Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis Ibis Styles Vilnius Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Calvary Hotel & Restaurant Best Western Vilnius Narutis viešbutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt
Sanatorijos:
Pramogos:
Vilnius Grand Resort - dienos poilsis „Azia SPA“ Vilniuje Restoranas Georgian House „Vichy“ vandens parkas QI ANMO Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje Fish SPA salonas Masažo namai „Nuad Thai“ „Angel SPA“ centras Asociacija „Skrisk oro balionu“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town GURU SPA Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Latvija
Grįžti Latvija
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Bauska
Grįžti Bauska
Viešbučiai:
Rija Bauska Hotel
Sanatorijos:
Pramogos:
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:

Kur atostogauti vasarą: stovyklavietės prie ežero Lietuvoje

TOP pasiūlymai
Kur atostogauti vasarą: stovyklavietės prie ežero Lietuvoje

Vasarą poilsis prie ežero stovyklavietėje, kempinge ar viešbutyje – vienas geriausių būdų pažinti nuostabią Lietuvos gamtą. Puikių vietų poilsiui prie ežero galima aptikti visuose Lietuvos regionuose, tačiau gausiausia jų, kaip ir ežerų, yra Aukštaitijoje. NoriuNoriuNoriu.lt komanda šiame straipsnyje atrinko įvairius poilsio prie ežerų pasiūlymus skirtinguose Lietuvos regionuose.

Stovyklavietės prie ežero Lietuvoje - Noriu Noriu Noriu

Stovyklavietės prie ežero Aukštaitijoje

Asvejos ežeras yra ilgiausias (siekiantis net 22 km!) ir vienas gražiausių Lietuvos ežerų, įsitaisęs trijose savivaldybėse – Molėtų, Švenčionių ir Vilniaus rajono. Vingiuota kranto linija, pailga, upę primenanti forma, apylinkių kalvos ir miškai suteikia šiam gamtos kūriniui nuostabaus išskirtinumo. 

Prie šio ežero yra daug vietų, kur galima apsistoti ilgesniam ar trumpesniam laikui. Viena ypatingiausių – Asvejos ežero poilsiavietė, dar vadinama Liudgardo stovyklaviete. Tokių stovyklaviečių prie ežero, kaip ši, ieško norintys pabūti gamtoje atokiau nuo civilizacijos, bet nenorintys visiškai išsižadėti tam tikrų patogumų. 

Liudgardo stovyklavietė įkurta gana atokiai nuo gyvenamųjų vietovių, yra apsupta miškų ir sunkiai pasiekiama automobiliu. Užtat – patogi baidarėmis ar kanojomis keliaujantiems vandens turistams. Čia rasite įrengtus stalus, lauko tualetą, laužavietę, pavėsinę ir galėsite pernakvoti pasistatę palapines. 

Kitos Aukštaitijos poilsiavietės prie ežero, kurias verta aplankyti, yra Obuolių sala, Mindūnų (abu Molėtų raj.), Palūšės (Ignalinos raj.), Zarasų, Sudeikių (Utenos raj.) kempingai. Visos šios stovyklavietės įsikūrusios prie ežerų bei suteikia galimybę mėgautis įvairiomis pramogomis. Pavyzdžiui, žaisti tinklinį, stalo tenisą, smiginį, išbandyti sūpynes, laipynes, čiuožyklas, treniruoklius po atviru dangumi, išsinuomoti kepsnines, malkas ir kt. Juose rasite elektrą, dušus, virtuvėles, tualetus, o kai kuriose – restoranus, kavines. 

Šiuolaikiškas, Ežeraičio ir kitų ežerų, beržynų ir kalvų apsuptyje įkurtas 4 žvaigždučių viešbutis Vilnius Grand Resort puikiai tiks tiems, kurie ieško komfortiško poilsio, aukščiausio lygio paslaugų. Šis viešbutis taip pat turi restoraną ant ežero kranto, tad čia apsistoję galėsite patirti įstabų gamtos grožį. 

Anykščiuose, ant Rubikių ežero kranto įkurtame gamtos ir poilsio parke Gradiali Anykščiai taip pat galėsite patirti komfortišką kaimo turizmo poilsį.

Stovyklavietės prie ežero Lietuvoje - Noriu Noriu Noriu

Stovyklavietės prie vandens Dzūkijoje

Lazdijų rajone esantis Dusios ežeras išsiskiria ne tik savo dydžiu, bet ir itin skaidriu vandeniu, maloniu smėlėtu ir sekliu dugnu, kuris ypač tinka pramogauti vaikams. 

Stovyklauti su palapinėmis ir kemperiais priima gausiai ežero pakrantėse įsikūrusios sodybos. Viena tokių – „Vitrūna“. Čia galima išsinuomoti vandens dviračius ir valtis pasiplaukiojimui ežere, žvejoti, maudytis ar tiesiog pasivaikščioti pakrantėmis po į ežerą romantiškai pasvirusiais medžiais.

„Vitrūnos“ stovyklavietėje patogu išsikepti kepsnių, galima žaisti tinklinį, futbolą, krepšinį. Po ežerą galima paplaukioti ir laivu. Iš patogumų laukia virtuvė, pirtis, dušai, geriamas vanduo, elektra. 

Varėnos rajono Lavyso ežeras – viena iš populiariausių atostogų vietų Dzūkijoje. Čia irgi gausu įvairių poilsiaviečių, kuriose galima apsistoti. Tarp jų – poilsio namai „Keružė“ ir garsusis „Nakcižibis“. Viena iš poilsio vietų – Lavyso krantas – priima poilsiautojus čia esančiuose nameliuose ant ratų, taip pat ir su palapinėmis. Įrengta laužavietė, stalas su suoliukais, pavėsinė ir pirtis. Ežeras apsuptas Dainavos girios, krantai smėlėti ir gražūs. Vieta išties populiari, tad norintieji čia pailsėti turi užsisakyti šią galimybę iš anksto. 

Druskininkų savivaldybėje ir netoli paties Druskininkų miesto tyvuliuojantis Avirio ežeras – sparčiai populiarėjanti, nuostabių miškų apsupta poilsio vieta prie Leipalingio. Čia galima įsikurti nameliuose, vilose, sodybose, bet yra ir pats tikriausias kempingas, kuriame gamtos artumu galėsite mėgautis gyvendami palapinėse ar kemperiuose. 

Veršių kaime, ant Avirio ežero kranto įsikūrusiame kempinge rasite suoliukus, pavėsinę, laužavietę, geriamą vandenį iš gręžinio, elektrą ir tualetą. Į ežerą driekiasi lieptas, dugnas gražus, malonus maudytis. Kempingo teritorijoje – rūpestingai prižiūrėta veja. 

Šalia Druskininkų miesto rytiniame pakraštyje esančio Eglės tvenkinio Medea apartamentai teikia puikius SPA poilsio pasiūlymus. 

O Trakų rajone, prie pat Margio ežero įkurtame keturių žvaigždučių viešbutyje galite pasilepinti poilsiu su SPA dviems. Pačiuose Trakuose, Galvės ežero apsuptyje poilsio pasiūlymus teikia svečių namai Slėnis, žymūs savo SPA centru ir sveikatingumo paslaugomis. Čia pat verta išbandyti ir plaukimą baidare Galvės ežeru dviems

Aktyvaus poilsio mėgėjams ir gamtos mylėtojams tikrai patiks nuostabių Dzūkijos ežerų apsuptyje esantis viešbutis Vila Ūla, viliojantis puikiais poilsio pasiūlymais. Čia galėsite išsinuomoti poilsį kupole ant ežero kranto ar visą sodybą su konferencijų sale, pirtimis ir kitais patogumais.

Stovyklavietės prie ežero Lietuvoje - Noriu Noriu Noriu

Kur atostogauti prie vandens Žemaitijoje

Platelių ežeras – tikras Žemaitijos poilsiavimo centras. Aplink didžiausią Žemaitijos ežerą yra daugybė puikių vietų įsikurti vasaros poilsiui. Nuo poilsio namų iki stovyklaviečių, kur galima nakvoti palapinėse. 

Viena iš tokių – Plungės rajone, Paežerės Rūdaičių kaime esanti „Atžalyno“ stovyklavietė. Čia galima gyventi specialiuose nameliuose, galima įsikurti ir palapinėse. Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje esančią stovyklavietę juosia miškas, joje daug erdvės. Netoliese ežeras, į kurį veda lieptas. Įrengti stalai su suoliukais, tinklinio aikštelė, sūpynės, galima išsinuomoti valtis ir pasiirstyti ežere.

Raseinių rajone, šalia Gabšio tvenkinio ir ežerų įkurtoje kaimo turizmo sodyboje Karpynė galima mėgautis ne tik puikiu poilsiu su SPA malonumais vienumoje, dviems ar visai šeimai, bet ir žvejyba vandens telkiniuose. Karpynės svečiai gali patys susižvejoti pietums ar vakarienei žuvis – čia gausu karpių, karosų, lydekų, karšių ir ešerių. 

Poilsiui su visa šeima puikiai tiks Kretingos rajone, Padvarių tvenkinio pakrantėje, šalia Akmenos upės įkurta sodyba Vienkiemis.

Stovyklavietės prie ežero Lietuvoje - Noriu Noriu Noriu

G. Norvaišo nuotrauka

Poilsis prie ežero Suvalkijoje

Suvalkijoje nėra daug ežerų, tad natūralu, kad ir poilsiavietėmis prie ežero šis Lietuvos kraštas negarsėja. Vis tik, tarsi kompensaciją už tai suvalkiečiai gavo nuostabų Vištyčio ežerą pačiame pietvakariniame šalies kampe, prie sienos su Rusija ir netoli Lenkijos sienos. 

Rytiniame ežero krante, Vilkaviškio rajone, įsikūręs „Pušelės“ kempingas. Čia galima apsistoti su palapinėmis, kemperiais. Yra tualetas ir daugybė pavėsinių su stalais bei suolais, elektra, geriamas vanduo. Sekliame ežere saugu maudytis vaikams, galima išsinuomoti valtis ir vandens dviračius, yra restoranas. Kempingo teritorijoje veikia įspūdingas metalo skulptūrų parkas „Metalo fantazija“.

Stovyklavietės prie ežero Lietuvoje - Noriu Noriu Noriu

Prie vandens šiaurės Lietuvoje

Šiaurės Lietuva taip pat priklauso Aukštaitijai, tačiau čia ežerų beveik nėra. Vienas didžiausių – dirbtinis Širvenos ežeras Biržuose. Nors jis ir sukurtas žmogaus, bet tai įvyko labai seniai – dar XVI a. Prie šio ežero Biržų miesto pakraštyje įrengtas modernus Biržų kempingas. 

Čia poilsiautojų laukia modernūs, jaukūs nameliai, vietos palapinėms, kemperiams. Yra dušai, virtuvėlė, administracijoje galima įsigyti suvenyrų. Prie ežero – paplūdimys, pavėsinės, suoliukai ir stalai. Šalia driekiasi miškas, kuriame smagu pasivaikščioti, yra vaikų žaidimo aikštelė. Tad ir čia poilsis prie ežero – tikras malonumas visai šeimai. 

Biržų rajone, Vileišiškių kaime jūsų lauks autentiška kaimo turizmo sodyba Vienkiemio oazė, kurioje puikiai susijungia šiuolaikiškumas su natūralia gamta. Poilsio namai čia apsupti upelių, tvenkinių, kuriuose galite mėgautis vandens malonumais. Rezervavę 2 nakvynes privačiame namelyje su ofūro vonia dviems galėsite mėgautis atokiu, raminančiu ir atpalaiduojančiu poilsiu.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau