Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis NoriuNoriuNoriu Holiday Inn Vilnius Artis Centrum Hotels Calvary Hotel & Restaurant Best Western Vilnius Ibis Styles Vilnius Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Narutis viešbutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Meda House
Sanatorijos:
Pramogos:
„Azia SPA“ Vilniuje „Angel SPA“ centras Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Ritos masažai QI ANMO Karina Mik Kartodromas Kartlandas Vilniuje Lietuvos Raudonasis Kryžius Masažo Klinika Fish SPA salonas Masažo namai „Nuad Thai“ Asociacija „Skrisk oro balionu“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje „Vichy“ vandens parkas Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranas Georgian House Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Organizacija Blue / Yellow Grožio namai „Beauty Resort“ Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Liepoja
Grįžti Liepoja
Viešbučiai:
Kolumbs Libava
Sanatorijos:
Pramogos:
Bauska
Grįžti Bauska
Viešbučiai:
Rija Bauska Hotel
Sanatorijos:
Pramogos:
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:

Masažuotojos patarimas profesionalų atostogautoją lydėjo visą vasarą

TOP pasiūlymai
Masažuotojos patarimas profesionalų atostogautoją lydėjo visą vasarą

Profesionalaus atostogautojo darbas – užsiėmimas, kurio Lietuvoje iki šios vasaros, ko gero, dar niekas nebuvo išbandęs. Tad kas labiausiai įsiminė trims šio darbo pionieriams, keliavusiems po Lietuvos kurortus ir išmėginusiems geriausių ir įdomiausių viešbučių, sveikatinimo ir poilsio centrų pasiūlymus?

Suprato, kas yra kokybiškas poilsis

„Jau pirmame viešbutyje lankydamasis pas masažo specialistę, kol pastaroji ruošėsi, atsinešiau ir susijungiau savo kameras. Tuomet ėmiau tartis, režisuoti kaip ir ką reikėtų daryti ir užsiminiau, kad dar norėčiau „selfio“... Pastaroji ilgokai tylėjusi ir klausiusi tiesiog tarselėjo: „Sauliau, jei tikrai visą laiką dirbsite, taip ir nesuprasite ir neperteiksite savo reportažuose kokiu tikslu čia atvyksta žmonės“, – vieną iš labiausiai įsiminusių situacijų pasakojo profesionalaus atostogautojo darbą gavęs kaunietis Saulius Kromalcas.

Minėtas masažas taip ir liko neįamžintas: iš šio seanso Saulius neparsivežė jokios filmuotos medžiagos, nepadarė nė vienos nuotraukos. Tačiau būtent po šio vizito teigia supratęs, kas yra kokybiškas poilsis.

„Yra toks posakis, kad gyvenimas yra toks geras arba toks blogas kokį mes jį susikuriame. Jei atvyksti turėdamas tikslą ilsėtis, tačiau nuolat skamba telefonas ar iš galvos negali paleisti rūpesčių, apie kuriuos nuolat galvoji – kokybiško poilsio paprasčiausiai nebus. Nepasimėgausi aksominėmis masažistės rankomis, įstabiai paruoštu maistu, kokteiliu ir burbuline vonia. Juk ilsėtis dažniausiai ir vykstame norėdami „išvėdinti“ galvą, pakeisti aplinką ir atsiriboti nuo kasdienybės“, – sakė pašnekovas.

Užsimiršo druskų kambaryje

Keliaudamas Saulius stengėsi į viską žvelgti iš žiūrovo perspektyvos, tačiau ir nepamiršti per pirmąjį vizitą išmoktos pamokos – pačiam normaliai nepajutus visų poilsio privalumų, bus sunku įtikinamai papasakoti apie aplankytas vietas skaitytojams ir žiūrovams. 

Neringa Narsaitė keliavo į Latviją ištirti poilsiavimo sąlygų kaimyninės šalies kurorte Jūrmaloje. Ji taip pat pripažino, kad iš tiesų atostogauti daug laiko neturėjo, tačiau tos akimirkos, kai galėjo bent trumpam visiškai atsipalaiduoti, įsiminė labiausiai.„Labiausiai patiko visos procedūros su druskomis. Druskų kambaryje klausant atpalaiduojančios muzikos pamiršti visus svarbius reikalus ir bent pusvalandžiui atitrūksti nuo realybės. Būdamas kitoje šalyje nori nenori imi lyginti su Lietuva. Labai nustebino ir patiko komunikabilios viešbučio kambarinės. Pajūryje daugiau vietos, todėl atrodo, kad mažiau žmonių. Daugiau užsieniečių iš tolimųjų kraštų. Ir krito į akis, kad viskas labai labai tvarkinga“, – sakė „Hotel Jūrmala SPA“ viešėjusi mergina.

Anykščiuose – daug veiklos

Tuo tarpu Dominyka Gaidukevičiūtė keliavo į Anykščius. Ji pripažino, kad reikėjo gerokai pagalvoti, kaip tinkamai atrinkti ir sudėlioti gausybę vaizdinės ir kitokios medžiagos, parsivežtos iš šios kelionės.

„Anykščiuose sužavėjo ne tik nuostabi ir didinga gamta, jos grožis, bet ir tai, kad čia gausu įvairių lankytinų objektų, daug įdomios, išskirtinės veiklos. Jaučiausi tikrai turiningai praleidusi laiką, be to, pailsėjusi ir atsigavusi gamtos prieglobstyje. O skaitytojams ir žiūrovams viską norėjau perteikti taip, tarsi jis pats jaustųsi bent trumpam čia apsilankęs“, – pasakojo Dominyka.

Svajonių darbą siūlęs projektas „Profesionalus atostogautojas“ – patrauklių atostogų pasiūlymų tinklalapio Noriunoriunoriu.lt ir personalo atrankos bendrovės „CV Online“ kartu rengtas konkursas. Jį laimėjo kaunietis Saulius Kromalcas, įveikęs daugiau 600 konkurentų. Jis ir dar keli gerai atrankoje pasirodę konkurso dalyviai vasarą turėjo galimybę išbandyti daug įspūdingų atostogų pasiūlymų Lietuvoje ir Latvijoje.

Jiems tai ne tik nieko nekainavo, bet dar ir buvo mokamas 1000 Eur atlyginimas.

Dabar profesionalūs atostogautojai dalijasi savo atostogų įspūdžiais su skaitytojais savo parengtuose tekstuose ir video.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau