Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Kaip klausytis savo kūno ir vidinio balso? 5 praktiniai patarimai.

TOP pasiūlymai
Kaip klausytis savo kūno ir vidinio balso? 5 praktiniai patarimai.
Mokantis klausytis savo kūno, svarbu atsipalaiduoti ir nusiraminti. Iš pradžių jūsų gaunami ženklai gali būti labai tylūs, lyg šnabždesys, arba labai neaiškūs, kaip vos jaučiamas simptomas. Kuo daugiau dėmesio skirsite šiems ženklams, tuo jie taps jums aiškesni. Norime pateikti keletą patarimų, kaip lengviau išgirsti savo intuicijos balsą.

1. Sutelkite sąmonę į dabarties akimirką.

Stebėkite, kas vyksta dabar, ir nuvykite visas mintis apie praeitį ir ateitį. Kuo geriau pavyksta susitelkti į esamą momentą, tuo lengviau užmegzti ryšį su jumyse kylančiais jausmais ir pojūčiais. Įsivaizduokite, kad iškeliate savo radarą ir nuskenuojate aplinką, tiksliai įvertindami, kas vyksta ir kaip jaučiatės. Susitelkimas į dabarties akimirką sumažina minčių apie praeitį ar ateitį sukeliamą stresą ir nerimą. Todėl kuo dažniau pasistenkite susitelkti į tai, kas vyksta dabar, kokie jumyse kyla jausmai ar pojūčiai.

2. Pasinerkite į ramybę ir tylą. 

Iš anksto susiplanuokite savo dieną taip, kad galėtumėte skirti bent šiek tiek laiko tik sau. Susiraskite vietą, kurioje jums niekas netrukdys. Šį laiką galite išnaudoti taip, kaip jums atrodo geriausia. Iš pradžių galite pamedituoti, nekreipti dėmesio į ateinančias mintis, o tiesiog jas stebėti, nesitapatinti. Susitelkite į save. Stebėkite savo pojūčius. 

3. Bėgant dienai nepamirškite vis sutelkti dėmesį į savo kūną. 

Pavyzdžiui, važiuodami į darbą, sėdėdami susirinkime, svarstydami, kokį sprendimą priimti, bendraudami su draugais ar šeima, išėję pasivaikščiuoti su šuniuku ar planuodami dienotvarkę, bent trumpam stabtelėkite, pajuskite savo kūną ir įsigilinkite į tai, kaip jaučiatės, užsiimdami tam tikra veikla. Paieškokite ženklų, parodančių, kas jums tinka arba netinka. Dėmesio sutelkimas į kūną sugrąžina į dabartį sąmonę, padeda aiškiau suvokti situaciją ir pagilina intuiciją. 

4. Rašykite dienoraštį.

Jame galite aprašyti savo eksperimentus ir jų rezultatus. Mėgaukitės! Užrašykite, ką naujo apie save sužinojote, savo vidinio balso kalbą. Leiskite sau viską rašykite, ką tik jaučiate. Būkite atviri patys sau. Toks būdas kartais padeda ne tik dar labiau išgirsti savo vidinį balsą, bet ir išlieti tam tikras emocijas, abejones, po kurių jausitės dar labiau atsipalaidavę!

5. Pradėkite mėgiamą aktyvią veiklą.

Puikiai save pažįstate ir tikrai žinote, kokia aktyvi veikla jums miela širdžiai. Gal tai pasivaikščiuojimas parke? O gal pasivažynėjimas dviračiais? Bėgimas? Plaukimas? Jogos pratimai? Kad ir kaip kartais tingėtume, bet po aktyvios veiklos dažniausiai jaučiamės labai gerai. Be to, ne tiek daug įvairių minčių ateina, lengviau su jom nesitapatinti. Kai jaučiamės dar labiau atsipalaidavę, tai mums padeda labiau išgirsti savo vidinį balsą.Kuo dažniau stengsimės išgirsti savo vidinį balsą ir klausysimės jo, tuo lengviau mums bus suprasti, kaip kūnas ir gyvenimas su mumis kalba. Ženklai taps aiškesni ir mums bus vis lengviau pasitikėti savo intuicija. Galiausiai vis labiau pasitikėsime ir mėgausimės gyvenimu! To kiekvienam iš mūsų ir linkiu! 


Kaip klausytis savo kūno ir vidinio balso? 5 praktiniai patarimai. - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau