Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis Artis Centrum Hotels Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Ibis Styles Vilnius viešbutis Best Western Vilnius Narutis viešbutis Calvary Hotel & Restaurant St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt
Sanatorijos:
Pramogos:
Asociacija „Skrisk oro balionu“ „Azia SPA“ Vilniuje Masažo Klinika Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje „Vichy“ vandens parkas Masažo salonas Cult of Beauty Sovietinis bunkeris Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Ritos masažai Vilniuje Masažo namai „Nuad Thai“ „Angel SPA“ centras QI ANMO Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranas Georgian House Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town GURU SPA Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK BIOCOS Vilniuje Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Ibis Styles Vilnius dienos poilsis Kačių kavinė Cat Cafe Restoranas ROOTS
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Salacgryva
Grįžti Salacgryva
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

Pirmyn į ateitį!

TOP pasiūlymai
Pirmyn į ateitį!

Daugelis jau esame pratę, kad viešbutyje rasime geresnę ar blogesnę lovą, vonios kambarį ir laukiamajame maloniai pasitinkantį viešbučio personalą. Bėga laikas ir su juo evoliucionuoja ir viešbučiai. Šiame straipsnyje norime pažvelgti į ateities viešbučių vizijas. Pirmas ateities viešbutis, kurį norime pristatyti - "Full Moon Hotel", (nuotrauka viršuje) Azerbaidžanas. "Full Moon Hotel" primins disko formą ir žiūrint į viešbutį iš skirtingų kampų matysite vis kitokį jo vaizdą. Viešbutyje bus 382 liukso klasės apartamentai, kurie bus išsidėstę per 35 aukštus. Sekantis ateities viešbutis patraukęs mūsų dėmesį - dizainerės Milla Rezanova pasiūlyta viešbučio koncepcija, kuris būtų montuojamas tiesiai ant uolos. Nėra informacijos ar ši koncepcija būtų kada realizuota, bet kaip galite įsivaizduoti, vaizdas būtų stulbinantis per kiekvieną viešbučio langą. 

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu

Dar vienas viešbutis, kuris patraukė mūsų dėmesį panašu, kad turi didesnę tikimybę, kad bus realizuotas. Turime omenyje "Poseidon Undersea Resort". Kaip jau matote iš pavadinimo, tai būtų viešbutis po vandeniu. Oficialiai viešbutis jau turėjo atsidaryti 2009 metais, bet dėl techninių kliūčių viešbučio atidarymas buvo nukeltas į sekančius metus, bet panašu, kad ekonominis nuosmukis pakoregavo projekto kūrėjų planus.

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu

Dar vienas futuristinis viešbutis, kuris tikrai vertas išskirtinio dėmesio - "Aerotel Russian Floating Hotel". Tai yra Rusijos architekto Alexander Asadov sukurtas sklandančio vandens paviršiumi viešbučio konceptas. Tik maža viešbučio dalis liestusi su vandens paviršiumi. Pasak idėjos autoriaus: "Aplink viešbutį būtų "ore"  kabantys keliai ir sodai". Viešbutis būtų aptarnaujamas tik oro transporto pagalba. 

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu

Keisčiausias iš visų matytų ateities viešbučio koncepcijų tikriausiai yra "MORPHotel". Viešbučio idėjos autorius pagrindinę idėją sugalvojo tyrinėdamas žmogaus stuburo tarpusavio ryšio ir judėjimo principą. Viešbutis būtų mobilus ir pritaikytas kelionei jūromis, kas tikriausiai būtų atrakcijos dalis. Viešbučio lansktumas leistų prisitaikyti prie švartavimosi sąlygų skirtinguose pasaulio uostuose.

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu

Ir pabaigai dar viena  plaukiojančio viešbučio ateities vizija. Kaip sako projekto autoriai - jeigu pasaulio pabaiga įvyktų jums esant  "The Ark Hotel" plaukiojančiame viešbutyje, jums tikrai pasisektų. Projekto autorių sumanymu viešbutis turėtų būtį pajėgus išlaikyti bet kokią audrą, cunamį, žemės drebėjimą ir kitus kataklizmus. Viešbučio koncepcijoje numatyta, kad viešbutis būtų uždara eko sistema ir galėtų pakankamai ilgą laiką visiškai save aprūpinti tiek maistu, tiek vandeniu. Idėjos autoriai Rusijos architektūros kompanija "Remistudio". 

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu
Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau