Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort Courtyard by Marriott Vilnius City Center Sūrio Džiugas® namai Conti Hotel Artis Centrum Hotels Calvary Hotel & Restaurant Narutis viešbutis Ibis Styles Vilnius St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Bajorų sodyba Desertinė „Roons“
Sanatorijos:
Pramogos:
River Town Kartodromas Kartlandas Vilniuje Ritos masažai Vilniuje Backstage Roasters „Azia SPA“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius „Vichy“ vandens parkas Vilniaus Masažo Klinika „Angel SPA“ centras QI ANMO Masažo namai „Nuad Thai“ „Pramogos ore“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ Hungry Walls Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Joana Photo Style Foto Dorovė Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranas Georgian House Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Judesio Prisilietimas Ošimas Autent Shiatsu SPA Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Studio figūra BIOCOS Vilniuje HLC labs GURU SPA Schulte Cue Sports „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Mystic SPA Kaunas Blues Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje Restoranas Botanist Masažo salonas Cult of Beauty Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Figaro salonas Kačių kavinė Cat Cafe Atviros metalo dirbtuvės Gusto Blyninė DJ Akademija Crooked Nose & Coffee Stories Georgian Puri Raudonas ir baltas Baltas Dobilas ShakeSnack restoranas Druskos pasakos AlaTurka kebabinė
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:
Salacgryva
Grįžti Salacgryva
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

Pirmyn į ateitį!

TOP pasiūlymai
Pirmyn į ateitį!

Daugelis jau esame pratę, kad viešbutyje rasime geresnę ar blogesnę lovą, vonios kambarį ir laukiamajame maloniai pasitinkantį viešbučio personalą. Bėga laikas ir su juo evoliucionuoja ir viešbučiai. Šiame straipsnyje norime pažvelgti į ateities viešbučių vizijas. Pirmas ateities viešbutis, kurį norime pristatyti - "Full Moon Hotel", (nuotrauka viršuje) Azerbaidžanas. "Full Moon Hotel" primins disko formą ir žiūrint į viešbutį iš skirtingų kampų matysite vis kitokį jo vaizdą. Viešbutyje bus 382 liukso klasės apartamentai, kurie bus išsidėstę per 35 aukštus. Sekantis ateities viešbutis patraukęs mūsų dėmesį - dizainerės Milla Rezanova pasiūlyta viešbučio koncepcija, kuris būtų montuojamas tiesiai ant uolos. Nėra informacijos ar ši koncepcija būtų kada realizuota, bet kaip galite įsivaizduoti, vaizdas būtų stulbinantis per kiekvieną viešbučio langą. 

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu

Dar vienas viešbutis, kuris patraukė mūsų dėmesį panašu, kad turi didesnę tikimybę, kad bus realizuotas. Turime omenyje "Poseidon Undersea Resort". Kaip jau matote iš pavadinimo, tai būtų viešbutis po vandeniu. Oficialiai viešbutis jau turėjo atsidaryti 2009 metais, bet dėl techninių kliūčių viešbučio atidarymas buvo nukeltas į sekančius metus, bet panašu, kad ekonominis nuosmukis pakoregavo projekto kūrėjų planus.

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu

Dar vienas futuristinis viešbutis, kuris tikrai vertas išskirtinio dėmesio - "Aerotel Russian Floating Hotel". Tai yra Rusijos architekto Alexander Asadov sukurtas sklandančio vandens paviršiumi viešbučio konceptas. Tik maža viešbučio dalis liestusi su vandens paviršiumi. Pasak idėjos autoriaus: "Aplink viešbutį būtų "ore"  kabantys keliai ir sodai". Viešbutis būtų aptarnaujamas tik oro transporto pagalba. 

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu

Keisčiausias iš visų matytų ateities viešbučio koncepcijų tikriausiai yra "MORPHotel". Viešbučio idėjos autorius pagrindinę idėją sugalvojo tyrinėdamas žmogaus stuburo tarpusavio ryšio ir judėjimo principą. Viešbutis būtų mobilus ir pritaikytas kelionei jūromis, kas tikriausiai būtų atrakcijos dalis. Viešbučio lansktumas leistų prisitaikyti prie švartavimosi sąlygų skirtinguose pasaulio uostuose.

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu

Ir pabaigai dar viena  plaukiojančio viešbučio ateities vizija. Kaip sako projekto autoriai - jeigu pasaulio pabaiga įvyktų jums esant  "The Ark Hotel" plaukiojančiame viešbutyje, jums tikrai pasisektų. Projekto autorių sumanymu viešbutis turėtų būtį pajėgus išlaikyti bet kokią audrą, cunamį, žemės drebėjimą ir kitus kataklizmus. Viešbučio koncepcijoje numatyta, kad viešbutis būtų uždara eko sistema ir galėtų pakankamai ilgą laiką visiškai save aprūpinti tiek maistu, tiek vandeniu. Idėjos autoriai Rusijos architektūros kompanija "Remistudio". 

Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu
Pirmyn į ateitį! - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau