Lietuva
Grįžti

Netradicinis masažas, tai natūrali kosmetika odai nuo išsausėjimo. Arba kokį poilsį rinktis, jei oda sausa ar jautresnė?

TOP pasiūlymai
Netradicinis masažas, tai natūrali kosmetika odai nuo išsausėjimo. Arba kokį poilsį rinktis, jei oda sausa ar jautresnė?

Išpildykite svajones

Ir dviese pasinerkite į šokolado arba karštų akmenų masažą, lepinkite save "Oasis SPA" !

Jei poilsio metu pasirinksite vieną iš netradicinių masažų išspręsite visas šias problemas:

Prastai miegate

Sunkiau miegate, dėl jautrios odos keliamų nepatogumų, perštėjimo.

Įsitempusi oda

Išvengsite įsitempusios odos jausmo, bei dažno kremo naudojimo.

SPA poilsiui NE

Dėl odos atsisakote smagių vandens pramogų!

Puikiai žinote, kad jei maudysitės baseine kremai nepadės. Iš karto prisimenate kaip džiūstanti oda įsitempia, ima niežėti, visą naktį kankinatės su jautria oda, neišsimiegate, nes tepate ją kremais. Apie tai pagalvojusi atsidūstate ir savo svajonių vakaro TIK DVIESE sūkurinėje vonioje arba vandens parke nusprendžiate atsisakyti. Koks čia poilsis, išleidus pinigus nesinori viso to patirti, kai atvažiavote smagiai praleisti laiką su mylimu žmogumi ir atsipalaiduoti.

Mano jautri oda, negaliu verčiame į AŠ GALIU LEPINTIS SPA PRAMOGOMIS!

Netradicinis masažas skirtas ne tik tam, kad jaustumėte atsipalaidavimą, tačiau dėl naudojamų aliejų gausos (ajurvedinio masažo metu sunaudojama net iki 2 l aliejaus) bei specialių masažo judesių ir technikų bus skatinama kraujo apytaka, taip oda geriau įsisavins deguonį, o priemonių ir technikų harmonijos dėka oda bus sudrėkinta ne paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose.

Puikiai išsimiegosite

Puikiai išsimiegosite, nes oda bus nurimusi ir jokių kremų!

Mėgausitės SPA

Galėsite mėgautis SPA poilsiu kiek tik norite!

Pasitikėsite savimi

Kvapni, švelni oda bei pasitikėjimas savimi nuteiks romantiškai!

Išpildykite romantiškas svajones

Ir dviese pasinerkite į šokolado arba karštų akmenų masažą, 3 patiekalų vakarienės akimirkas, lepinkite save "Oasis SPA" bei ilsėkitės SUPERIOR klasės kambaryje su pusryčiais į lovą!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau