairios čiuožyklos, sraunios upės, karštos pirtys ir dar daugiau...

Jeigu ieškote pramogų ir SPA Latvijoje, tai Jūrmala yra puikus pasirinkimas! Šiame mieste rasite daug nuostabių poilsio vietų. Ypač rekomenduojame poilsį ant jūros kranto įsikūrusiame viešbutyje „Baltic Beach Hotel & SPA“ bei jaukiuose ir moderniuose viešbučiuose, kurie turi erdvų pirčių ir baseinų kompleksą: „Hotel Jūrmala SPA“ ir „Semarah Hotel Lielupe“. Šie viešbučiai puikiai tiks poilsiui su šeima.

Poilsis Liepojoje

Liepoja yra trečias pagal dydį miestas Latvijoje. Nuo Vilniaus iki Liepojos važiuosite ~ 4-5 val. (apie 398 km).

 • Liepojos miestas didžiuojasi savo plačiais balto smėlio paplūdimiais (atsargiai rinkite gintarą, nes tarp jų gali pasitaikyti ir fosforo gabalėlių);
 • Pasigrožėkite Liepojos himno personažų alėja, kuri įsikūrusi Kūrmajas prospekte. Čia gausu bronzinių skulptūrų, įprasminančių Liepojos himno žodžius;
 • Aplankykite buvusį karinio uosto kalėjimą (Karosta);
 • Pasivaikščiokite ant šiaurinio molo;
 • Nuvykite į Šv. Trejybės katedrą, kurioje laikomi didžiausi pasaulyje nerekonstruoti mechaniniai vargonai.

Po kelionės ir ilgų pasivaikščiojimų siūlome pailsėti moderniame viešbutyje „Libava“. Šiame viešbutyje puikiai pailsėsite už patrauklią kainą.

Poilsis Ventspilyje

Vienas žinomiausių Latvijos miestų. Nuo Vilniaus nutolęs ~ 439 km, važiuojant automobiliu užtruksite ~ 5.5 val.

 • Ventspilyje yra vienas iš trijų Latvijos oro uostų bei niekada neužšąlantis jūrų uostas;
 • Aplankykite Livonijos ordino pilį, tai vienintelė Kuržemėje pastatyta ordino pilis (XII a.), kuri išliko iki šių dienų;
 • Ventspilio miestas pramintas gėlių sostine, kuri, keičiantis metų laikams, keičia ir savo aplinkos vaizdą;
 • Pasivaikščiokite senamiesčiu, kurio centras driekiasi aplink Rotušės aikštę. Senamiestyje rasite Šv. Nikalojaus bažnyčią bei daug siaurų ir įvairiai išsibėgiojusių gatvelių;
 • Išbandykite siauruką, kuris lankytojus šiandien vežioja nuo Pajūrio buities muziejaus iki Nuotykių parko;
 • Pajūrio buities muziejuje galėsite apžiūrėti didžiulę valčių, inkarų kolekciją bei apsilankyti senoviniuose gyvenamuosiuose pastatuose;
 • Būtinai aplankykite vandens pramogų parką  „Ventspils“. Čia Jūsų laukia įvairios linksmybės - burbulinės vonios, baseinai ir linksmosios čiuožyklos.

Jeigu norite nebrangios ir komfortiškos nakvynės, siūlome pasirinkti poilsį Olimpinio centro viešbutyje „Ventspils“

Poilsis Rygoje

Latvijos sostinė, kitų vadinama „gyvu muziejumi“ prie Dauguvos upės. Nuo Vilniaus Ryga nutolusi ~ 295 km, automobiliu nuvyksite per ~ 4 val.

 • Rygos senamiestis įtrauktas į UNSECO pasaulio paveldo sąrašą;
 • Aplankykite Šventojo Petro bažnyčią. Tai vienas vertingiausių viduramžiais pastatytų architektūros statinių Baltijos šalyse.
 • Apsipirkite Rygos centriniame turguje, kuris yra vienas didžiausių Rytų Europoje esančių turgų.
 • Nueikite į Rygos pilį, kurioje įsikūręs nacionalinis istorijos muziejus;
 • Būtinai nuvykite į Rygos zoologijos sodą, kuris apima net 20 hektarų plotą, ten išvysite apie 405 gyvūnų rūšis, iš kurių kelios yra įtrauktos į Raudonąją knygą;
 • Rekomenduojame apsilankyti senamiestyje įsikūrusiame restorane „Rosengrals“, kuriame ragausite tradicinius patiekalus. Šioje vietoje pasijusite lyg senovėje, nes visas interjeras atkurtas pagal tuometį stilių, o šviesa sklinda tik nuo žvakių liepsnos.

Jūsų poilsio akimirkas praturtins viešbučiai Rygoje ir jų siūlomos paslaugos. Pačiame miesto centre rasite modernų ir jaukų viešbutį „Opera Hotel & SPA“. Gyvensite stilinguose kambariuose, lepinsitės SPA malonumais bei gardžiu maistu. Mėgstantiems ramesnį poilsį, siūlome apsistoti viešbučiuose, įsikūrusiuose atokiau nuo centrinės miesto dalies - ★★★★ viešbutyje „Baltvilla“ arba ★★★ viešbutyje „Keizarmerz“.

Nepraleiskite progos aplankyti kaimyninę šalį. Latvijos kurortai ir didmiesčiai Jums žada įsimintas poilsio akimirkas kartu su visa šeima!

Poilsis Latvijoje: kaip išsirinkti geriausią pasiūlymą? - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau